Provida Organics Bach-Flowers Baby Shampoo, 100 ml

Omdat baby's het beste verdienen!

€ 11,59

(€ 115,90 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 ml

Nog 1 stuk op voorraad

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 06. oktober als je bestelt voor woensdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Geschikt voor baby's en kinderen
  • Verdubbelt als een hoofdhuidverzorgingsproduct
  • Brengt de huid in balans en harmoniseert deze
  • Zachte reiniger

Vaak samen gekocht met Provida Organics Goudsbloem Babyolie, 100 ml

Provida Organics Bach-Flowers Baby Shampoo, 100 ml € 11,59 (€ 115,90 / L)
Provida Organics Goudsbloem Babyolie, 100 ml € 20,49 (€ 204,90 / L)
Totaalprijs: € 32,08
Beschrijving

Deze shampoo zorgt voor een aangename reiniging die mild is voor de huid. De samenstelling met 5 bloemen heeft harmoniserende en balancerende eigenschappen die zich ontvouwen op de hoofdhuid en het haar.

Toepassing:

  • Breng een kleine hoeveelheid in het haar aan, schuim in met water en masseer de hoofdhuid enkele ogenblikken.
  • Spoel daarna grondig.
Art. nr.: XEC-PROV-3107
Inhoud: 100 ml
EAN: 4260009218202
Producentnummer: 3107
Merk: Provida Organics
Producteigenschappen: 100% natuurlijke cosmetica
Haartype: Gevoelige hoofdhuid
Certificaten en keurmerken: Demeter
Consistentie/doseringsvorm: Vloeistof
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Coco Glucoside, Sucrose[2], Brassica Campestris (Raps) Seed Oil[2], Alcohol[2], Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[2], Wheat Protein, Lavandula Angustifolia Oil[2], Citricacid, Cetearylalcohol, Stearyl Alcohol, Xanthan Gum, Citrus Aurantium Dulcis (Sweet Orange) Peel[2], Cymbopogon Citratus Leaf Oil[1], Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil[2], Citrus Bergamia Leaf Oil[2], Cananga Odorata (Ylang Ylang) Flower Oil[1], Helianthemum Nummularium Extract[2], Prunus Cerasus Flower Extract[2], Ornithogalum Umbellatum Bulb Extract[2], Impatiens Capensis Extract[2], Clematis Vitalba Flower Extract[2], Cymbopogon Nardus Oil[1], Limonene, Linalool, Citral, Geraniol

  1. demeter gecertificeerd
  2. uit gecontroleerde biologische teelt
Juridische informatie
Fabrikant: Provida Organics Kosmetik & Umwelt GmbH, Van-der-Reis-Weg 1, 59590, Geseke, Duitsland, service@provida.de, ww.provida.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Provida Organics Bach-Flowers Baby Shampoo

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder