Wind- & weerbalsem voor baby's & kinderen

Filteren & Sorteren

Prijs Merk Producteigenschappen Huidtype Certificaten en keurmerken Consistentie/doseringsvorm Highlights
Filters

Wind- & weerbalsem: 9 artikelen

Weleda Calendula Weer & Windbalsem

Weleda Calendula Weer & Windbalsem, 30 ml

  • Voor de gevoelige kinder- & babyhuid
  • Ideaal voor de gevoelige gezichtshuid
  • Met beschermende bijenwas
€ 6,07 € 7,59 (€ 202,33 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Uoga Uoga Seriously Big Protective Stick

Uoga Uoga Seriously Big Protective Stick, 50 g

  • Voor alle huidtypes
  • Ideaal voor wintersport
  • Hydraterend en beschermend
€ 18,19 (€ 363,80 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Provida Organics Beschermende Crème Biologisch Melkvet

Provida Organics Beschermende Crème Biologisch Melkvet, 250 ml

  • Voor ruwe en schrale huid
  • 100% natuurlijk
  • Verzachtende eigenschappen
€ 25,99 (€ 103,96 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Töpfer Babycare Wind & Weer Goudsbloemzalf

Töpfer Babycare Wind & Weer Goudsbloemzalf, 75 ml

  • Voor de gevoelige babyhuid
  • Vormt een beschermende film
  • Met biologische sheaboter
€ 3,59 (€ 47,87 / L)

Bezorging uiterlijk op 21. oktober

Penaten Baby Kleine Hulpjes Wind & Weer Crème

Penaten Baby Kleine Hulpjes Wind & Weer Crème, 75 ml

  • Beschermt de gevoelige babyhuid
  • Beschermt tegen uitdroging
  • Met calendula-extract
€ 4,69 (€ 62,53 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Eau Thermale JONZAC BébéBio Cold Cream

Eau Thermale JONZAC BébéBio Cold Cream, 100 ml

  • Voedend en hydraterend
  • Vochtinbrengende effecten
  • Hypoallergeen
€ 13,79 (€ 137,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Akamuti Organic Petroleum Free Jelly

Akamuti Organic Petroleum Free Jelly, 100 ml

  • Ideaal voor droge en gebarsten huidgebieden
  • Beschermt en verzacht babybilletjes
  • Verzorgt krullend haar
€ 22,99 (€ 229,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Uoga Uoga Protective Balm OGA

Uoga Uoga Protective Balm OGA, 40 ml

  • Voor de gevoelige huid
  • Met filmvormende plantaardige was
  • Watervrije formule
€ 18,19 (€ 454,75 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Provida Organics Organic Neutral Ointment

Provida Organics Organic Neutral Ointment, 50 ml

  • Hypoallergeen
  • Geurvrij
  • Ideaal voor de gestresste huid
€ 9,59 (€ 191,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober