Alles rondom voeding & babyvoeding

Hier vind je alles rondom eten en drinken voor je baby – van de eerste melk en heerlijke bijvoeding tot snacks voor peuters en handige accessoires voor ontspannen maaltijden.

Per categorie shoppen

Filteren & Sorteren

Prijs Merk Leeftijdsadvies Voor wie? Materiaal Producteigenschappen Certificaten en keurmerken Consistentie/doseringsvorm Gelicenseerde personages en spellen Highlights
Filters

Voeding: 1 - 30 van 637 artikelen

eufy Bottle Washer S1 Pro

eufy Bottle Washer S1 Pro

  • 3D HydroBlast-reiniging rondom
  • 100 °C stoomsterilisatie
  • 360°-luchtcirculatie voor snel drogen
€ 319,99 € 403,32

Gratis bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Demeter Junior Muesli met Cornflakes

Holle Biologische Demeter Junior Muesli met Cornflakes, 250 g

  • Voor kinderen vanaf 10 maanden
  • Lactosevrij en vegan
  • Ingrediënten uit biologisch-dynamische teelt
€ 3,39 (€ 13,56 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Holle Biologische Demeter Volkoren Baby Muesli

Holle Biologische Demeter Volkoren Baby Muesli, 250 g

  • Vanaf de 6e maand
  • Zorgvuldig geselecteerde granen
  • Fijne biologische volkorenvlokken
€ 3,49 (€ 13,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Demeter Volkoren Havermoutpap

Holle Biologische Demeter Volkoren Havermoutpap, 250 g

  • Geschikt voor baby's vanaf 5 maanden
  • Bevat van nature suiker
  • Gemaakt met delicate biologische volkoren haver
€ 2,99 (€ 11,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

MOGLi Bio Aardbei Hartjes

MOGLi Bio Aardbei Hartjes, 30 g

  • Veganistisch & alternatief gezoet
  • Luchtig gepoft & in hartvorm
  • Zonder toevoeging van aroma's
€ 1,03 € 1,29 (€ 34,33 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Himmeltau Feinster Weizengrieß Klassik

Himmeltau Feinster Weizengrieß Klassik, 600 g

  • Vanaf de 6e maand
  • Geen toegevoegde suiker
  • Met vitamine B1
€ 2,59 (€ 4,32 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Koekjes-Bananenpap zonder Toegevoegde Suiker

Bebivita Koekjes-​Bananenpap zonder Toegevoegde Suiker, 500 g

  • Vanaf de 5e maand
  • Met mineralen & vitaminen
  • Met koekjes uit Duitsland
€ 6,09 (€ 12,18 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Bebivita Melkpap - Koekjessmaak

Bebivita Melkpap -​ Koekjessmaak, 500 g

  • Vanaf de 6e maand
  • Geen toegevoegde suiker
  • Met mineralen en vitaminen
€ 6,09 (€ 12,18 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Koemelk ProBalance 2

Humana Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Koemelk ProBalance 2, 750 g

  • Vanaf de 7e maand
  • Met GOS, ARA & DHA
  • Vitamine C
€ 11,19 € 13,99 (€ 14,92 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

PURE&FUN PAW Patrol Helden Thee - Biologisch

PURE&FUN PAW Patrol Helden Thee -​ Biologisch, 45 g

  • Met sinaasappelolie
  • 100% BIO
  • Warm of koud drinken
€ 3,11 € 3,89 (€ 69,11 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Holle Biologisch Potje Groenterisotto Demeter

Holle Biologisch Potje Groenterisotto Demeter, 220 g

  • Vanaf de 8e maand
  • Stimuleert de kauwreflex
  • Zonder gluten, lactose & zoutadditieven
€ 1,11 € 1,39 (€ 5,05 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

FruchtBar Biologische Babykoekjes Spelt-Appel

FruchtBar Biologische Babykoekjes Spelt-​Appel, 100 g

  • Vanaf de 8e maand
  • Fruitig & mild
  • Geen rijsmiddel
€ 2,19 (€ 21,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Holle Babywasser

Holle Babywasser, 500 ml

  • Vanaf de geboorte
  • Klaar voor gebruik, zonder te koken
  • Evenwichtig mineraalgehalte en laag natriumgehalte
€ 0,89 (€ 1,78 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Kleine Fijnproever - Melkpap Straciatella

Milupa Kleine Fijnproever -​ Melkpap Straciatella, 400 g

  • Leeftijd: vanaf 8 maanden
  • Met chocoladeschilfers
  • Praktische hersluitbare zak
€ 5,39 (€ 13,48 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Holle Bio-Mango Morning Crunchy Muesli

