FutuNatura 100% Amandelolie, 500 ml

Premium olie voor huidverzorging

€ 17,39

(€ 34,78 / L, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 500 ml

Nog 4 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 06. oktober als je bestelt voor woensdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Ideaal voor gezicht, haar & lichaam
  • Kan worden gebruikt als massageolie
  • Ook geschikt voor de gevoelige babyhuid

Vaak samen gekocht met Eau Thermale JONZAC Lipid Replenishing Cleansing Oil, 500 ml

FutuNatura 100% Amandelolie, 500 ml € 17,39 (€ 34,78 / L)
Eau Thermale JONZAC Lipid Replenishing Cleansing Oil, 500 ml € 17,29 (€ 34,58 / L)
Totaalprijs: € 34,68
Beschrijving

FutuNatura Amandelolie is een 100% natuurlijke plantaardige olie verkregen door het koud persen van amandelen en is geschikt voor alle huidtypes.

Geschikt:

  • voor massages
  • voor het verwijderen van make-up
  • als cosmetisch supplement
  • voor algemene huidverzorging
  • voor de verzorging van de gevoelige huid en babyhuid

Verbruiksadvies:
Voor gezicht, haar en lichaam. Aanbrengen op huid of haar en zachtjes inmasseren. Ook ideaal voor het verwijderen van make-up.

Art. nr.: XVA-NARA-FN96
Inhoud: 500 ml
EAN: 3830072111079
Producentnummer: FN96
Merk: FutuNatura
Huidtype: Voor elk huidtype
Consistentie/doseringsvorm: Olie
Ingrediënten (INCI)

Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil

Juridische informatie
Fabrikant: Be Healthy d.o.o., Ulica Mirka Vadnova 7, 4000 , Kranj, Slovenië, info@futunatura.si

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor FutuNatura 100% Amandelolie

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder