Alles voor de borstvoedingsperiode

Maak jullie borstvoedingsperiode harmonieus en comfortabel – met slimme hulpmiddelen die het voeden gemakkelijker en ontspannender maken.

Per categorie shoppen

Filteren & Sorteren

Prijs Merk Producteigenschappen Certificaten en keurmerken Highlights
Filters

Borstvoedingsperiode: 1 - 30 van 70 artikelen

eufy Breast Pump S2 Pro

eufy Breast Pump S2 Pro

  • 30% sneller afkolven
  • Zachte warmte & 300 mmHg zuigkracht
  • Dubbel verzegelde siliconen borstschilden
€ 339,99 € 403,32

Gratis bezorging uiterlijk op 07. oktober

eufy Breast Pump S1 Pro

eufy Breast Pump S1 Pro

  • Zachte warmtefunctie
  • Instelbare zuigkracht & snelheid
  • Ergonomisch design
€ 209,99 € 302,99

Gratis bezorging uiterlijk op 07. oktober

Mama Still Smoothie Rode Vruchten in Appel

HiPP Mama Still Smoothie Rode Vruchten in Appel, 200 ml

  • Vruchtensap
  • Met ijzer, jodium & zink
  • Vegan & glutenvrij
€ 1,43 € 1,79 (€ 7,15 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

FutuNatura Magnesium DIRECT 400 mg

FutuNatura Magnesium DIRECT 400 mg, 30 Zakjes

  • 400 mg magnesium per zakje
  • Rechtstreeks op de tong (zonder water)
  • Aangename sinaasappelsmaak
€ 5,79 (€ 89,49 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ATTITUDE baby leaves Bubble Wash

ATTITUDE baby leaves Bubble Wash, Good Night (473 ml)

  • Zeer mild voor de huid
  • Beschermende ingrediënten
  • Hypoallergeen
€ 12,59 (€ 26,62 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Weleda Borstmassageolie

Weleda Borstmassageolie, 50 ml

  • Verwarmt
  • Met venkel, lavendel en marjolein
  • Stimuleert de bloedstroom
€ 11,35 € 14,19 (€ 227,00 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Lansinoh Intiemdouche

Lansinoh Intiemdouche

  • Zachte waterstraal
  • Eenvoudig in gebruik
  • Praktisch voor onderweg
€ 11,69

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

get your wellbeing by BIOGENA Mama Multi Edition

get your wellbeing by BIOGENA Mama Multi Edition, 60 Capsules

  • 3-in-1 concept
  • Met geactiveerd foliumzuur & biobeschikbaar ijzer
  • Geactiveerde micronutriënten voor de beste biologische beschikbaarheid
€ 33,99 (€ 723,19 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Novalac Prenatal

Novalac Prenatal, 30 Capsules

  • Belangrijke voedingsstoffen
  • Met foliumzuur & ijzer
  • Met Vitamine C & D3
€ 24,49 (€ 728,87 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Natural Point Magnesio Supremo DONNA

Natural Point Magnesio Supremo DONNA, 150 g

  • Speciaal voor vrouwen
  • Natuurlijk magnesium
  • B-vitaminen & vitamine K2, D3
€ 22,99 (€ 153,27 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

little leaves Foaming Hand Soap Watermelon & Coco

ATTITUDE little leaves Foaming Hand Soap Watermelon & Coco, 295 ml

  • Beschermende eigenschappen
  • Exotische fruitige geur
  • Hypoallergeen
€ 6,79 (€ 23,02 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Weleda Bio Borstvoedingsthee

Weleda Bio Borstvoedingsthee, 40 g

  • Exquise mix
  • Ondersteunt de melkproductie
  • Balancerend & harmoniserend
€ 4,79 (€ 119,75 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Sweet Nutribites Prenatal Multivitamins + Omega 3

Sweet Nutribites Prenatal Multivitamins + Omega 3, 90 Gummies

  • Voor de zwangerschap
  • Foliumzuur, DHA & EPA vetzuren
  • Verfrissende frambozenlimonadesmaak
€ 19,29 (€ 64,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ATTITUDE baby leaves 99% Water Wipes

ATTITUDE baby leaves 99% Water Wipes, 72 stuks

  • Gemaakt van 99% zuiver water
  • Speciaal ontwikkeld voor de gevoelige huid
  • Handige dosering per doekje
€ 5,69 (€ 0,08 / st.)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Natracare Intieme Verzorgingsdoekjes

Natracare Intieme Verzorgingsdoekjes, 12 stuks

  • Ook voor de gevoelige huid
  • Zonder uitdrogende alcoholtoevoegingen
  • Verpakking van BPA-vrij plastic
€ 2,99 (€ 0,25 / st.)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Holle Biologische Borstvoedingsthee

Holle Biologische Borstvoedingsthee, 30 g

  • Zonder venkel
  • 20 zakjes van 1,5 g elk
  • Frisse smaak
€ 2,69 (€ 89,67 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Emil – die Flasche® Babyset

Emil – die Flasche® Babyset, BIO-​strepen

  • Voeden en drinken uit schoon glas
  • 100% lekvrij
  • In een geweldige cadeauset
€ 37,86 € 50,49

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Purely Nutrition Omega-3 1000 mg

Purely Nutrition Omega-​3 1000 mg, 60 Softgels

  • Met vitamine E
  • Zachte capsules
  • Eenvoudige dosering
€ 12,59 (€ 145,21 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Natural Point Magnesio Supremo FERRO

Natural Point Magnesio Supremo FERRO, 150 g

  • Natuurlijk magnesium
  • Liposomaal ijzer
  • Aangenaam zoete smaak
€ 21,84 € 22,99 (€ 145,60 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Burgerstein Omega 3 DHA

Burgerstein Omega 3 DHA, 60 Capsules

  • 470 mg DHA per dagelijkse portie
  • 130 mg EPA per dagelijkse portie
  • Met vitamine E
€ 27,99 (€ 388,75 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Igennus Be Kind Prenatal Vitamins & Minerals

Igennus Be Kind Prenatal Vitamins & Minerals, 60 Tabletten

  • Met actief folaat & zacht ijzer
  • Zonder kunstmatige toevoegingen & vulstoffen
  • Geschikt voor de zwangerschap & daarna
€ 21,49 (€ 302,25 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Pure Encapsulations® Folaat 400

Pure Encapsulations® Folaat 400, 90 capsules

  • Foliumzuur als biologisch actief folaat
  • Bij kinderwens & een verhoogde behoefte
  • Effectief
€ 30,49 (€ 1.693,89 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ATTITUDE Super Leaves Nourishing Lotion

ATTITUDE Super Leaves Nourishing Lotion, 473 ml

  • Voor de gestresste huid
  • Versterkt de elasticiteit
  • Rijk aan antioxidanten
€ 17,29 (€ 36,55 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Weleda Zwangerschap Body Butter

Weleda Zwangerschap Body Butter, 150 ml

  • Geschikt voor normale huidtypes
  • Voorkomt striae
  • Subtiele bloemengeur
€ 17,09 (€ 113,93 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ATTITUDE Super Leaves Shampoo Maternity

ATTITUDE Super Leaves Shampoo Maternity, 473 ml

  • Voor alle haartypen
  • Milde reiniging
  • Hypoallergeen
€ 12,29 (€ 25,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Lansinoh Zoogcompressen

Lansinoh Zoogcompressen, 36 stuks

  • Discrete bescherming
  • Bijzonder zacht
  • Inhoud: 36 stuks
€ 4,09 (€ 0,11 / st.)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Lansinoh Wasbare Zoogcompressen

Lansinoh Wasbare Zoogcompressen, 4 stuks

  • Hoge absorptiecapaciteit
  • Herbruikbaar
  • Inhoud: 4 zoogcompressen
€ 8,09 (€ 2,02 / st.)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Burgerstein MagnesiumVital Direct

Burgerstein MagnesiumVital Direct, 30 stuks

  • Ondersteunt tijdens het sporten
  • Gemakkelijk verteerbaar
  • Bramensmaak
€ 23,99 (€ 0,80 / st.)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Blooming Belly Stretch Oil Almond & Argan

ATTITUDE Blooming Belly Stretch Oil Almond & Argan, 150 ml

  • Voor een gestreste huid
  • Bevordert de elasticiteit
  • Heeft een verstevigend en voedend effect
€ 17,29 (€ 115,27 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

little leaves Foaming Hand Soap Vanilla & Pear

ATTITUDE little leaves Foaming Hand Soap Vanilla & Pear, 295 ml

  • Heerlijk schuim
  • Heeft een beschermende werking
  • Hypoallergeen
€ 6,79 (€ 23,02 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober