HiPP – Babyvoeding, bijvoeding, kinderproducten, verzorging & luiers

HiPP biedt een breed scala aan producten voor baby's en peuters – van melk en papjes tot kinderverzorgingsproducten – met de focus op kwaliteit en zorgvuldige productie.

Per categorie shoppen

Filteren & Sorteren

Prijs Leeftijdsadvies Voor wie? Producteigenschappen Certificaten en keurmerken Highlights
Filters

HiPP: 1 - 30 van 92 artikelen

HiPP Babyzacht Vochtig Toiletpapier

HiPP Babyzacht Vochtig Toiletpapier, 50 stuks

  • Voor de gevoelige huid
  • Babyzacht & ultragevoelig
  • Geurvrij & pH-huidneutraal
€ 2,09 (€ 0,04 / st.)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Mama Still Smoothie Rode Vruchten in Appel

HiPP Mama Still Smoothie Rode Vruchten in Appel, 200 ml

  • Vruchtensap
  • Met ijzer, jodium & zink
  • Vegan & glutenvrij
€ 1,43 € 1,79 (€ 7,15 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

HiPP Biologische rijstwafels

HiPP Biologische rijstwafels, Bosbessen (30 g)

  • Vanaf de 8e maand
  • Fruitige smaak
  • Zonder toegevoegde suiker
€ 1,39 (€ 46,33 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

HiPP Biologisch Babypotje Pruim in Peer

HiPP Biologisch Babypotje Pruim in Peer, 160 g

  • Vanaf de 5e maand
  • Vegan recept
  • Natuurlijk glutenvrij
€ 1,99 (€ 12,44 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Volledige Zuigelingenvoeding op Basis van Koemelk COMFORT Dieetvoeding

HiPP Volledige Zuigelingenvoeding op Basis van Koemelk COMFORT Dieetvoeding, 600 g

  • Geschikt vanaf de geboorte
  • Verlaagd lactosegehalte
  • Laag in allergenen en rijk aan voedingsstoffen
€ 16,59 (€ 27,65 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

HiPP Biologische Babyvoeding Rijstepap

HiPP Biologische Babyvoeding Rijstepap, 200 g

  • Voor baby's vanaf 5 maanden
  • Glutenvrij
  • Ook voor melkpap
€ 2,99 (€ 14,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

HiPP PRE Organic Combiotik® Formule

HiPP PRE Organic Combiotik® Formule, 600 g

  • Geschikt vanaf de geboorte
  • Met melkzuurculturen
  • Bevat lactose en DHA
€ 15,99 (€ 26,65 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

HiPP Soft & Pure Vochtige Doekjes

HiPP Soft & Pure Vochtige Doekjes, 144 stuks

  • Voor de droge, gevoelige huid
  • Vrij van parfum
  • Bijzonder zacht
€ 5,99 (€ 0,04 / st.)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

HiPP Biologische Baby Bircher Müesli

HiPP Biologische Baby Bircher Müesli, 250 g

  • Vanaf de 6e maand
  • Met appels, bananen en volle granen
  • Zonder toegevoegde suiker
€ 3,79 (€ 15,16 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Babyvoeding Potje - Pure Biologische Wortelen

HiPP Biologische Babyvoeding Potje -​ Pure Biologische Wortelen, 125 g

  • Voor baby's vanaf 5 maanden
  • Mild en zoet
  • Zonder toegevoegd zout of suiker
€ 1,19 (€ 9,52 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Babyvoeding Potje - Rundvlees

HiPP Biologische Babyvoeding Potje -​ Rundvlees, 125 g

  • Vanaf de 5e maand
  • Zonder toegevoegd zout
  • Zonder smaakstoffen
€ 2,49 (€ 19,92 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

HiPP Babysanft Badschuim Sensitive

HiPP Babysanft Badschuim Sensitive, 1.000 ml

  • Voor de gevoelige huid
  • Vanaf de eerste levensdag
  • Met biologisch amandelextract
€ 6,19 (€ 6,19 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Babysanft Ultra Sensitive Vochtige Doekjes, Voordeelverpakking

HiPP Babysanft Ultra Sensitive Vochtige Doekjes, Voordeelverpakking, 240 stuks

  • Zonder parfum
  • Zonder essentiële oliën
  • Vanaf de eerste levensdag
€ 6,59 (€ 0,03 / st.)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Volledige Zuigelingenvoeding op Basis van Koemelk HA Combiotik® HA 1

HiPP Volledige Zuigelingenvoeding op Basis van Koemelk HA Combiotik® HA 1, 600 g

  • Vanaf de geboorte
  • Zacht gesplitst eiwit
  • Natuurlijke melkzuurculturen
€ 16,19 (€ 26,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

HiPP Biologische Graanpap  -5 Granen

HiPP Biologische Graanpap -​5 Granen, 200 g

  • Vanaf de 5e maand
  • Verschillende papvariaties
  • Zonder toegevoegde suiker en melk
€ 2,89 (€ 14,45 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Koemelk Combiotik® 2

HiPP Biologische Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Koemelk Combiotik® 2, 600 g

  • Vanaf de 7e levensmaand
  • Geschikt voor elk moment van de dag
  • Met omega-3 en omega-6 vetzuren
€ 16,19 (€ 26,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

HiPP Biologische Babyvoeding Potje - Kip

HiPP Biologische Babyvoeding Potje -​ Kip, 125 g

  • Vanaf de 5e maand
  • Veelzijdige te combineren
  • Zonder toegevoegd zout
€ 2,49 (€ 19,92 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

HiPP Babyzacht Intensieve Verzorgingsbalsem

HiPP Babyzacht Intensieve Verzorgingsbalsem, 300 ml

  • Voor de droge & gevoelige huid
  • Met biologische amandelolie & panthenol
  • Vrij van microplastics & parabenen
€ 5,09 (€ 16,97 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

HiPP Babysanft Luiercrème Sensitive

HiPP Babysanft Luiercrème Sensitive, 75 ml

  • Voor de gevoelige babyhuid
  • Met zink & panthenol
  • Zonder parfum
€ 4,39 (€ 58,53 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Babyvoeding Potje - Pure Griesmeelpap

HiPP Biologische Babyvoeding Potje -​ Pure Griesmeelpap, 190 g

  • Voor baby's van 5 maande of ouder
  • Bevat gluten, geen toegevoegde suiker
  • Met volkoren graanvlokken
€ 1,89 (€ 9,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Mueslireep Haver Crisp Appel-Perzik

HiPP Biologische Mueslireep Haver Crisp Appel-​Perzik, 20 g

  • Voor kinderen vanaf 1 jaar
  • Zonder smaakstoffen
  • Fruitig tussendoortje
€ 0,99 (€ 49,50 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Volledige Hypoallergene Zuigelingenvoeding op Basis van Koemelk Combiotik® - PRE HA

HiPP Volledige Hypoallergene Zuigelingenvoeding op Basis van Koemelk Combiotik® -​ PRE HA, 600 g

  • Vanaf de geboorte
  • Alleen of aanvullend voeren
  • Met natuurlijke melkzuurculturen
€ 17,19 (€ 28,65 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Babyvoeding Potje - Good Morning Aardbei in Appel Yoghurt Muesli

HiPP Biologische Babyvoeding Potje -​ Good Morning Aardbei in Appel Yoghurt Muesli, 160 g

  • Voor baby's vanaf 10 maanden
  • Heerlijk als ontbijt of tussendoortje
  • Zonder suiker en vruchtensapconcentraat
€ 1,69 (€ 10,56 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Ontbijtpap -  Banaan Bosbessen Havermout

HiPP Biologische Ontbijtpap -​ Banaan Bosbessen Havermout, 160 g

  • Vanaf de 10e maand
  • Zonder smaakstoffen & conserveringsmiddelen
  • Smaakt warm & koud
€ 1,69 (€ 10,56 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Koemelk Kindermelk - Combiotik® 1+

HiPP Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Koemelk Kindermelk -​ Combiotik® 1+, 600 g

  • Vanaf 1 jaar
  • Natuurlijke melkzuurculturen
  • Met vitamine D en calcium
€ 13,29 (€ 22,15 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Volledige Zuigelingenvoeding op Basis van Koemelk – Anti-Reflux Dieetvoeding

HiPP Volledige Zuigelingenvoeding op Basis van Koemelk – Anti-​Reflux Dieetvoeding, 600 g

  • Geschikt vanaf de geboorte
  • Met natuurlijke melkzuurculturen
  • Voor speciale dieetwensen
€ 15,69 (€ 26,15 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

HiPP Babysanft Verzorgingscrème Sensitive

HiPP Babysanft Verzorgingscrème Sensitive, 75 ml

  • Voor de gevoelige huid
  • Vanaf de eerste levensdag
  • Voor lichaam & gezicht
€ 2,99 (€ 39,87 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologisch Fruit & Granen Appel Banaan met Babykoekje

HiPP Biologisch Fruit & Granen Appel Banaan met Babykoekje, 250 g

  • Vanaf de 5e maand
  • Ideaal voor de start van aanvullende voeding
  • Zonder toegevoegde suiker
€ 1,89 (€ 7,56 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologisch Knijpzakje HiPPiS

HiPP Biologisch Knijpzakje HiPPiS, Appel-​Peer-​Banaan (100 g)

  • Vanaf 1 jaar
  • 100% biologisch fruit
  • Suiker en glutenvrij
€ 1,49 (€ 14,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Babyvoeding Potje - Wortelen met Aardappelen

HiPP Biologische Babyvoeding Potje -​ Wortelen met Aardappelen, 190 g

  • Voor baby's vanaf 5 maanden
  • Zonder zout en gluten
  • Strikt gecontroleerde en geselecteerde ingrediënten
€ 1,69 (€ 8,89 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

  • Alle HiPP-producten worden met de grootste zorg en streng gecontroleerde ingrediënten geproduceerd. Hierbij worden de strengste kwaliteitscontroles uitgevoerd vanaf de grondstoffen tot aan het eindproduct.
  • Naast het EU-biologische keurmerk dragen de biologische producten van HiPP ook het eigen HiPP-biologische keurmerk. Dit geeft aan dat het bedrijf nog strengere richtlijnen en grenswaarden voor zijn producten hanteert dan door de EU wordt voorgeschreven (bijv. bijzonder strenge controles op schadelijke stoffen, speciale voorschriften voor diervriendelijke veehouderij, een uitzonderlijk hoog aantal controles, onderzoek naar het behoud van de biologische biodiversiteit, klimaatpositieve productie en nog veel meer).
  • De producten met het 'Zahnmännchen'-kwaliteitslogo zijn wetenschappelijk getest door de onafhankelijke vereniging 'Aktion Zahnfreundlich e.V.' en de tandvriendelijkheid is hiervan bevestigd.