Aroma-oliën & diffusers voor de omgeving met kinderen

Laat milde geuren de kamer van je kind betoveren – met onze aroma-oliën en diffusers wordt elke baby- en kinderkamer een plek vol rust en geborgenheid.

Filteren & Sorteren

Prijs Merk Leeftijdsadvies vanaf Voor wie? Producteigenschappen Certificaten en keurmerken
Filters

Aroma-oliën & diffusers: 10 artikelen

Planet Kid Arnica Bump Stick

Planet Kid Arnica Bump Stick, 11 ml

  • Verfrissend
  • Perfect voor op reis
  • Aangename geur
€ 7,29 (€ 662,73 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Primavera Drakenmoed Biologische Roll-On KIDS

Primavera Drakenmoed Biologische Roll-​On KIDS, 10 ml

  • Ideaal voor dagelijks gebruik
  • Zoete en warme geur
  • Met mandarijn en kardemom
€ 10,99 (€ 1.099,00 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Primavera Beter Leren Geur Biologisch Roll-On KIDS

Primavera Beter Leren Geur Biologisch Roll-​On KIDS, 10 ml

  • Voor elk huidtype
  • Met bittere sinaasappel
  • Citrusachtige geur
€ 10,99 (€ 1.099,00 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Verkoudheidstijd Baby- & Kinderverzorgingsbalsem

Primavera Verkoudheidstijd Baby-​ & Kinderverzorgingsbalsem, 30 ml

  • Om op de borst en rug te wrijven
  • Met cajeput, tijm en lavendel
  • Geschikt vanaf 6 maanden
€ 11,99 (€ 399,67 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Primavera Funny Friends Fragrance Diffuser

Primavera Funny Friends Fragrance Diffuser

  • Kamergrootte: ca. 30m2
  • Ontspannende melodie en kleurenspel
  • Met 3 verwisselbare oren
€ 80,99

Gratis bezorging uiterlijk op 08. oktober

Primavera Beschütz mich Biologische Roomspray KIDS

Primavera Beschütz mich Biologische Roomspray KIDS, 50 ml

  • Zoet-bloemige smaak
  • Met sinaasappel, mimosa en copaiba
  • Ideaal voor dagelijks gebruik
€ 15,09 (€ 301,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Primavera Zoete Dromen Geurmix KIDS

Primavera Zoete Dromen Geurmix KIDS, 5 ml

  • Ideaal als badtoevoeging
  • Zoete geur
  • Voor een fijne sfeer
€ 9,99 (€ 1.998,00 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Primavera Beter Leren Biologische Kamerspray KIDS

Primavera Beter Leren Biologische Kamerspray KIDS, 50 ml

  • Frisse geur
  • Met grapefruit en citroen
  • Perfect gezelschap achter het bureau
€ 15,09 (€ 301,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Primavera Beter Leren Geurmix KIDS

Primavera Beter Leren Geurmix KIDS, 5 ml

  • 100% natuurlijk
  • Frisse citrusnoten
  • Met citroen en grapefruit
€ 9,99 (€ 1.998,00 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Primavera Zoete Dromen Baby- & Kinderbalsem

Primavera Zoete Dromen Baby-​ & Kinderbalsem, 30 ml

  • Ideaal voor het slapen gaan
  • Zoete, omhullende geur
  • Met lavendel, ho-blad en benzoë
€ 11,99 (€ 399,67 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. november