HiPP Babysanft Melklotion Sensitive, 50 ml

Zachte babyverzorging met sheaboter en biologische amandelolie

€ 1,59

(€ 31,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de gevoelige babyhuid
  • Vanaf de eerste levensdag
  • Zonder minerale oliën

Vaak samen gekocht met HiPP Babysanft Luiercrème Sensitive, 75 ml

HiPP Babysanft Melklotion Sensitive, 50 ml € 1,59 (€ 31,80 / L)
HiPP Babysanft Luiercrème Sensitive, 75 ml € 4,39 (€ 58,53 / L)
Totaalprijs: € 5,98
Beschrijving

Geef de gevoelige huid van je baby vanaf de eerste levensdag de juiste verzorging met de Babysanft Melklotion Sensitive van HiPP. De lotion is volledig vrij van minerale oliën, parabenen en microplastics, wordt snel door de huid opgenomen en biedt waardevol vocht. Sheaboter en biologische amandelolie verzorgen de huid van je kindje ook in alle zachtheid.

Art. nr.: XPI-MM-DA90309
Inhoud: 50 ml
EAN: 42241331
Producentnummer: DA90309
Merk: HiPP
Producteigenschappen: Vrij van parabenen, Vrij van microplastics, Vrij van minerale olie, Vrij van schimmels, Vegan
Huidtype: Gevoelige huid
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Helianthus Annuus (Sunflower) Hybrid Oil, Glycerin, Glyceryl Stearat Citrat, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Ethylhexyl Stearate, Diethylhexyl Carbonate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Hydrogenated Coco-Glycerides, Panthenol, Tocopherylacetat, Xanthan Gum, Caprylyl Glycol, Sodium Anisate, Sodium Levulinate, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Parfum (Essential Oil)

Juridische informatie
Fabrikant: HiPP GmbH & Co. Vertrieb KG, Georg-Hipp-Str. 7, 85276 , Pfaffenhofen (Ilm), Duitsland, www.hipp.at

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor HiPP Babysanft Melklotion Sensitive