ATTITUDE – Natuurlijke reinigings- en wasverzorgingsproducten

ATTITUDE werd in 2006 opgericht in Canada en staat voor transparante, milieubewuste huishoudelijke en textielverzorgingsproducten met een hoge effectiviteit en een veganistische, dierproefvrije visie.

Per categorie shoppen

Filteren & Sorteren

Prijs Voor wie? Producteigenschappen Certificaten en keurmerken Consistentie/doseringsvorm Toepassingsgebied: Huishoudelijke schoonmaak Textiel Highlights
Filters

ATTITUDE: 1 - 30 van 46 artikelen

ATTITUDE Baby Wasmiddel - Geurvrij

ATTITUDE Baby Wasmiddel -​ Geurvrij, 1,05 L

  • Plantaardig
  • Hypoallergeen
  • Zonder geurstoffen
€ 13,29 (€ 12,66 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ATTITUDE Vaatwastabletten

ATTITUDE Vaatwastabletten, 26 stuks

  • Zonder kunstmatige geur- en kleurstoffen
  • Fosfaatvrij
  • Biologisch afbreekbaar
€ 10,49 (€ 0,40 / st.)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Baby Speelgoed- en Oppervlaktereiniger - Geurvrij

ATTITUDE Baby Speelgoed-​ en Oppervlaktereiniger -​ Geurvrij, 800 ml

  • Zonder geurstoffen
  • Zonder schadelijke chemicaliën
  • Hypoallergeen
€ 7,99 (€ 9,99 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ATTITUDE Kamerverfrisser - Lavendel & Eucalyptus

ATTITUDE Kamerverfrisser -​ Lavendel & Eucalyptus, 227 g

  • Voor 3 - 6 weken
  • Op plantaardige basis
  • Voor kamers, auto's en koelkasten
€ 7,29 (€ 32,11 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ATTITUDE baby leaves Bubble Wash

ATTITUDE baby leaves Bubble Wash, Good Night (473 ml)

  • Zeer mild voor de huid
  • Beschermende ingrediënten
  • Hypoallergeen
€ 12,59 (€ 26,62 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ATTITUDE Wasverzachter - Wilde Bloemen

ATTITUDE Wasverzachter -​ Wilde Bloemen, 1 L

  • Super effectief
  • Hypoallergeen
  • Biologisch afbreekbaar
€ 8,39 (€ 8,39 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ATTITUDE  Badkamer Reiniger

ATTITUDE Badkamer Reiniger, 2 L

  • Veelzijdig
  • Zonder chloor
  • CO₂-neutraal
€ 11,39 (€ 5,70 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ATTITUDE Baby Vlekkenverwijderaar - Geurvrij

ATTITUDE Baby Vlekkenverwijderaar -​ Geurvrij, 800 ml

  • Hypoallergeen
  • Vrij van geurstoffen
  • Voor gekleurd en wit wasgoed
€ 7,49 (€ 9,36 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ATTITUDE Baby Sweet Lullaby Wasverzachter

ATTITUDE Baby Sweet Lullaby Wasverzachter, 1 L

  • Hypoallergeen
  • Plantaardig
  • Effectief vanaf 15 °C
€ 8,39 (€ 8,39 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ATTITUDE Baby Parfumvrij Afwasmiddel

ATTITUDE Baby Parfumvrij Afwasmiddel, 700 ml

  • Hypoallergeen
  • Voor flesjes en spenen
  • Vrij van geurstoffen
€ 4,89 (€ 6,99 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ATTITUDE Tegel- en Hardhouten Vloerreiniger

ATTITUDE Tegel-​ en Hardhouten Vloerreiniger, 1,04 L

  • Hypoallergeen
  • Op plantaardige basis
  • Met een natuurlijke citrusgeur
€ 5,29 (€ 5,09 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

little leaves Foaming Hand Soap Watermelon & Coco

ATTITUDE little leaves Foaming Hand Soap Watermelon & Coco, 295 ml

  • Beschermende eigenschappen
  • Exotische fruitige geur
  • Hypoallergeen
€ 6,79 (€ 23,02 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ATTITUDE Luchtverfrisser Groene Appel & Basilicum

ATTITUDE Luchtverfrisser Groene Appel & Basilicum, 227 g

  • Met plantenextracten
  • Gaat tot 6 weken mee
  • Intensiteit kan geregeld worden
€ 7,29 (€ 32,11 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ATTITUDE Keukenreiniger

ATTITUDE Keukenreiniger, 800 ml

  • Hypoallergeen
  • Milieuvriendelijke productie
  • Dierproefvrij en 100% vegan
€ 5,29 (€ 6,61 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Vloeibaar Afwasmiddel - Appel & Basilicum

ATTITUDE Vloeibaar Afwasmiddel -​ Appel & Basilicum, 700 ml

  • Veganistisch
  • Hypoallergeen
  • Biologisch afbreekbaar
€ 4,79 (€ 6,84 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ATTITUDE baby leaves 99% Water Wipes

ATTITUDE baby leaves 99% Water Wipes, 72 stuks

  • Gemaakt van 99% zuiver water
  • Speciaal ontwikkeld voor de gevoelige huid
  • Handige dosering per doekje
€ 5,69 (€ 0,08 / st.)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ATTITUDE Universele Oppervlaktereiniger Citrus

ATTITUDE Universele Oppervlaktereiniger Citrus, 800 ml

  • Hypoallergeen
  • Biologisch afbreekbaar
  • Met essentiële oliën
€ 5,29 (€ 6,61 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ATTITUDE Sensitive - Baby Vloeibaar Wasmiddel

ATTITUDE Sensitive -​ Baby Vloeibaar Wasmiddel, 1 L

  • Voor wit en gekleurd wasgoed
  • Voor alle wastemperaturen
  • Ideaal voor de gevoelige babyhuid
€ 16,39 (€ 16,39 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ATTITUDE Douche- en oppervlaktereiniger

ATTITUDE Douche-​ en oppervlaktereiniger, 800 ml

  • CO2 neutraal
  • Biologisch afbreekbaar
  • Makkelijk te gebruiken
€ 5,29 (€ 6,61 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ATTITUDE Baby Wasverzachter - Peer Nectar

ATTITUDE Baby Wasverzachter -​ Peer Nectar, 1 L

  • Kalmerende geur
  • Hypoallergeen
  • Plantaardig
€ 8,39 (€ 8,39 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ATTITUDE Vloeibaar Babywasmiddel - Sweet Lullaby

ATTITUDE Vloeibaar Babywasmiddel -​ Sweet Lullaby, 1,04 L

  • Met natuurlijke ingrediënten
  • Aangename geur
  • Biologisch afbreekbaar
€ 13,29 (€ 12,78 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ATTITUDE Groente- en fruitreiniger

ATTITUDE Groente-​ en fruitreiniger, 800 ml

  • Zonder bewaarmiddelen
  • Gemaakt van plantaardige en minerale ingrediënten
  • Geurvrij & hypoallergeen
€ 6,59 (€ 8,24 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ATTITUDE Baby Wasverzachter - Geurvrij

ATTITUDE Baby Wasverzachter -​ Geurvrij, 1 L

  • Hypoallergeen
  • Zonder geur- en kleurstoffen
  • Op plantaardige basis
€ 8,39 (€ 8,39 / L)

Bezorging uiterlijk op 20. oktober

ATTITUDE Babywasmiddel Vloeibaar Peer Nectar

ATTITUDE Babywasmiddel Vloeibaar Peer Nectar, 1,05 L

  • Met natuurlijke ingrediënten
  • Fijne geur
  • Biologisch afbreekbaar
€ 13,29 (€ 12,66 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Wasmiddel en Wasverzachter - Mountain Liquid

ATTITUDE Wasmiddel en Wasverzachter -​ Mountain Liquid , 1,05 L

  • Zonder optische witmakers
  • Hypoallergeen
  • Op plantaardige basis
€ 13,29 (€ 12,66 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ATTITUDE Vloeibaar Wasmiddel - Wilde Bloemen

ATTITUDE Vloeibaar Wasmiddel -​ Wilde Bloemen, 2 L

  • Hypoallergeen
  • Zonder enzymen
  • Op plantaardige basis
€ 21,49 (€ 10,75 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ATTITUDE Sensitive - Baby Afwasmiddel

ATTITUDE Sensitive -​ Baby Afwasmiddel, 700 ml

  • Vrij van geurstoffen
  • Met vetoplossende formule
  • Ideaal voor spenen, flessen en meer
€ 6,59 (€ 9,41 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ATTITUDE Super Leaves Nourishing Lotion

ATTITUDE Super Leaves Nourishing Lotion, 473 ml

  • Voor de gestresste huid
  • Versterkt de elasticiteit
  • Rijk aan antioxidanten
€ 17,29 (€ 36,55 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ATTITUDE Reiniger voor Glas- en Spiegeloppervlak

ATTITUDE Reiniger voor Glas-​ en Spiegeloppervlak, 800 ml

  • Biologisch afbreekbaar
  • Op plantaardige basis
  • Zonder ammoniak
€ 5,29 (€ 6,61 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ATTITUDE Afwasmiddel - Wilde Bloemen

ATTITUDE Afwasmiddel -​ Wilde Bloemen, 700 ml

  • Hypoallergeen
  • Biologisch afbreekbaar
  • Veganistisch
€ 4,79 (€ 6,84 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober