Mond- & tandverzorging voor baby's & kinderen

Ontdek alles wat je nodig hebt voor de milde mond- en tandverzorging van je baby – van bijtringen tot eerste tandenborstels en kindvriendelijke tandpasta's.

Per categorie shoppen

Filteren & Sorteren

Prijs Merk Leeftijdsadvies vanaf Voor wie? Materiaal Producteigenschappen Certificaten en keurmerken Consistentie/doseringsvorm Taal Highlights
Filters

Mond- & tandverzorging: 1 - 30 van 85 artikelen

Weleda Junior Tandpasta

Weleda Junior Tandpasta, 50 ml

  • Vanaf 6 jaar
  • Met 1450 ppm fluoride
  • Effectieve reiniging en bescherming
€ 3,59 € 4,49 (€ 71,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

elmex Kindertandpasta 2-6 Jaar

elmex Kindertandpasta 2-​6 Jaar, 50 ml

  • Met aminefluoride
  • Versterkt de tanden
  • Mineraliseert het tandglazuur
€ 4,89 (€ 97,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Tandenborsteltabletten Aardbei Fluoridevrij

Denttabs Tandenborsteltabletten Aardbei Fluoridevrij, 125 stuks

  • Poetst de melktanden op milde wijze
  • Voor kinderen vanaf 3 jaar
  • Milde smaak
€ 4,31 € 5,39 (€ 0,03 / st.)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

lavera Kids Tandpasta

lavera Kids Tandpasta, 75 ml

  • Verwijdert tandplak
  • Zonder fluoride
  • Fijne fruitsmaak
€ 3,39 (€ 45,20 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

bieco Twistring Bijtring & Rammelaar

bieco Twistring Bijtring & Rammelaar

  • Grijpspeeltje en bijtring in één
  • Oppervlakken met verschillende texturen
  • Beweegbare elementen om mee te vormen
€ 6,09

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

happybrush SuperKids Tandpasta

happybrush SuperKids Tandpasta, 75 ml

  • Voor kinderen vanaf 2 jaar
  • Met kauwgom- & muntsmaak
  • Fluoridegehalte: 1000ppm
€ 2,84 € 2,99 (€ 37,87 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Jack N' Jill Natuurlijke Tandpasta

Jack N' Jill Natuurlijke Tandpasta, Blauwe bosbes (50 g)

  • Vrij van fluoriden en suiker
  • Bijzonder mild
  • Voor kinderen en volwassenen
€ 6,69 (€ 133,80 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Weleda Kindertandpasta

Weleda Kindertandpasta, 50 ml

  • Ideaal voor kinderen
  • Belast het organisme niet
  • Reinigt grondig en mild
€ 4,69 (€ 93,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

dentural® KIDS Eerste Tandjes Fluoridevrije Tandpasta

happybrush dentural® KIDS Eerste Tandjes Fluoridevrije Tandpasta, 75 ml

  • Voor kinderen van 0-6 jaar
  • All-round bescherming & remineralisatie
  • Met bubblegum smaak
€ 2,99 (€ 39,87 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Sensitive & Whitening Tooth Powder Orange & Mandarin

Dentafari Sensitive & Whitening Tooth Powder Orange & Mandarin, 50 g

  • Met een fruitige smaak
  • Natuurlijk en mild
  • Zacht, maar effectief
€ 14,09 (€ 281,80 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Winkee Tandenborstelbeker

Winkee Tandenborstelbeker, Nijlpaard

  • 14 x 11 x 10 cm
  • Materiaal: Siliconen
  • Een geweldig cadeau voor de kleintjes
€ 11,99

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Töpfer Babycare Tandgel

Töpfer Babycare Tandgel, 50 ml

  • Voor melktanden
  • Met xylitol en silica
  • Zonder fluoriden en oppervlakteactieve stoffen
€ 6,09 (€ 121,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

LOGONA Kids Tandgel Happy Berry

LOGONA Kids Tandgel Happy Berry, 75 ml

  • Fluoridevrij
  • Voor kinderen vanaf 0 jaar
  • Met kindvriendelijke smaak
€ 3,09 (€ 41,20 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

geoKIDS Fluoride Toothpaste Strawberry & Hydroxyapatite

Georganics geoKIDS Fluoride Toothpaste Strawberry & Hydroxyapatite, 75 ml

  • Geschikt vanaf het eerste tandje
  • Fluoridegehalte: 1350 ppm
  • Bijzonder mild en zacht
€ 5,59 (€ 74,53 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

happybrush ECO VIBE Kids Opzetborstels Paw Patrol

happybrush ECO VIBE Kids Opzetborstels Paw Patrol

  • Met extra zachte borstelharen
  • Gemaakt van duurzaam materiaal
  • Compatibel met de ECO VIBE Kids
€ 10,09 (€ 672,67 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

SensiDent Junior Floss Tandenstokers Ongewaxt

SensiDent Junior Floss Tandenstokers Ongewaxt, 32 stuks

  • Voor kinderen vanaf 6 jaar
  • Met grappige dierenmotieven
  • Hersluitbare verpakking
€ 1,09 (€ 0,03 / st.)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Denttabs Bamboe Tandenborstel voor Kinderen

Denttabs Bamboe Tandenborstel voor Kinderen

  • Superzacht
  • Kleine opzetborstel met Nylon-6-haren
  • Composteerbaar handvat
€ 3,69 € 3,89

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Jack N' Jill Siliconen Vingertandenborstel (fase 1)

Jack N' Jill Siliconen Vingertandenborstel (fase 1), 2 stuks

  • 2-pack
  • Veilig & hygiënisch schoonmaken
  • Makkelijk te gebruiken
€ 5,99 (€ 3,00 / st.)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Kindertandenborstel Dubbelpak (2-6 jaar) Zacht

elmex Kindertandenborstel Dubbelpak (2-​6 jaar) Zacht, 2 stuks

  • Kleine borstel
  • Ergonomische handgreep
  • Doseerhulp voor tandpasta
€ 7,29 (€ 3,65 / st.)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Buzzy Brush 2-pack vervangende koppen, nieuwe versie

Jack N' Jill Buzzy Brush 2-​pack vervangende koppen, nieuwe versie, 2 stuks

  • 2 kleuren beschikbaar
  • Superzachte borstelharen
€ 7,89 (€ 3,95 / st.)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

LOGONA Junior Tandgel Cool Mint

LOGONA Junior Tandgel Cool Mint, 75 ml

  • Zachte reiniging en frisheid
  • Voor kinderen vanaf 6 jaar
  • Met fluoride
€ 3,09 (€ 41,20 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

LOGONA Kids Tandgel Funny Orange

LOGONA Kids Tandgel Funny Orange, 75 ml

  • Zonder fluoride
  • Voor kinderen vanaf 0 jaar
  • Kindvriendelijke, fruitige smaak
€ 3,09 (€ 41,20 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

elmex Junior Tandpasta

elmex Junior Tandpasta, 75 ml

  • Met aminefluoride
  • Effectieve bescherming tegen cariës
  • Voor kinderen van 6-12
€ 5,49 (€ 73,20 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

happybrush ECO VIBE StarterKit Kids Paw Patrol

happybrush ECO VIBE StarterKit Kids Paw Patrol

  • Vanaf 3 jaar
  • Geïntegreerde timer en 3 reinigingsstanden
  • Met 16 kleurrijke stickers
€ 35,49

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Dentafari Kids Bamboo Toothbrush 4-Piece Set

Dentafari Kids Bamboo Toothbrush 4-​Piece Set

  • Nylon borstelharen
  • BPA vrij
€ 11,99 (€ 386,77 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Jack N' Jill Tooth Buddy Set - Strawberry

Jack N' Jill Tooth Buddy Set -​ Strawberry

  • 1 x Tandenborstel bunny
  • 1 x Tandpasta aardbei, 50 g
  • Voor kinderen vanaf 12 maanden
€ 9,59

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

pandoo Kindertandenborstels

pandoo Kindertandenborstels, 4 stuks

  • Voor kinderen vanaf 3 jaar
  • Medium-zachte hardheid
  • Met BPA-vrije borstelharen
€ 5,09 (€ 1,27 / st.)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Planet Kid Milde Tandpasta met Fluoride & Calcium

Planet Kid Milde Tandpasta met Fluoride & Calcium, 50 ml

  • Met fluor en calcium
  • Versterkt het tandglazuur
  • Beschermt tanden en tandvlees
€ 4,39 (€ 87,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Georganics geoKIDS Sonic Toothbrush Heads

Georganics geoKIDS Sonic Toothbrush Heads, 2 stuks

  • In twee verschillende kleuren
  • Zachte DuPont borstelharen
  • Voor de geokids Sonic tandenborstel
€ 8,09 (€ 4,05 / st.)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Replacement Brush Heads for Stand-up Toothbrush

Planet Kid Replacement Brush Heads for Stand-​up Toothbrush, 2 stuks

  • Voor kinderen van 3-6 jaar
  • Met zachte haren
  • Minder afval
€ 3,59 (€ 1,80 / st.)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober