Bijvoeding voor baby's & peuters

Ontdek heerlijke bijvoeding voor je baby – van perfect afgestemde papjes en handige potjes tot voedzame kindermuesli. Zo maak je de kennismaking met de allereerste maaltijden extra smaakvol.

Per categorie shoppen

Filteren & Sorteren

Prijs Merk Leeftijdsadvies Voor wie? Producteigenschappen Certificaten en keurmerken Consistentie/doseringsvorm Highlights
Filters

Bijvoeding: 1 - 30 van 220 artikelen

Biologische Demeter Junior Muesli met Cornflakes

Holle Biologische Demeter Junior Muesli met Cornflakes, 250 g

  • Voor kinderen vanaf 10 maanden
  • Lactosevrij en vegan
  • Ingrediënten uit biologisch-dynamische teelt
€ 3,39 (€ 13,56 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Holle Biologische Demeter Volkoren Baby Muesli

Holle Biologische Demeter Volkoren Baby Muesli, 250 g

  • Vanaf de 6e maand
  • Zorgvuldig geselecteerde granen
  • Fijne biologische volkorenvlokken
€ 3,49 (€ 13,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Demeter Volkoren Havermoutpap

Holle Biologische Demeter Volkoren Havermoutpap, 250 g

  • Geschikt voor baby's vanaf 5 maanden
  • Bevat van nature suiker
  • Gemaakt met delicate biologische volkoren haver
€ 2,99 (€ 11,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Himmeltau Feinster Weizengrieß Klassik

Himmeltau Feinster Weizengrieß Klassik, 600 g

  • Vanaf de 6e maand
  • Geen toegevoegde suiker
  • Met vitamine B1
€ 2,59 (€ 4,32 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Koekjes-Bananenpap zonder Toegevoegde Suiker

Bebivita Koekjes-​Bananenpap zonder Toegevoegde Suiker, 500 g

  • Vanaf de 5e maand
  • Met mineralen & vitaminen
  • Met koekjes uit Duitsland
€ 6,09 (€ 12,18 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Kleine Fijnproever - Melkpap Straciatella

Milupa Kleine Fijnproever -​ Melkpap Straciatella, 400 g

  • Leeftijd: vanaf 8 maanden
  • Met chocoladeschilfers
  • Praktische hersluitbare zak
€ 5,39 (€ 13,48 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Bebivita Melkpap - Koekjessmaak

Bebivita Melkpap -​ Koekjessmaak, 500 g

  • Vanaf de 6e maand
  • Geen toegevoegde suiker
  • Met mineralen en vitaminen
€ 6,09 (€ 12,18 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Holle Biologisch Potje Groenterisotto Demeter

Holle Biologisch Potje Groenterisotto Demeter, 220 g

  • Vanaf de 8e maand
  • Stimuleert de kauwreflex
  • Zonder gluten, lactose & zoutadditieven
€ 1,11 € 1,39 (€ 5,05 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Holle Bio-Mango Morning Crunchy Muesli

Holle Bio-​Mango Morning Crunchy Muesli, 200 g

  • Vanaf 1 jaar
  • Zoetheid uitsluitend uit fruit
  • Met haver- en speltvolkorenvlokken
€ 3,59 (€ 17,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Holle Biologische Rijstepap (Glutenvrij)

Holle Biologische Rijstepap (Glutenvrij), 250 g

  • Geschikt voor baby's vanaf 5 maanden
  • Fijne biologische volkoren vlokken
  • Zorgvuldig geselecteerde biologische granen
€ 3,49 (€ 13,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

HiPP Biologisch Babypotje Pruim in Peer

HiPP Biologisch Babypotje Pruim in Peer, 160 g

  • Vanaf de 5e maand
  • Vegan recept
  • Natuurlijk glutenvrij
€ 1,99 (€ 12,44 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

HiPP Biologische Babyvoeding Rijstepap

HiPP Biologische Babyvoeding Rijstepap, 200 g

  • Voor baby's vanaf 5 maanden
  • Glutenvrij
  • Ook voor melkpap
€ 2,99 (€ 14,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Holle Biologisch Kippenvlees

Holle Biologisch Kippenvlees, 125 g

  • Vanaf de 5e maand
  • Land van herkomst: Duitsland
  • Zonder toegevoegd zout, kruiden & aroma's
€ 1,59 (€ 12,72 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Himmeltau Feinste Grießflocken Honing

Himmeltau Feinste Grießflocken Honing, 500 g

  • Vanaf de 6e maand
  • Gezoet met honing
  • Met vitamine B1
€ 3,29 (€ 6,58 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Holle Biologisch Rundvlees

Holle Biologisch Rundvlees, 125 g

  • Vanaf de 5e maand
  • Land van herkomst: Duitsland
  • Zonder toegevoegd zout, kruiden & aroma's
€ 1,99 (€ 15,92 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Demeter Volkoren Griesmeelpap

Holle Biologische Demeter Volkoren Griesmeelpap, 250 g

  • Vanaf de 5e maand
  • Gemakkelijk te bereiden
  • Zonder toegevoegde suiker
€ 2,99 (€ 11,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Geitenmelkpap Bosbes & Banaan

Holle Biologische Geitenmelkpap Bosbes & Banaan, 200 g

  • Vanaf de 6e maand
  • Zonder palmolie en glutenvrij
  • Zeer milde smaak
€ 3,89 (€ 19,45 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Volkoren Gierstpap (glutenvrij)

Holle Biologische Volkoren Gierstpap (glutenvrij), 250 g

  • Geschikt voor baby's vanaf 5 maanden
  • Fijne biologische volkoren vlokken
  • Makkelijk te bereiden
€ 3,49 (€ 13,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

HiPP Biologische Baby Bircher Müesli

HiPP Biologische Baby Bircher Müesli, 250 g

  • Vanaf de 6e maand
  • Met appels, bananen en volle granen
  • Zonder toegevoegde suiker
€ 3,79 (€ 15,16 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Holle Biologische Crispy Cereals Lama Loops

Holle Biologische Crispy Cereals Lama Loops, 125 g

  • Vanaf 1 jaar
  • Met de zoetheid van fruit
  • Gepofte ontbijtgranen
€ 2,29 (€ 18,32 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Babyvoeding Potje - Pure Biologische Wortelen

HiPP Biologische Babyvoeding Potje -​ Pure Biologische Wortelen, 125 g

  • Voor baby's vanaf 5 maanden
  • Mild en zoet
  • Zonder toegevoegd zout of suiker
€ 1,19 (€ 9,52 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Babyvoeding Potje - Rundvlees

HiPP Biologische Babyvoeding Potje -​ Rundvlees, 125 g

  • Vanaf de 5e maand
  • Zonder toegevoegd zout
  • Zonder smaakstoffen
€ 2,49 (€ 19,92 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Ontbijtkoekjes Appel & Aardbei

Freche Freunde Biologische Ontbijtkoekjes Appel & Aardbei, 125 g

  • Vanaf de 12e maand
  • Kindvriendelijke ingrediënten
  • Lekker met melk of yoghurt
€ 2,89 (€ 23,12 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Crispy Cereals Choco Chipmunk

Holle Biologische Crispy Cereals Choco Chipmunk, 125 g

  • Vanaf 1 jaar
  • Voor de hele familie
  • Met Fairtrade cacao
€ 2,29 (€ 18,32 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

HiPP Biologische Graanpap  -5 Granen

HiPP Biologische Graanpap -​5 Granen, 200 g

  • Vanaf de 5e maand
  • Verschillende papvariaties
  • Zonder toegevoegde suiker en melk
€ 2,89 (€ 14,45 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Holle Bio Porridge Purple Panther

Holle Bio Porridge Purple Panther, 200 g

  • Vanaf 1 jaar
  • Gemaakt van haver- en speltvlokken
  • Met bosbessen
€ 2,89 (€ 14,45 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

HiPP Biologische Babyvoeding Potje - Kip

HiPP Biologische Babyvoeding Potje -​ Kip, 125 g

  • Vanaf de 5e maand
  • Veelzijdige te combineren
  • Zonder toegevoegd zout
€ 2,49 (€ 19,92 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Alnatura Biologische Kids Bircher Muesli

Alnatura Biologische Kids Bircher Muesli, 250 g

  • Vanaf het eerste jaar
  • Smaakt warm en koud
  • 100% Bioland-kwaliteit
€ 2,69 (€ 10,76 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Babyvoeding Melkpap Boterkoekje Gute Nacht

Milupa Babyvoeding Melkpap Boterkoekje Gute Nacht, 400 g

  • Vanaf de 6e maand
  • Zonder toegevoegde suiker
  • Met tarwe, haver, rijst & meer
€ 5,39 (€ 13,48 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Alete bewusst Melk en granen - Vanille

Alete bewusst Melk en granen -​ Vanille, 400 ml

  • Vanaf 10 maanden
  • 2 x 200 ml afgewerkte maaltijd
  • 100% palmolievrij
€ 2,59 (€ 6,48 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober