Ontdek actuele en populaire onderwerpen

Per categorie shoppen

Filteren & Sorteren

Prijs Merk Leeftijdsadvies vanaf Voor wie? Materiaal Producteigenschappen Certificaten en keurmerken Gelicenseerde personages en spellen Taal Highlights
Filters

Nieuw & populair: 1 - 30 van 596 artikelen

eufy Bottle Washer S1 Pro

eufy Bottle Washer S1 Pro

  • 3D HydroBlast-reiniging rondom
  • 100 °C stoomsterilisatie
  • 360°-luchtcirculatie voor snel drogen
€ 319,99 € 403,32

Gratis bezorging uiterlijk op 08. oktober

eufy Breast Pump S2 Pro

eufy Breast Pump S2 Pro

  • 30% sneller afkolven
  • Zachte warmte & 300 mmHg zuigkracht
  • Dubbel verzegelde siliconen borstschilden
€ 339,99 € 403,32

Gratis bezorging uiterlijk op 08. oktober

MOGLi Bio Aardbei Hartjes

MOGLi Bio Aardbei Hartjes, 30 g

  • Veganistisch & alternatief gezoet
  • Luchtig gepoft & in hartvorm
  • Zonder toevoeging van aroma's
€ 1,03 € 1,29 (€ 34,33 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Koemelk ProBalance 2

Humana Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Koemelk ProBalance 2, 750 g

  • Vanaf de 7e maand
  • Met GOS, ARA & DHA
  • Vitamine C
€ 11,19 € 13,99 (€ 14,92 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

eufy Breast Pump S1 Pro

eufy Breast Pump S1 Pro

  • Zachte warmtefunctie
  • Instelbare zuigkracht & snelheid
  • Ergonomisch design
€ 209,99 € 302,99

Gratis bezorging uiterlijk op 08. oktober

Mama Still Smoothie Rode Vruchten in Appel

HiPP Mama Still Smoothie Rode Vruchten in Appel, 200 ml

  • Vruchtensap
  • Met ijzer, jodium & zink
  • Vegan & glutenvrij
€ 1,43 € 1,79 (€ 7,15 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Weleda Zwangerschapsolie

Weleda Zwangerschapsolie, 100 ml

  • Geschikt voor elk huidtype
  • Beschermt de huid tegen uitdroging
  • Vanaf het begin van de zwangerschap
€ 14,47 € 18,09 (€ 144,70 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Pampers Vochtige Doekjes Aqua Soft Touch

Pampers Vochtige Doekjes Aqua Soft Touch, 1 x 10 (10 stuks)

  • Herstellen de pH-waarde
  • Lotion met 99% water
  • Zonder alcohol & parfum
€ 0,79 € 0,99 (€ 0,08 / st.)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

PURE&FUN PAW Patrol Helden Thee - Biologisch

PURE&FUN PAW Patrol Helden Thee -​ Biologisch, 45 g

  • Met sinaasappelolie
  • 100% BIO
  • Warm of koud drinken
€ 3,11 € 3,89 (€ 69,11 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Holle Biologisch Potje Groenterisotto Demeter

Holle Biologisch Potje Groenterisotto Demeter, 220 g

  • Vanaf de 8e maand
  • Stimuleert de kauwreflex
  • Zonder gluten, lactose & zoutadditieven
€ 1,11 € 1,39 (€ 5,05 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Tonie Luisterfiguur - Disney - Lilo & Stitch (Duits)

tonies Tonie Luisterfiguur -​ Disney -​ Lilo & Stitch (Duits)

  • Voor kinderen vanaf 4 jaar
  • Over vriendschap en familie
  • Speelduur: 58 minuten
€ 13,75 € 17,19

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Toet Toet Auto - Winnie de Poehs Cabrio (Duits)

VTech Toet Toet Auto -​ Winnie de Poehs Cabrio (Duits)

  • Grappige geluiden & zinnen
  • Vrolijke muziek
  • Met lichtfunctie
€ 10,88 € 12,09

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Bebivita Fruitreep

Bebivita Fruitreep, Appel-​banaan (25 g)

  • Vanaf de 12e maand
  • Zoetheid van fruit
  • Zonder toegevoegde smaakstoffen
€ 0,79 (€ 31,60 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

PAEDIPROTECT Zonnespray SPF 50+

PAEDIPROTECT Zonnespray SPF 50+, 150 ml

  • Trekt snel in
  • Vegan & parfumvrij
  • Zonder octocryleen
€ 11,21 € 13,19 (€ 74,73 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Pampers Premium Protection Luiers, Maat 4

Pampers Premium Protection Luiers, Maat 4, 174 stuks

  • Bijzonder zacht
  • DERMACOMFORT toplaag
  • Lichaamsgewicht: 9-14 kg
€ 61,59 € 76,99 (€ 0,35 / st.)

Gratis bezorging uiterlijk op 08. oktober

Holle Biologische 1-2-3 Pretzelsnack

Holle Biologische 1-​2-​3 Pretzelsnack, 80 g

  • Vanaf 3 jaar
  • Zonder zout
  • Gemaakt van spelt
€ 1,79 (€ 22,38 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Weleda Junior Tandpasta

Weleda Junior Tandpasta, 50 ml

  • Vanaf 6 jaar
  • Met 1450 ppm fluoride
  • Effectieve reiniging en bescherming
€ 3,59 € 4,49 (€ 71,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Weleda Calendula Luiercrème

Weleda Calendula Luiercrème, 75 ml

  • Voor gevoelige huid
  • De ideale verzorging voor het luiergebied
  • Verzorgt bijzonder zacht
€ 6,55 € 8,19 (€ 87,33 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Reep - Frambozen-Banaan-Spelt

FruchtBar Biologische Reep -​ Frambozen-​Banaan-​Spelt, 4 x 23 g (92 g)

  • Vanaf 12 maanden
  • Natuurlijke zoetheid van fruit
  • Recyclebare verpakking
€ 2,31 € 2,89 (€ 25,11 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

PAEDIPROTECT Familie Zonnecrème SPF 50+

PAEDIPROTECT Familie Zonnecrème SPF 50+, 200 ml

  • Zonder octocryleen
  • Gemakkelijk smeerbaar
  • Met paardenbloemextract
€ 15,35 € 19,19 (€ 76,75 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

tetesept® Kids Hoestsiroop

tetesept® Kids Hoestsiroop, 168 g

  • Vanaf 1 jaar
  • Zonder alcohol
  • Met honing & IJslands mos
€ 4,63 € 5,79 (€ 27,56 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Schlummerbande: Schlummerwal - Einschlafmelodien aus dem Ozean (Duits)

tonies Schlummerbande: Schlummerwal -​ Einschlafmelodien aus dem Ozean (Duits)

  • Looptijd: 140 minuten
  • Vanaf 3 jaar
  • Magnetisch & handgeschilderd
€ 17,27 € 19,19

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

"Veggie Bunny" Knijpfruit met Wortelen, Zoete Aardappelen en Erwten

Holle "Veggie Bunny" Knijpfruit met Wortelen, Zoete Aardappelen en Erwten, 100 g

  • Vanaf de 6e maand
  • Zonder toegevoegd zout
  • Veganistisch en glutenvrij
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Freche Freunde Biologische Fruitchips 100% Aardbei

Freche Freunde Biologische Fruitchips 100% Aardbei, 12 g

  • Vanaf de 12e maand
  • Puur fruit zonder toevoegingen
  • Verfijnt muesli & co.
€ 2,15 € 2,69 (€ 179,17 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sing 'n Splash Waterspeeset, 295 x 190 x 137 cm

Bestway Sing 'n Splash Waterspeeset, 295 x 190 x 137 cm

  • Met ringwerpen
  • 2 peuterbad-delen
  • Inclusief glijbaan met sproeier
€ 39,49

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Schlummerbande: Schlummerpinguin - Weißes Rauschen aus dem Ozean (Duits)

tonies Schlummerbande: Schlummerpinguin -​ Weißes Rauschen aus dem Ozean (Duits)

  • Looptijd: 120 minuten
  • Vanaf 3 jaar
  • Handgeschilderd
€ 15,35 € 19,19

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Namaki My Secret Play Make-up

Namaki My Secret Play Make-​up, Fawn

  • 7x oogschaduw
  • 1x applicator
  • 1x spiegel
€ 22,79 € 28,49

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Tandenborsteltabletten Aardbei Fluoridevrij

Denttabs Tandenborsteltabletten Aardbei Fluoridevrij, 125 stuks

  • Poetst de melktanden op milde wijze
  • Voor kinderen vanaf 3 jaar
  • Milde smaak
€ 4,31 € 5,39 (€ 0,03 / st.)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Tonie Luisterfiguur -  Die Sendung mit dem Elefanten - Schlaf schön! (Duits)

tonies Tonie Luisterfiguur -​ Die Sendung mit dem Elefanten -​ Schlaf schön! (Duits)

  • Voor kinderen vanaf 3 jaar
  • Met verhalen en liedjes
  • Speelduur: 51 minuten
€ 16,33 € 17,19

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische "Mango Monkey - Mango" Yoghurtzakje

Holle Biologische "Mango Monkey -​ Mango" Yoghurtzakje, 85 g

  • Voor baby's vanaf 8 maanden
  • Een handig tussendoortje
  • Geen toegevoegde suiker
€ 0,87 € 1,09 (€ 10,24 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober