Voeding tijdens de borstvoedingsperiode

Per categorie shoppen

Filteren & Sorteren

Prijs Merk Producteigenschappen Certificaten en keurmerken Consistentie/doseringsvorm Highlights
Filters

Voeding: 3 artikelen

Mama Still Smoothie Rode Vruchten in Appel

HiPP Mama Still Smoothie Rode Vruchten in Appel, 200 ml

  • Vruchtensap
  • Met ijzer, jodium & zink
  • Vegan & glutenvrij
€ 1,43 € 1,79 (€ 7,15 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Weleda Bio Borstvoedingsthee

Weleda Bio Borstvoedingsthee, 40 g

  • Exquise mix
  • Ondersteunt de melkproductie
  • Balancerend & harmoniserend
€ 4,79 (€ 119,75 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Holle Biologische Borstvoedingsthee

Holle Biologische Borstvoedingsthee, 30 g

  • Zonder venkel
  • 20 zakjes van 1,5 g elk
  • Frisse smaak
€ 2,69 (€ 89,67 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober