HiPP – Verzorgingsproducten

Per categorie shoppen

Filteren & Sorteren

Prijs Merk Producteigenschappen Certificaten en keurmerken
Filters

Lichaamsverzorging & Hygiëne: 18 artikelen

HiPP Babyzacht Vochtig Toiletpapier

HiPP Babyzacht Vochtig Toiletpapier, 50 stuks

  • Voor de gevoelige huid
  • Babyzacht & ultragevoelig
  • Geurvrij & pH-huidneutraal
€ 2,09 (€ 0,04 / st.)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

HiPP Soft & Pure Vochtige Doekjes

HiPP Soft & Pure Vochtige Doekjes, 144 stuks

  • Voor de droge, gevoelige huid
  • Vrij van parfum
  • Bijzonder zacht
€ 5,99 (€ 0,04 / st.)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

HiPP Babysanft Badschuim Sensitive

HiPP Babysanft Badschuim Sensitive, 1.000 ml

  • Voor de gevoelige huid
  • Vanaf de eerste levensdag
  • Met biologisch amandelextract
€ 6,19 (€ 6,19 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Babysanft Ultra Sensitive Vochtige Doekjes, Voordeelverpakking

HiPP Babysanft Ultra Sensitive Vochtige Doekjes, Voordeelverpakking, 240 stuks

  • Zonder parfum
  • Zonder essentiële oliën
  • Vanaf de eerste levensdag
€ 6,59 (€ 0,03 / st.)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

HiPP Babysanft Luiercrème Sensitive

HiPP Babysanft Luiercrème Sensitive, 75 ml

  • Voor de gevoelige babyhuid
  • Met zink & panthenol
  • Zonder parfum
€ 4,39 (€ 58,53 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

HiPP Babyzacht Intensieve Verzorgingsbalsem

HiPP Babyzacht Intensieve Verzorgingsbalsem, 300 ml

  • Voor de droge & gevoelige huid
  • Met biologische amandelolie & panthenol
  • Vrij van microplastics & parabenen
€ 5,09 (€ 16,97 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

HiPP Babysanft Verzorgingscrème Sensitive

HiPP Babysanft Verzorgingscrème Sensitive, 75 ml

  • Voor de gevoelige huid
  • Vanaf de eerste levensdag
  • Voor lichaam & gezicht
€ 2,99 (€ 39,87 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Babyzacht Zonnespray Ultra Sensitive SPF 50+

HiPP Babyzacht Zonnespray Ultra Sensitive SPF 50+, 150 ml

  • SPF 50+
  • Voor de gevoelige huid & waterproof
  • Beschermt tegen UVA- & UVB-stralen
€ 17,09 (€ 113,93 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Babysanft Shampoo + Conditioner Sensitive

HiPP Babysanft Shampoo + Conditioner Sensitive, 200 ml

  • Voor de gevoelige babyhuid
  • Zachte formule, zonder tranen
  • Vrij van parabenen & microplastics
€ 3,99 (€ 19,95 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

HiPP Babysanft Wasschuim Sensitive

HiPP Babysanft Wasschuim Sensitive, 250 ml

  • Voor gevoelige huid
  • Voor handen & gezicht
  • Formule zonder zeep
€ 2,99 (€ 11,96 / L)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober

Babysanft Biologische Lippenbalsem Sensitive

HiPP Babysanft Biologische Lippenbalsem Sensitive, 4,80 g

  • Voor gevoelige huid
  • Voor kinderen vanaf 1 jaar
  • Met waardevolle biologische oliën
€ 3,39 (€ 706,25 / kg)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober

HiPP Babyzacht Sensitive Huid & Haar Wasgel

HiPP Babyzacht Sensitive Huid & Haar Wasgel, 400 ml

  • Voor de gevoelige babyhuid
  • Reinigt mild & zeepvrij
  • Zonder parabenen
€ 4,59 (€ 11,48 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

HiPP Babysanft Baby Shampoo Sensitive

HiPP Babysanft Baby Shampoo Sensitive, 200 ml

  • Voor fijn babyhaar
  • Met biologisch amandelextract
  • Milde formule
€ 2,99 (€ 14,95 / L)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober

Babyzacht Gezicht & Handen Reinigingsdoekjes

HiPP Babyzacht Gezicht & Handen Reinigingsdoekjes, 20 stuks

  • Voor de gevoelige huid
  • Ideaal voor onderweg
  • Parfumvrij & pH-huidneutraal
€ 1,39 (€ 0,07 / st.)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober

HiPP Babysanft Verzorgingsolie Sensitive

HiPP Babysanft Verzorgingsolie Sensitive, 200 ml

  • Voor de gevoelige & droge huid
  • Veelzijdig toepasbaar
  • Zonder minerale oliën
€ 3,99 (€ 19,95 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Babysanft Slaap Lekker Badschuim Sensitive

HiPP Babysanft Slaap Lekker Badschuim Sensitive, 350 ml

  • Voor de gevoelige huid
  • Vanaf de eerste levensdag
  • Zonder minerale oliën
€ 4,99 (€ 14,26 / L)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober

Babysanft 2in1 Shampoo + Douchegel Sensitive

HiPP Babysanft 2in1 Shampoo + Douchegel Sensitive, 200 ml

  • Voor fijn babyhaar
  • Voor de gevoelige huid
  • Zonder parabenen
€ 3,49 (€ 17,45 / L)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober

HiPP Babysanft Melklotion Sensitive

HiPP Babysanft Melklotion Sensitive, 50 ml

  • Voor de gevoelige babyhuid
  • Vanaf de eerste levensdag
  • Zonder minerale oliën
€ 1,59 (€ 31,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober