Pasta voor kleurrijke kindermaaltijden

Filteren & Sorteren

Prijs Merk Leeftijdsadvies vanaf Voor wie? Certificaten en keurmerken
Filters

Pasta: 4 artikelen

Mamuko Biologische Stellini Babypasta

Mamuko Biologische Stellini Babypasta, 320 g

  • Vanaf 12 maanden
  • Kindvriendelijk pastagerecht
  • Gemaakt van biologisch griesmeel van harde tarwe
€ 3,89 (€ 12,16 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Mamuko Bio Capellini Pasta

Mamuko Bio Capellini Pasta, 320 g

  • Vanaf 12 maanden
  • Geweldige basis voor creatieve babygerechten
  • Met vitamine B1
€ 3,69 € 3,89 (€ 11,53 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Mamuko Biologische Risone Babypasta

Mamuko Biologische Risone Babypasta, 320 g

  • Vanaf 12 maanden
  • Zonder toegevoegde conserveringsmiddelen
  • Bevat vitamine B1
€ 3,89 (€ 12,16 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Mamuko Biologische Ditalini Babypasta

Mamuko Biologische Ditalini Babypasta, 320 g

  • Vanaf 12 maanden
  • Biologisch griesmeel van harde tarwe
  • Milde smaak
€ 3,89 (€ 12,16 / kg)

Tijdelijk niet leverbaar