Holle Bio-​Mango Morning Crunchy Muesli, 200 g

  • Vanaf 1 jaar
  • Zoetheid uitsluitend uit fruit
  • Met haver- en speltvolkorenvlokken
€ 3,59 (€ 17,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Bebivita Fruitreep

Bebivita Fruitreep, Appel-​banaan (25 g)

  • Vanaf de 12e maand
  • Zoetheid van fruit
  • Zonder toegevoegde smaakstoffen
€ 0,79 (€ 31,60 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

MOGLi Mueslikoekjes met Cacao

MOGLi Mueslikoekjes met Cacao, 125 g

  • Gezoet met agave en dadels
  • Milde zoetheid
  • Zonder toegevoegde smaak
€ 2,39 (€ 19,12 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Holle Biologische 1-2-3 Pretzelsnack

Holle Biologische 1-​2-​3 Pretzelsnack, 80 g

  • Vanaf 3 jaar
  • Zonder zout
  • Gemaakt van spelt
€ 1,79 (€ 22,38 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

HiPP Biologisch Babypotje Pruim in Peer

HiPP Biologisch Babypotje Pruim in Peer, 160 g

  • Vanaf de 5e maand
  • Vegan recept
  • Natuurlijk glutenvrij
€ 1,99 (€ 12,44 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Holle Biologische Rijstepap (Glutenvrij)

Holle Biologische Rijstepap (Glutenvrij), 250 g

  • Geschikt voor baby's vanaf 5 maanden
  • Fijne biologische volkoren vlokken
  • Zorgvuldig geselecteerde biologische granen
€ 3,49 (€ 13,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

HiPP Biologische rijstwafels

HiPP Biologische rijstwafels, Bosbessen (30 g)

  • Vanaf de 8e maand
  • Fruitige smaak
  • Zonder toegevoegde suiker
€ 1,39 (€ 46,33 / kg)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober

Volledige Zuigelingenvoeding op Basis van Koemelk COMFORT Dieetvoeding

HiPP Volledige Zuigelingenvoeding op Basis van Koemelk COMFORT Dieetvoeding, 600 g

  • Geschikt vanaf de geboorte
  • Verlaagd lactosegehalte
  • Laag in allergenen en rijk aan voedingsstoffen
€ 16,59 (€ 27,65 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Reep - Frambozen-Banaan-Spelt

FruchtBar Biologische Reep -​ Frambozen-​Banaan-​Spelt, 4 x 23 g (92 g)

  • Vanaf 12 maanden
  • Natuurlijke zoetheid van fruit
  • Recyclebare verpakking
€ 2,31 € 2,89 (€ 25,11 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

tetesept® Kids Hoestsiroop

tetesept® Kids Hoestsiroop, 168 g

  • Vanaf 1 jaar
  • Zonder alcohol
  • Met honing & IJslands mos
€ 4,63 € 5,79 (€ 27,56 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

HiPP Biologische Babyvoeding Rijstepap

HiPP Biologische Babyvoeding Rijstepap, 200 g

  • Voor baby's vanaf 5 maanden
  • Glutenvrij
  • Ook voor melkpap
€ 2,99 (€ 14,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

"Veggie Bunny" Knijpfruit met Wortelen, Zoete Aardappelen en Erwten

Holle "Veggie Bunny" Knijpfruit met Wortelen, Zoete Aardappelen en Erwten, 100 g

  • Vanaf de 6e maand
  • Zonder toegevoegd zout
  • Veganistisch en glutenvrij
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Freche Freunde Biologische Fruitchips 100% Aardbei

Freche Freunde Biologische Fruitchips 100% Aardbei, 12 g

  • Vanaf de 12e maand
  • Puur fruit zonder toevoegingen
  • Verfijnt muesli & co.
€ 2,15 € 2,69 (€ 179,17 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Holle Biologisch Kippenvlees

Holle Biologisch Kippenvlees, 125 g

  • Vanaf de 5e maand
  • Land van herkomst: Duitsland
  • Zonder toegevoegd zout, kruiden & aroma's
€ 1,59 (€ 12,72 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Volledige Zuigelingenvoeding op Basis van Koemelk Pre – Gebruiksklaar

Humana Volledige Zuigelingenvoeding op Basis van Koemelk Pre – Gebruiksklaar, 90 ml

  • Vanaf de geboorte
  • Met DHA
  • Gemakkelijk te bereiden
€ 1,69 (€ 18,78 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Himmeltau Feinste Grießflocken Honing

Himmeltau Feinste Grießflocken Honing, 500 g

  • Vanaf de 6e maand
  • Gezoet met honing
  • Met vitamine B1
€ 3,29 (€ 6,58 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober