Freche Freunde Biologische Rode Bessenmix Fruitchips, 10 g

Zacht geproduceerd

€ 2,69

(€ 269,00 / kg, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 10 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Vanaf de 12e maand
  • Vegan mengsel
  • Smaakt ook goed als muesli-topping

Vaak samen gekocht met Holle Tiger Porridge - Banaan & Bessen met Haver & Quinoa, 110 g

Freche Freunde Biologische Rode Bessenmix Fruitchips, 10 g € 2,69 (€ 269,00 / kg)
Holle Tiger Porridge - Banaan & Bessen met Haver & Quinoa, 110 g € 1,19 (€ 10,82 / kg)
Totaalprijs: € 3,88
Beschrijving

Fruitige chips gemaakt van gevriesdroogde bessen. Zowel kinderen als volwassenen genieten van deze vitaminerijke snack. Heb jij de chips al geprobeerd als topping voor ontbijtmuesli? Smaakt echt heerlijk!

Art. nr.: XPI-MM-523186
Inhoud: 10 g
EAN: 4260618523186
Producentnummer: 523186
Merk: Freche Freunde
Leeftijdsadvies vanaf (babyvoeding): vanaf 12 maanden
Voor wie?: Peuters
Producteigenschappen: Vrij van toegevoegde suiker, Vrij van toevoegingen, Vegan
Certificaten en keurmerken: Biologisch gecertificeerd volgens EU-eco verordening, EU- / Niet-EU biologisch logo
Bewaarinstructies: Koel, droog & lichtbeschermd bewaren, Verpakking na gebruik opnieuw sluiten
Ingrediënten

50 % gevriesdroogde plakjes aardbei[1], 30 % gevriesdroogde bosbessen[1], 20 % gevriesdroogde frambozen[1]

  1. uit biologische teelt
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g per 10 g
Energie 1256 / 300 kj / kcal 126 / 30 kj / kcal
Vet 3,1 g 0,3 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 0,2 g 0 g
Koolhydraten 44 g 4,4 g
  waarvan Suiker 44 g 4,4 g
Vezels 22 g 2,2 g
Eiwitten 6,5 g 0,7 g
Zout 0 g 0 g
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: erdbär GmbH, Eberswalder Straße 6-9 , 10437, Berlin, Duitsland, frechefreunde.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Freche Freunde Biologische Rode Bessenmix Fruitchips