Producten voor mama's & papa's

Hier vind je alles wat je begeleidt op je reis van kinderwens en zwangerschap tot aan de bevalling, borstvoedingsperiode en het postnataal herstel.

Per categorie shoppen

Filteren & Sorteren

Prijs Merk Voor wie? Producteigenschappen Certificaten en keurmerken Highlights
Filters

Voor ouders: 1 - 30 van 133 artikelen

eufy Breast Pump S2 Pro

eufy Breast Pump S2 Pro

  • 30% sneller afkolven
  • Zachte warmte & 300 mmHg zuigkracht
  • Dubbel verzegelde siliconen borstschilden
€ 339,99 € 403,32

Gratis bezorging uiterlijk op 08. oktober

eufy Breast Pump S1 Pro

eufy Breast Pump S1 Pro

  • Zachte warmtefunctie
  • Instelbare zuigkracht & snelheid
  • Ergonomisch design
€ 209,99 € 302,99

Gratis bezorging uiterlijk op 08. oktober

Mama Still Smoothie Rode Vruchten in Appel

HiPP Mama Still Smoothie Rode Vruchten in Appel, 200 ml

  • Vruchtensap
  • Met ijzer, jodium & zink
  • Vegan & glutenvrij
€ 1,43 € 1,79 (€ 7,15 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Weleda Zwangerschapsolie

Weleda Zwangerschapsolie, 100 ml

  • Geschikt voor elk huidtype
  • Beschermt de huid tegen uitdroging
  • Vanaf het begin van de zwangerschap
€ 14,47 € 18,09 (€ 144,70 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Natracare Maandverband Maxi Super

Natracare Maandverband Maxi Super, 12 stuks

  • Voor 97% gemaakt van plantaardige materialen
  • Individuele verpakkingen van papier
  • Veilige grip, ook zonder vleugels
€ 2,79 € 3,49 (€ 0,23 / st.)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober

FutuNatura Magnesium DIRECT 400 mg

FutuNatura Magnesium DIRECT 400 mg, 30 Zakjes

  • 400 mg magnesium per zakje
  • Rechtstreeks op de tong (zonder water)
  • Aangename sinaasappelsmaak
€ 5,79 (€ 89,49 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ATTITUDE baby leaves Bubble Wash

ATTITUDE baby leaves Bubble Wash, Good Night (473 ml)

  • Zeer mild voor de huid
  • Beschermende ingrediënten
  • Hypoallergeen
€ 12,59 (€ 26,62 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Hulpmiddelen voor Bekkenbodemtraining, set van 6 stuks

bodyotics Hulpmiddelen voor Bekkenbodemtraining, set van 6 stuks, 6 stuks

  • Gemaakt van siliconen van medische kwaliteit
  • Verkrijgbaar in 6 maten: 50 g - 130 g
  • Hypoallergeen en BPA-vrij
€ 50,49 (€ 8,42 / st.)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Weleda Borstmassageolie

Weleda Borstmassageolie, 50 ml

  • Verwarmt
  • Met venkel, lavendel en marjolein
  • Stimuleert de bloedstroom
€ 11,35 € 14,19 (€ 227,00 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Duchesse Maxi Maandverband, Extra Long

Duchesse Maxi Maandverband, Extra Long, 12 stuks

  • Veilige bescherming
  • Met beschermende vleugels
  • Lengte: 28,0 cm
€ 1,59 (€ 0,13 / st.)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Lansinoh Intiemdouche

Lansinoh Intiemdouche

  • Zachte waterstraal
  • Eenvoudig in gebruik
  • Praktisch voor onderweg
€ 11,69

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

get your wellbeing by BIOGENA Mama Multi Edition

get your wellbeing by BIOGENA Mama Multi Edition, 60 Capsules

  • 3-in-1 concept
  • Met geactiveerd foliumzuur & biobeschikbaar ijzer
  • Geactiveerde micronutriënten voor de beste biologische beschikbaarheid
€ 33,99 (€ 723,19 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Novalac Prenatal

Novalac Prenatal, 30 Capsules

  • Belangrijke voedingsstoffen
  • Met foliumzuur & ijzer
  • Met Vitamine C & D3
€ 24,49 (€ 728,87 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Natural Point Magnesio Supremo DONNA

Natural Point Magnesio Supremo DONNA, 150 g

  • Speciaal voor vrouwen
  • Natuurlijk magnesium
  • B-vitaminen & vitamine K2, D3
€ 22,99 (€ 153,27 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

bodyotics Bekkenbodemtrainers, set van 2

bodyotics Bekkenbodemtrainers, set van 2

  • 2 maten – 65 g & 95 g
  • Gemaakt van siliconen van medische kwaliteit
  • Hypoallergeen & BPA-vrij
€ 40,49

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

little leaves Foaming Hand Soap Watermelon & Coco

ATTITUDE little leaves Foaming Hand Soap Watermelon & Coco, 295 ml

  • Beschermende eigenschappen
  • Exotische fruitige geur
  • Hypoallergeen
€ 6,79 (€ 23,02 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Weleda Bio Borstvoedingsthee

Weleda Bio Borstvoedingsthee, 40 g

  • Exquise mix
  • Ondersteunt de melkproductie
  • Balancerend & harmoniserend
€ 4,79 (€ 119,75 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Natracare Inlegkruisjes Ultra Thin

Natracare Inlegkruisjes Ultra Thin, 22 stuks

  • Lekvrije achterzijde
  • Betrouwbare hechting
  • Handig per stuk verpakt
€ 3,99 (€ 0,18 / st.)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sweet Nutribites Prenatal Multivitamins + Omega 3

Sweet Nutribites Prenatal Multivitamins + Omega 3, 90 Gummies

  • Voor de zwangerschap
  • Foliumzuur, DHA & EPA vetzuren
  • Verfrissende frambozenlimonadesmaak
€ 19,29 (€ 64,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Weleda Lichte Benen Verfrissende Gel

Weleda Lichte Benen Verfrissende Gel, 200 ml

  • Voor alle huidtypes
  • Voor verlichting na inspanning
  • Verkwikkend en voedend
€ 13,09 (€ 65,45 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Natracare Maandverband Ultra Extra Super

Natracare Maandverband Ultra Extra Super, 10 stuks

  • Dubbele kern van ecologische cellulose
  • Antislip grip dankzij vleugels
  • Individuele verpakkingen van plantenzetmeel
€ 3,59 (€ 0,36 / st.)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober

Natracare Maandverband Ultra Extra Regular

Natracare Maandverband Ultra Extra Regular, 12 stuks

  • Met handige vleugels
  • Zonder geurstoffen
  • Individuele verpakkingen van plantenzetmeel
€ 3,59 (€ 0,30 / st.)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Natracare Maandverband Ultra Extra Long

Natracare Maandverband Ultra Extra Long, 8 stuks

  • Comfortabele lengte voor zwaardere dagen
  • Voor 95% gemaakt van plantaardige grondstoffen
  • BPA-vrije plakstrip voor een veilige pasvorm
€ 3,59 (€ 0,45 / st.)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

bodyotics Bekkenbodemtraining Dilatatoren

bodyotics Bekkenbodemtraining Dilatatoren, 5 stuks

  • 5 verschillende maten
  • Aangenaam materiaal
  • Inclusief opbergzakje
€ 50,49 (€ 10,10 / st.)

Bezorging uiterlijk op 22. oktober

Duchesse Maxi Maandverband, Normal

Duchesse Maxi Maandverband, Normal, 32 stuks

  • Bescherming tegen lekken aan de zijkant
  • Lengte: 22,5 cm
  • Breedte: 8.8cm
€ 1,79 (€ 0,06 / st.)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Natracare Tampons Super Plus

Natracare Tampons Super Plus, 20 stuks

  • Absorptievermogen: 12–15 g
  • Betrouwbare bescherming
  • Zonder chloor & geurstoffen
€ 5,29 (€ 0,26 / st.)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Natracare Tampons Super

Natracare Tampons Super, 20 stuks

  • Absorptievermogen van 9–12 g
  • Zonder geurstoffen & bleekmiddel
  • Zonder kunstmatige toevoegingen
€ 4,99 (€ 0,25 / st.)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ATTITUDE baby leaves 99% Water Wipes

ATTITUDE baby leaves 99% Water Wipes, 72 stuks

  • Gemaakt van 99% zuiver water
  • Speciaal ontwikkeld voor de gevoelige huid
  • Handige dosering per doekje
€ 5,69 (€ 0,08 / st.)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Natracare Inlegkruisjes Mini

Natracare Inlegkruisjes Mini, 30 stuks

  • Klein formaat met een rechte pasvorm
  • Kern van absorberende ecologische cellulose
  • BPA-vrije plakstrip
€ 3,09 (€ 0,10 / st.)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Erefit Men Extreme

Erefit Men Extreme, 20 Capsules

  • Saffraanextract & druivenpitextract
  • Combinatie van arginine & citrulline
  • Met vitamine B3 & vitamine B9
€ 14,49 (€ 116,85 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober