Knijpfruit & fruitpurees in verschillende variaties

Ontdek onze heerlijke knijpzakjes en fruitpurees – ideaal voor kleine genieters onderweg.

Filteren & Sorteren

Prijs Merk Leeftijdsadvies Voor wie? Producteigenschappen Certificaten en keurmerken Highlights
Filters

Knijpfruit & fruitpurees: 1 - 30 van 75 artikelen

"Veggie Bunny" Knijpfruit met Wortelen, Zoete Aardappelen en Erwten

Holle "Veggie Bunny" Knijpfruit met Wortelen, Zoete Aardappelen en Erwten, 100 g

  • Vanaf de 6e maand
  • Zonder toegevoegd zout
  • Veganistisch en glutenvrij
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

PURE&FUN Spidey Superhelden Squeeze - Biologisch

PURE&FUN Spidey Superhelden Squeeze -​ Biologisch, 100 g

  • Fruitige energie
  • 100% BIOLOGISCH
  • Ideaal tussendoortje
€ 1,19 (€ 11,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

PAW Patrol Helden Squeeze Skye - Biologisch

PURE&FUN PAW Patrol Helden Squeeze Skye -​ Biologisch, 100 g

  • Met aardbei & framboos
  • Praktisch voor onderweg
  • 100% biologisch
€ 1,19 (€ 11,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

"Carrot Cat" Knijpzakje net Wortel, Mango, Banaan en Peer

Holle "Carrot Cat" Knijpzakje net Wortel, Mango, Banaan en Peer, 100 g

  • Geschikt voor baby's vanaf 6 maanden
  • Demeter kwaliteit
  • Makkelijk voor onderweg
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biologische "Mango Monkey - Mango" Yoghurtzakje

Holle Biologische "Mango Monkey -​ Mango" Yoghurtzakje, 85 g

  • Voor baby's vanaf 8 maanden
  • Een handig tussendoortje
  • Geen toegevoegde suiker
€ 0,87 € 1,09 (€ 10,24 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

"Kiwi Koala" Knijpfruit met Peren, Bananen en Kiwi's

Holle "Kiwi Koala" Knijpfruit met Peren, Bananen en Kiwi's, 100 g

  • Geschikt voor baby's vanaf 8 maanden
  • Demeter kwaliteit
  • Makkelijk voor onderweg
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

"Rode Bij" Knijpfruit met Appels en Aardbeien

Holle "Rode Bij" Knijpfruit met Appels en Aardbeien, 100 g

  • Geschikt voor baby's vanaf 8 maanden
  • Demeter kwaliteit
  • Fruitige smaak
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

"Croco Coco" Knijpfruit met Appels, Mango en Kokos

Holle "Croco Coco" Knijpfruit met Appels, Mango en Kokos, 100 g

  • Geschikt voor baby's vanaf 8 maanden
  • Demeter kwaliteit
  • Makkelijk voor onderweg
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

"Pear Pony" Knijpfruit met Peren, Perziken en Frambozen met Spelt

Holle "Pear Pony" Knijpfruit met Peren, Perziken en Frambozen met Spelt, 100 g

  • Geschikt voor baby's vanaf 8 maanden
  • Demeter kwaliteit
  • Makkelijk voor onderweg
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biologisch Knijpzakje HiPPiS

HiPP Biologisch Knijpzakje HiPPiS, Appel-​Peer-​Banaan (100 g)

  • Vanaf 1 jaar
  • 100% biologisch fruit
  • Suiker en glutenvrij
€ 1,49 (€ 14,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

MOGLi Biologische Squeeze Kiwi

MOGLi Biologische Squeeze Kiwi, 100 g

  • Met kiwi, mango & banaan
  • Verfijnd met haver
  • 100% biologisch, zonder toegevoegde suiker
€ 1,09 (€ 10,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

"Venkel kikker" Knijpfruit met Peren, Appels en Venkel

Holle "Venkel kikker" Knijpfruit met Peren, Appels en Venkel, 100 g

  • Vanaf de 6e maand
  • 100% fruit & groenten
  • Ongezoet & zonder toegevoegd zout
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

"Power Parrot" Knijpzakje met Peren, Appels en Spinazie

Holle "Power Parrot" Knijpzakje met Peren, Appels en Spinazie, 100 g

  • Geschikt voor baby's vanaf 6 maanden
  • Demeter kwaliteit
  • Makkelijk voor onderweg
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

"Apple Ant" Knijpfruit met Appels, Bananen en Peren

Holle "Apple Ant" Knijpfruit met Appels, Bananen en Peren, 100 g

  • Geschikt voor baby's vanaf 6 maanden
  • Demeter kwaliteit
  • Makkelijk voor onderweg
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Holle Biologische Fruitpuree - Dino Dance

Holle Biologische Fruitpuree -​ Dino Dance, 100 g

  • Vanaf 6 maanden
  • Met appel, bosbessen & pruim
  • Zonder toegevoegde smaakstoffen & suiker
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

PURE&FUN Anna/Elsa Squeeze - Biologisch

PURE&FUN Anna/Elsa Squeeze -​ Biologisch, 100 g

  • Fruitig en 100% natuurlijk
  • Ideaal voor kleine avonturen
  • Zonder kunstmatige ingrediënten
€ 1,19 (€ 11,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

"Panda Peach" Knijpfruit met Perziken, Abrikozen en Bananen met Spelt

Holle "Panda Peach" Knijpfruit met Perziken, Abrikozen en Bananen met Spelt, 100 g

  • Geschikt voor baby's vanaf 8 maanden
  • Demeter kwaliteit
  • Makkelijk voor onderweg
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biologische Knijpzakje -  Watermeloen-Aardbei-Appel-Peer-Cantaloupe-Meloen-Rijst-Pompoen

FruchtBar Biologische Knijpzakje -​ Watermeloen-​Aardbei-​Appel-​Peer-​Cantaloupe-​Meloen-​Rijst-​Pompoen, 100 g

  • Vanaf 6 maanden
  • Verfrissende fruitmix
  • Rijst met een hoog koolhydraatgehalte
€ 1,39 (€ 13,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biologische Squeeze Pompoen, Peer, Appel, Pruim, Haver

Pumpkin Organics Biologische Squeeze Pompoen, Peer, Appel, Pruim, Haver, 100 g

  • Vanaf de 8e maand
  • 35 % groenten
  • Geen toegevoegde suiker
€ 1,29 (€ 12,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biologische Knijpzakje Bosbessen-Bananen-Rijst

FruchtBar Biologische Knijpzakje Bosbessen-​Bananen-​Rijst, 100 g

  • Vanaf 6 maanden
  • Heerlijk tussendoortje
  • Geen toegevoegde suiker
€ 1,39 (€ 13,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biologische fruitpuree "Lazy Sweetato - Pouchy met Zoete Aardappel, Pruim, Pompoen, Aardbei en Haver"

Holle Biologische fruitpuree "Lazy Sweetato -​ Pouchy met Zoete Aardappel, Pruim, Pompoen, Aardbei en Haver", 100 g

  • Vanaf de 6e maand
  • Met fruit & granen
  • 100 % biologisch
€ 1,19 (€ 11,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

"Tropic Tiger" Knijpfruit met Appels, Mango's en Passievrucht

Holle "Tropic Tiger" Knijpfruit met Appels, Mango's en Passievrucht, 100 g

  • Geschikt voor baby's vanaf 8 maanden
  • Demeter kwaliteit
  • Makkelijk voor onderweg
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biologische Vruchtenpuree "Pelican Peach - Pouchy met Perzik, Aardbei, Appel en Haver"

Holle Biologische Vruchtenpuree "Pelican Peach -​ Pouchy met Perzik, Aardbei, Appel en Haver", 100 g

  • Vanaf de 6e maand
  • Tot 30% minder suiker
  • Heerlijk frisse smaak
€ 1,19 (€ 11,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

"Zebra" Bieten" Knijpfruit met Appel, Banaan en Rode Biet

Holle "Zebra" Bieten" Knijpfruit met Appel, Banaan en Rode Biet, 100 g

  • Geschikt voor baby's vanaf 6 maanden
  • Demeter kwaliteit
  • Makkelijk voor onderweg
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

"Blue Bird" Knijpfruit met Peren, Appels en Bosbessen

Holle "Blue Bird" Knijpfruit met Peren, Appels en Bosbessen, 100 g

  • Geschikt voor baby's vanaf 6 maanden
  • Demeter kwaliteit
  • Makkelijk voor onderweg
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

"Banana Lama" Knijpfruit met Bananen, Appels, Mango's en Abrikozen

Holle "Banana Lama" Knijpfruit met Bananen, Appels, Mango's en Abrikozen, 100 g

  • Geschikt voor baby's vanaf 6 maanden
  • Demeter kwaliteit
  • Makkelijk voor onderweg
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Multipack Zebra Beet - Appel, Banaan, Rode Biet

Holle Multipack Zebra Beet -​ Appel, Banaan, Rode Biet, 400 g

  • Vanaf 6 maanden
  • Puur van smaak
  • Zacht bereid
€ 3,59 (€ 8,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

"Berry Puppy" Knijpfruit met Appels, Perziken en Wilde Bessen

Holle "Berry Puppy" Knijpfruit met Appels, Perziken en Wilde Bessen, 100 g

  • Geschikt voor baby's vanaf 8 maanden
  • Demeter kwaliteit
  • Makkelijk voor onderweg
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Tiger Porridge - Banaan & Bessen met Haver & Quinoa

Holle Tiger Porridge -​ Banaan & Bessen met Haver & Quinoa, 110 g

  • Vanaf 1 jaar
  • Hersluitbaar en praktisch
  • Met heerlijke vruchten
€ 1,19 (€ 10,82 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Lion Porridge - Mango & Ananas met Haver & Quinoa

Holle Lion Porridge -​ Mango & Ananas met Haver & Quinoa, 110 g

  • Vanaf 1 jaar
  • Met granen en fruit
  • Hersluitbaar
€ 1,19 (€ 10,82 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober