Onze nieuwste winkelaanwinsten

We zijn altijd op zoek naar de mooiste en meest praktische innovaties die je dagelijkse gezinsleven nog een beetje makkelijker maken. Ontdek onze pas binnengekomen nieuwigheden – van trendy educatief speelgoed en slimme babyspullen tot milde verzorgingsproducten.

Filteren & Sorteren

Prijs Merk Leeftijdsadvies vanaf Voor wie? Materiaal Producteigenschappen Certificaten en keurmerken Gelicenseerde personages en spellen Taal Highlights
Filters

Nieuw binnengekomen: 1 - 30 van 121 artikelen

Natracare Maandverband Maxi Super

Natracare Maandverband Maxi Super, 12 stuks

  • Voor 97% gemaakt van plantaardige materialen
  • Individuele verpakkingen van papier
  • Veilige grip, ook zonder vleugels
€ 2,79 € 3,49 (€ 0,23 / st.)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober

Hulpmiddelen voor Bekkenbodemtraining, set van 6 stuks

bodyotics Hulpmiddelen voor Bekkenbodemtraining, set van 6 stuks, 6 stuks

  • Gemaakt van siliconen van medische kwaliteit
  • Verkrijgbaar in 6 maten: 50 g - 130 g
  • Hypoallergeen en BPA-vrij
€ 50,49 (€ 8,42 / st.)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Create N Colour Dinosaurussen - Raptor + Stegosaurus

Create N Colour Dinosaurussen -​ Raptor + Stegosaurus

  • Vanaf 3 jaar
  • Om te knutselen & kleuren
  • Herbruikbaar voor eindeloos plezier
€ 11,35 € 14,19

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Luisterfiguur - Sing Kinderlieder - Timmy Traktor & Seine Freunde - Ferien auf dem Bauernhof (Duits)

tonies Luisterfiguur -​ Sing Kinderlieder -​ Timmy Traktor & Seine Freunde -​ Ferien auf dem Bauernhof (Duits)

  • Vanaf 1 jaar
  • 20 nieuwe boerderijliedjes
  • Speelduur: ca. 60 minuten
€ 20,49

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

tonies Rugzak

tonies Rugzak, Zeegroen

  • Vanaf 3 jaar
  • Afmetingen: 23,5 x 27 x 13 cm
  • Inclusief Mini Creatieve Tonie
€ 49,49

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

tonies Staand Rek - Regenboog

tonies Staand Rek -​ Regenboog

  • Speels opruimen
  • Plaats voor 40 Tonies & een Toniebox
  • Met magneetstrips
€ 39,49

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

tonies Staand Rek - Huis

tonies Staand Rek -​ Huis

  • Speels opruimen
  • Plaats voor 40 Tonies & een Toniebox
  • Met magneetstrips
€ 39,49

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Natracare Safe to Flush Vochtig Toiletpapier

Natracare Safe to Flush Vochtig Toiletpapier, 30 stuks

  • Gemaakt van 100% echt papier
  • Veilig door te spoelen
  • Biologisch afbreekbaar in water
€ 2,79 (€ 0,09 / st.)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

MOGLi Schleich Bundle Paars

MOGLi Schleich Bundle Paars, 250 g

  • 1x knapperige cacaokoekjes met noten
  • 1x fruitige knijpzak met blauwe bessen
  • 1x originele schleich®-orang-oetanjong
€ 7,29 (€ 29,16 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

MOGLi Schleich Bundle Bruin

MOGLi Schleich Bundle Bruin, 250 g

  • 1x knapperige cacaokoekjes
  • 1x romige chocolade-cacaopuree in een knijpzakje
  • 1x origineel schleich®-olifantenjong
€ 7,29 (€ 29,16 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

MOGLi Schleich Bundle Geel

MOGLi Schleich Bundle Geel, 250 g

  • 1x knapperige junglekoekjes
  • 1x fruitige mangopouch
  • 1x origineel schleich® leeuwenwelpje
€ 7,29 (€ 29,16 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Natracare Maandverband Maxi Night Time

Natracare Maandverband Maxi Night Time, 10 stuks

  • Extra absorberend voor de nacht
  • Volledig plasticvrij & composteerbaar
  • Zonder parfum & chloor
€ 5,39 (€ 0,54 / st.)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober

Luisterfiguur - My First Tonies - Bauernhof Set (Duits)

tonies Luisterfiguur -​ My First Tonies -​ Bauernhof Set (Duits)

  • Vanaf 1 jaar
  • Om naar te luisteren, te leren en mee te doen
  • Speelduur: ca. 36 minuten
€ 42,49

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

bodyotics Bekkenbodemtrainers, set van 2

bodyotics Bekkenbodemtrainers, set van 2

  • 2 maten – 65 g & 95 g
  • Gemaakt van siliconen van medische kwaliteit
  • Hypoallergeen & BPA-vrij
€ 40,49

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Natracare Inlegkruisjes Ultra Thin

Natracare Inlegkruisjes Ultra Thin, 22 stuks

  • Lekvrije achterzijde
  • Betrouwbare hechting
  • Handig per stuk verpakt
€ 3,99 (€ 0,18 / st.)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Natracare Maandverband Ultra Extra Super

Natracare Maandverband Ultra Extra Super, 10 stuks

  • Dubbele kern van ecologische cellulose
  • Antislip grip dankzij vleugels
  • Individuele verpakkingen van plantenzetmeel
€ 3,59 (€ 0,36 / st.)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Natracare Maandverband Ultra Extra Regular

Natracare Maandverband Ultra Extra Regular, 12 stuks

  • Met handige vleugels
  • Zonder geurstoffen
  • Individuele verpakkingen van plantenzetmeel
€ 3,59 (€ 0,30 / st.)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Natracare Maandverband Ultra Extra Long

Natracare Maandverband Ultra Extra Long, 8 stuks

  • Comfortabele lengte voor zwaardere dagen
  • Voor 95% gemaakt van plantaardige grondstoffen
  • BPA-vrije plakstrip voor een veilige pasvorm
€ 3,59 (€ 0,45 / st.)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Natracare Tampons Super Plus

Natracare Tampons Super Plus, 20 stuks

  • Absorptievermogen: 12–15 g
  • Betrouwbare bescherming
  • Zonder chloor & geurstoffen
€ 5,29 (€ 0,26 / st.)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Mild Hair & Body Wash Black Oat Chamomile

Yukies Mild Hair & Body Wash Black Oat Chamomile, 150 ml

  • Voor gevoelige huid en haar
  • Voor kinderen en volwassenen
  • Behoudt de beschermende huidbarrière
€ 16,39 € 20,49 (€ 109,27 / L)

Bezorging uiterlijk op 16. oktober

Natracare Tampons Super

Natracare Tampons Super, 20 stuks

  • Absorptievermogen van 9–12 g
  • Zonder geurstoffen & bleekmiddel
  • Zonder kunstmatige toevoegingen
€ 4,99 (€ 0,25 / st.)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Natracare Inlegkruisjes Tanga

Natracare Inlegkruisjes Tanga, 30 stuks

  • Smalle pasvorm voor strings & tanga's
  • Flexibele grip dankzij speciale vorm
  • Composteerbaar materiaal
€ 3,09 (€ 0,10 / st.)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Natracare Inlegkruisjes Mini

Natracare Inlegkruisjes Mini, 30 stuks

  • Klein formaat met een rechte pasvorm
  • Kern van absorberende ecologische cellulose
  • BPA-vrije plakstrip
€ 3,09 (€ 0,10 / st.)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Natracare Inlegkruisjes Normal

Natracare Inlegkruisjes Normal, 18 stuks

  • Heerlijk zacht
  • Voor 94% gemaakt van plantaardige materialen
  • Volledig plasticvrij & vegan
€ 3,19 (€ 0,18 / st.)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Natracare Incontinentieverband Slim

Natracare Incontinentieverband Slim, 20 stuks

  • Biologisch afbreekbaar
  • Tot wel 100 ml absorptievermogen
  • Geheel zonder absorberende gels
€ 5,49 (€ 0,27 / st.)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Natracare Inlegkruisjes Curved

Natracare Inlegkruisjes Curved, 30 stuks

  • Ergonomisch voorgevormde pasvorm
  • Fixatie door BPA-vrije plakstrip
  • Ademend materiaal
€ 3,19 (€ 0,11 / st.)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Natracare Tampons Normal

Natracare Tampons Normal, 20 stuks

  • Absorptievermogen: 6-9 g
  • Zonder geurstoffen & bleekmiddel
  • Zonder kunstmatige toevoegingen
€ 5,29 (€ 0,26 / st.)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Natracare Intieme Verzorgingsdoekjes

Natracare Intieme Verzorgingsdoekjes, 12 stuks

  • Ook voor de gevoelige huid
  • Zonder uitdrogende alcoholtoevoegingen
  • Verpakking van BPA-vrij plastic
€ 2,99 (€ 0,25 / st.)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Natracare Biologische Babydoekjes

Natracare Biologische Babydoekjes, 50 stuks

  • Biologisch afbreekbaar & composteerbaar
  • Met hoogwaardige biologische plantaardige oliën
  • Vrij van alcohol & microplastic
€ 5,59 (€ 0,11 / st.)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

tonies Mini Staand Rek - Berg

tonies Mini Staand Rek -​ Berg

  • Speelse orde
  • Kleurrijk
  • Ruimte voor maximaal 25 Tonies
€ 28,49

Bezorging uiterlijk op 06. oktober


FAQ - Veelgestelde vragen over onze producten

Hoe vaak ontvangt Babymondino nieuwe producten?
We breiden ons assortiment regelmatig uit, omdat we altijd op zoek zijn naar innovatieve en handige producten voor jou. Het is dan ook zeker de moeite waard om af en toe een kijkje te nemen in deze categorie, zodat je geen actuele trends, nieuwe merken of handige hulpjes voor elke dag mist.

Welke criteria worden gebruikt om babyproducten te selecteren?
Veiligheid, hoge kwaliteit en een echte meerwaarde voor je dagelijkse gezinsleven staan bij onze productselectie voorop. We nemen elk nieuw product zorgvuldig onder de loep – of het nu gaat om houten speelgoed, vaste voeding of huidverzorging –, zodat je het met een gerust hart voor je kind kunt gebruiken.

Zitten er duurzame producten tussen de nieuwe producten?
Ja, absoluut! We hechten veel waarde aan milieubewuste alternatieven en voegen continu duurzame producten toe aan ons assortiment, zoals houten speelgoed met een lange levensduur, gecertificeerde natuurcosmetica of milieuvriendelijk geproduceerde babyspullen.

Zijn de nieuwe artikelen direct leverbaar?
Normaal gesproken zijn alle producten die in de categorie 'Nieuw binnengekomen' staan direct op voorraad in ons magazijn. Bovendien staat de exacte levertijd altijd duidelijk aangegeven op de betreffende productpagina, zodat je precies weet wanneer je pakket aankomt.

Wat is de snelste manier om nieuwe producten en trends te ontdekken?
De makkelijkste manier om op de hoogte te blijven, is via onze Babymondino-nieuwsbrief. Hierin ontdek je als eerste onze spannendste nieuwe producten, delen we waardevolle tips voor het dagelijks leven met een baby en peuter, en houden we je op de hoogte van exclusieve aanbiedingen en acties.