Primavera Zoete Dromen Baby- & Kinderbalsem, 30 ml

Zachte aromaverzorging voor de allerkleinsten

€ 11,99

(€ 399,67 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 30 ml

Op voorraad vanaf 04. november

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op maandag, 09. november

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Ideaal voor het slapen gaan
  • Zoete, omhullende geur
  • Met lavendel, ho-blad en benzoë

Vaak samen gekocht met Primavera Verkoudheidstijd Baby- & Kinderverzorgingsbalsem, 30 ml

Primavera Zoete Dromen Baby- & Kinderbalsem, 30 ml € 11,99 (€ 399,67 / L)
Primavera Verkoudheidstijd Baby- & Kinderverzorgingsbalsem, 30 ml € 11,99 (€ 399,67 / L)
Totaalprijs: € 23,98
Beschrijving

De balsem, met zijn heerlijke geur van fijne lavendel, ho-bladeren en Siam-benzoë, is ideaal voor het dagelijkse bedtijdritueel van kleintjes.

Art. nr.: XEC-PRIM-38240
Inhoud: 30 ml
EAN: 4086900382404
Producentnummer: 38240
Merk: Primavera
Leeftijd vanaf: 6 maanden
Voor wie?: Baby's
Producteigenschappen: 100% natuurlijke cosmetica
Huidtype: Gevoelige huid
Consistentie/doseringsvorm: Balsem
Bewaarinstructies: Koel, droog & lichtbeschermd bewaren
Lichaamsdeel: Hele lichaam
Ingrediënten (INCI)

Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil[1], Glycerin, Aqua, Sucrose Laurate, Parfum[2], Lavandula Oil/Extract[1], Cinnamomum Camphora Branch/Stem Oil, Styrax Benzoin Resin Extract[1], Cedrus Atlantica Oil/Extract[1], Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Flower Oil[1], Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Fruit Water[1], Tocopherol (Vitamin E), Linalool[2], Linalyl Acetate[2], Limonene[2], Benzylbenzoat[2], Geraniol[2], Coumarin[2], Terpineol[2], Beta-Caryophyllene[2], Camphor[2], Pinene[2], Vanillin[2], Terpinolene[2]

  1. gecontroleerde biologische teelt
  2. natuurlijk bestanddeel van etherische oliën
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: PRIMAVERA LIFE GMBH, Naturparadies 1, 87466 , Oy-Mittelberg, Duitsland, info@primaveralife.com, www.primaveralife.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Primavera Zoete Dromen Baby- & Kinderbalsem

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder