Selectie van luiers & vochtige doekjes

Per categorie shoppen

Filteren & Sorteren

Prijs Merk Materiaal Producteigenschappen Certificaten en keurmerken Highlights
Filters

Luiers & vochtige doekjes: 1 - 30 van 60 artikelen

HiPP Babyzacht Vochtig Toiletpapier

HiPP Babyzacht Vochtig Toiletpapier, 50 stuks

  • Voor de gevoelige huid
  • Babyzacht & ultragevoelig
  • Geurvrij & pH-huidneutraal
€ 2,09 (€ 0,04 / st.)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Pampers Vochtige Doekjes Aqua Soft Touch

Pampers Vochtige Doekjes Aqua Soft Touch, 1 x 10 (10 stuks)

  • Herstellen de pH-waarde
  • Lotion met 99% water
  • Zonder alcohol & parfum
€ 0,79 € 0,99 (€ 0,08 / st.)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Pampers Premium Protection Luiers, Maat 4

Pampers Premium Protection Luiers, Maat 4, 174 stuks

  • Bijzonder zacht
  • DERMACOMFORT toplaag
  • Lichaamsgewicht: 9-14 kg
€ 61,59 € 76,99 (€ 0,35 / st.)

Gratis bezorging uiterlijk op 06. oktober

HiPP Soft & Pure Vochtige Doekjes

HiPP Soft & Pure Vochtige Doekjes, 144 stuks

  • Voor de droge, gevoelige huid
  • Vrij van parfum
  • Bijzonder zacht
€ 5,99 (€ 0,04 / st.)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Babysanft Ultra Sensitive Vochtige Doekjes, Voordeelverpakking

HiPP Babysanft Ultra Sensitive Vochtige Doekjes, Voordeelverpakking, 240 stuks

  • Zonder parfum
  • Zonder essentiële oliën
  • Vanaf de eerste levensdag
€ 6,59 (€ 0,03 / st.)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Pampers Premium Protection Luiers, Maat 1

Pampers Premium Protection Luiers, Maat 1, 180 stuks

  • Bijzonder zacht
  • 3-voudig beschermingssysteem
  • Lichaamsgewicht: 2-5 kg
€ 56,99 (€ 0,32 / st.)

Gratis bezorging uiterlijk op 06. oktober

Pampers Premium Protection Luiers, Maat 2

Pampers Premium Protection Luiers, Maat 2, 240 stuks

  • Ultrazachte & comfortabel
  • Tot 100% bescherming tegen doorlekken
  • Lichaamsgewicht: 4-8 kg
€ 76,49 (€ 0,32 / st.)

Gratis bezorging uiterlijk op 06. oktober

Pampers Fresh Clean Babydoekjes

Pampers Fresh Clean Babydoekjes, 1.200 stuks

  • Heel zacht
  • Reinigt zachtjes
  • Beschermt de huid
€ 32,99 (€ 0,03 / st.)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Pampers Sensitive Babydoekjes

Pampers Sensitive Babydoekjes, 1.200 stuks

  • Zonder parfum, alcohol & kleurstoffen
  • Met plantaardige vezels
  • Dermatologisch getest
€ 32,99 (€ 0,03 / st.)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Pampers Harmonie Luiers, Maat 1

Pampers Harmonie Luiers, Maat 1, 180 stuks

  • Met vezels op plantaardige basis
  • Tot 12 uur droog
  • Lichaamsgewicht: 2-5 kg
€ 54,99 (€ 0,31 / st.)

Gratis bezorging uiterlijk op 06. oktober

Pampers Baby-Dry Pants, Maat 5

Pampers Baby-​Dry Pants, Maat 5, 160 stuks

  • Tot 12 uur all-round bescherming
  • Gemakkelijk aan te trekken
  • Lichaamsgewicht: 12-17 kg
€ 86,49 (€ 0,54 / st.)

Gratis bezorging uiterlijk op 06. oktober

Pampers Premium Protection Luiers, Maat 6

Pampers Premium Protection Luiers, Maat 6, 144 stuks

  • Ultrazachte flexi-vleugels
  • 3-voudig beschermingssysteem
  • Lichaamsgewicht: vanaf 13 kg
€ 84,49 (€ 0,59 / st.)

Gratis bezorging uiterlijk op 06. oktober

Pampers Harmonie Luiers, Maat 4

Pampers Harmonie Luiers, Maat 4, 174 stuks

  • Met vezels op plantaardige basis
  • Bijzonder absorberende kern
  • Lichaamsgewicht: 9-14 kg
€ 89,99 (€ 0,52 / st.)

Gratis bezorging uiterlijk op 06. oktober

Pampers Premium Protection Luiers, Maat 3

Pampers Premium Protection Luiers, Maat 3, 204 stuks

  • Bijzonder zacht voor de babyhuid
  • 3-voudig beschermingssysteem
  • Lichaamsgewicht: 6-10 kg
€ 74,99 (€ 0,37 / st.)

Gratis bezorging uiterlijk op 06. oktober

Pampers Harmonie Luiers, Maat 5

Pampers Harmonie Luiers, Maat 5, 152 stuks

  • Met vezels op plantaardige basis
  • Zonder parfum & lotion
  • Lichaamsgewicht: vanaf 11 kg
€ 90,99 (€ 0,60 / st.)

Gratis bezorging uiterlijk op 06. oktober

Pampers Harmonie Luiers, Maat 2

Pampers Harmonie Luiers, Maat 2, 204 stuks

  • 50% natuurlijke vezels
  • Uitstekend absorptievermogen
  • Lichaamsgewicht: 4-8 kg
€ 72,99 (€ 0,36 / st.)

Gratis bezorging uiterlijk op 06. oktober

ATTITUDE baby leaves 99% Water Wipes

ATTITUDE baby leaves 99% Water Wipes, 72 stuks

  • Gemaakt van 99% zuiver water
  • Speciaal ontwikkeld voor de gevoelige huid
  • Handige dosering per doekje
€ 5,69 (€ 0,08 / st.)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Natracare Biologische Babydoekjes

Natracare Biologische Babydoekjes, 50 stuks

  • Biologisch afbreekbaar & composteerbaar
  • Met hoogwaardige biologische plantaardige oliën
  • Vrij van alcohol & microplastic
€ 5,59 (€ 0,11 / st.)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Huggies® Little Swimmers Zwemluiers, Maat 2-3

Huggies® Little Swimmers Zwemluiers, Maat 2-​3, 12 stuks

  • Zwellen niet op
  • Gemakkelijk aan en uit te trekken
  • Lichaamsgewicht: 3-8 kg
€ 6,26 € 6,59 (€ 0,52 / st.)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Vimse 2 Pak Trainingsluier Pink/Teddy

Vimse 2 Pak Trainingsluier Pink/Teddy, L 9-​12kg

  • Gemaakt van biologisch katoen & PUL
  • Zacht en comfortabel
  • Met praktische elastische band
€ 43,49

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

alviana Naturkosmetik Baby Doekjes Sensitiv

alviana Naturkosmetik Baby Doekjes Sensitiv, 48 stuks

  • Voor de gevoelige babyhuid
  • Met plantaardige wasstoffen
  • Gemaakt van composteerbare cellulosevezels
€ 3,29 (€ 0,07 / st.)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Pampers Baby-Dry Luiers, Maat 5

Pampers Baby-​Dry Luiers, Maat 5, 174 stuks

  • Tot 100% bescherming tegen lekkage
  • Optimale pasvorm
  • Lichaamsgewicht: 11-16 kg
€ 85,49 (€ 0,49 / st.)

Gratis bezorging uiterlijk op 06. oktober

Pampers Baby-Dry Pants, Maat 4

Pampers Baby-​Dry Pants, Maat 4, 180 stuks

  • Gemakkelijk te verwisselen
  • Tot 12 uur bescherming
  • Lichaamsgewicht: 9-15 kg
€ 86,49 (€ 0,48 / st.)

Gratis bezorging uiterlijk op 06. oktober

Pampers Baby-Dry Pants, Maat 6

Pampers Baby-​Dry Pants, Maat 6, 138 stuks

  • All-round bescherming tegen lekkage
  • Bijzonder absorberend
  • Lichaamsgewicht: 14-19 kg
€ 83,99 (€ 0,61 / st.)

Gratis bezorging uiterlijk op 06. oktober

Pampers Baby-Dry Luiers, Maat 4

Pampers Baby-​Dry Luiers, Maat 4, 204 stuks

  • Extra absorberende laag
  • Flexibele zijkanten
  • Lichaamsgewicht: 9-14 kg
€ 85,49 (€ 0,42 / st.)

Gratis bezorging uiterlijk op 06. oktober

Huggies® Little Swimmers Zwemluiers, Maat 5-6

Huggies® Little Swimmers Zwemluiers, Maat 5-​6, 11 stuks

  • Zwellen niet op
  • Gemakkelijk te verwisselen
  • Lichaamsgewicht: 12-18 kg
€ 6,59 (€ 0,60 / st.)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Pampers Premium Protection Luiers, Maat 5

Pampers Premium Protection Luiers, Maat 5, 152 stuks

  • Extra absorberend
  • Optimale pasvorm
  • Lichaamsgewicht: 11-16 kg
€ 82,49 (€ 0,54 / st.)

Gratis bezorging uiterlijk op 06. oktober

LILLYDOO Babydoekjes met 99% Water

LILLYDOO Babydoekjes met 99% Water, 60 stuks

  • Zacht reinigend
  • Met biologische amandelolie
  • Parfum- & plasticvrij
€ 4,09 (€ 0,07 / st.)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Vimse Luierbroekjes L

Vimse Luierbroekjes L, Rusty Pink Teddy

  • Voor baby's van 11-16 kg
  • Beschermt tegen lekkage
  • Irriteert de huid niet
€ 15,09

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Vimse Fleece Inleggers No Mess

Vimse Fleece Inleggers No Mess

  • Gemaakt van papierpulp en polyester
  • Composteerbaar en bijzonder dun
  • 100 stuks
€ 5,99

Bezorging uiterlijk op 06. oktober