Mamuko Biologische Peer, Zwarte Bes en Pruimenmoes, 100 g

Heerlijke fruit- en groentepap voor je baby

€ 1,59

(€ 15,90 / kg, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 g

Op voorraad vanaf 14. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op maandag, 19. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Vanaf 4 maanden
  • Peer, pruim & zwarte bes
  • Zonder toegevoegde suiker

Vaak samen gekocht met Mamuko Biologische Baby Rijstepap, 200 g

Mamuko Biologische Peer, Zwarte Bes en Pruimenmoes, 100 g € 1,59 (€ 15,90 / kg)
Mamuko Biologische Baby Rijstepap, 200 g € 4,39 (€ 21,95 / kg)
Totaalprijs: € 5,98
Beschrijving

Fruitige combinatie van peer, pruim & zwarte bes

Het genot van peer, pruim en zwarte bes - een ideale keuze voor baby's vanaf 4 maanden en peuters. Biologische Peer, Zwarte Bes en Pruimenmoes is perfect als dessert, tussendoortje of om pap van te maken.

  • 100% biologische ingrediënten
  • Gluten- en lactosevrij
  • Geen toegevoegde suiker
Art. nr.: XPI-Gami-bio0015
Inhoud: 100 g
EAN: 4779032700634
Producentnummer: BIO015
Merk: Mamuko
Leeftijdsadvies vanaf (babyvoeding): vanaf 4 maanden
Voor wie?: Baby's
Certificaten en keurmerken: EU- / Niet-EU biologisch logo
Bewaarinstructies: Koel, droog & lichtbeschermd bewaren
Waarschuwingen: Niet onbeheerd of liggend laten eten. Verstikkingsgevaar voor kinderen., Van nature suikerhoudend.
Ingrediënten

75 % perenpuree[1], 22 % gedroogde pruimenpuree[1], 3 % zwarte bessenpuree[1]

  1. biologisch
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 306 / 73 kj / kcal
Vet 0,2 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 0 g
Koolhydraten 16 g
  waarvan Suiker 14 g
Vezels 3 g
Eiwitten 0,8 g
Zout 0,00 g
Gebruik en bewaring Mamuko babyvoeding (fruitpurees)
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: BIOGAMI, Ltd., Kirtimų g. 59, , 02244, Vilnius LT, Letland, toskana.dovanos@gmail.com, www.mamuko.lt

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Mamuko Biologische Peer, Zwarte Bes en Pruimenmoes