Producten voor haarreiniging & hoofdhuidverzorging

Filteren & Sorteren

Prijs Merk Leeftijdsadvies vanaf Voor wie? Producteigenschappen Certificaten en keurmerken
Filters

Haar- & hoofdhuidverzorging: 1 - 30 van 39 artikelen

Urtekram Calendula Children's Shampoo

Urtekram Calendula Children's Shampoo, 500 ml

  • Verzacht het haar
  • Houdt de hoofdhuid in balans
  • Hydraterend
€ 12,59 (€ 25,18 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

farfalla Wheat Protein Sensitive Shampoo

farfalla Wheat Protein Sensitive Shampoo, 200 ml

  • Voor normaal haar
  • Ook voor gevoelige hoofdhuid
  • Balancerend en hydraterend
€ 14,09 (€ 70,45 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Memì - Natural Baby Care Leave In

Memì - Natural Baby Care Leave In, 150 ml

  • Voor fijn babyhaar
  • Geschikt vanaf 12 maanden
  • Niet uitspoelen
€ 14,09 (€ 93,93 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Penaten Baby Shampoo

Penaten Baby Shampoo, 400 ml

  • Geen tranen
  • Verzorgt het haar
  • Gemakkelijk uit te spoelen
€ 3,79 (€ 9,48 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Memì - Natural Baby Care Hair Gentle

Memì - Natural Baby Care Hair Gentle, 200 ml

  • Voor fijn babyhaar
  • Milde formule die niet prikt in de ogen
  • Balancerend en verzorgend
€ 14,09 (€ 70,45 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Baby & Kids Detangler

Babyton Baby & Kids Detangler, 200 ml

  • Voor gevoelige hoofdhuid
  • Ontwarrende eigenschappen
  • Natuurlijke glans en gladheid
€ 6,89 (€ 34,45 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Planet Kid 2in1 Brightness Apricot Shampoo

Planet Kid 2in1 Brightness Apricot Shampoo, 200 ml

  • Voor alle haartypes
  • No-tear formula
  • Voor gemakkelijke doorkambaarheid
€ 7,69 (€ 38,45 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Memì - Natural Baby Care Baby Oil

Memì - Natural Baby Care Baby Oil, 150 ml

  • Voor de gevoelige babyhuid
  • Ook geschikt bij seborroïsch eczeem (berg)
  • Voedend en beschermend
€ 17,09 (€ 113,93 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Planet Kid Solid Star Shampoo

Planet Kid Solid Star Shampoo, 15 g

  • Bijzonder mild
  • Kambaarheid en glans
  • Handige vorm
€ 4,59 (€ 306,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Planet Kid 2in1 Tangle Free Raspberry Shampoo

Planet Kid 2in1 Tangle Free Raspberry Shampoo, 200 ml

  • Voor alle haarsoorten
  • No-tear formula
  • Voor gemakkelijke doorkambaarheid
€ 7,69 (€ 38,45 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

farfalla Wheat Protein Leave-in Conditioner Spray

farfalla Wheat Protein Leave-​in Conditioner Spray, 100 ml

  • Voor normaal haar
  • Ook voor de gevoelige hoofdhuid
  • Voor zachtheid en glans
€ 17,09 (€ 170,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Easy Washing Ultra-Gentle Shampoo for Kids

YOPE Easy Washing Ultra-​Gentle Shampoo for Kids, 300 ml

  • Voor de gevoelige kinderhuid
  • Hypoallergene formule
  • Met aloë vera & soja-extract
€ 8,09 (€ 26,97 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Happy Earth Baby & Kids Hair Lotion

Happy Earth Baby & Kids Hair Lotion, 150 ml

  • Ideaal voor de kleintjes
  • Ontwarrend en verzorgend
  • Geschikt vanaf de geboorte
€ 10,09 (€ 67,27 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Easy Combing Ultra-Gentle Detangling Spray for Kids

YOPE Easy Combing Ultra-​Gentle Detangling Spray for Kids, 150 ml

  • Voor haar met klitten
  • Milde formule
  • Met bamboewater
€ 8,09 (€ 53,93 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Baby Foaming Shampoo

Babyton Baby Foaming Shampoo, 150 ml

  • Voor gevoelige hoofdhuid
  • Geschikt vanaf de geboorte
  • Formule die niet prikt in de ogen
€ 9,89 (€ 65,93 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

La Saponaria DIY "Soap"

La Saponaria DIY "Soap", 500 ml

  • Voor alle huidtypes
  • Geconcentreerde formule
  • Voldoende voor 750 ml wasgel
€ 9,99 (€ 19,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Urtekram Calendula Children's Spray Conditioner

Urtekram Calendula Children's Spray Conditioner, 250 ml

  • Leave-in verzorging
  • Geeft soepelheid
  • Voedt zacht
€ 7,59 (€ 30,36 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

benecos Family Size Shampoo Sweet Sensation

benecos Family Size Shampoo Sweet Sensation, 950 ml

  • Voor alle haartypes
  • Hydraterend
  • Vanaf 3 jaar
€ 10,09 (€ 10,62 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Sylveco For Kids Leave-in Conditioner

Sylveco For Kids Leave-​in Conditioner, 150 ml

  • Voor gevoelig babyhaar
  • Gemakkelijk te kammen
  • Verstevigt de haarstructuur
€ 7,99 (€ 53,27 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Sylveco For Kids 2in1 Shampoo & Conditioner

Sylveco For Kids 2in1 Shampoo & Conditioner, 300 ml

  • Voor kinderen vanaf 3 jaar
  • Voedend & verzorgend
  • Ondersteunt een gezonde haargroei
€ 9,59 (€ 31,97 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

La Saponaria Olijfolie Shampoo

La Saponaria Olijfolie Shampoo, 200 ml

  • Reinigt zeer zachtjes
  • Milde zorg
  • Niet-irriterende stoffen
€ 8,09 (€ 40,45 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Pilogen Carezza Bio-Bio Baby Ontwarrende Conditioner

Pilogen Carezza Bio-​Bio Baby Ontwarrende Conditioner, 200 ml

  • Temmende eigenschappen
  • Prikt niet in de ogen
  • Geeft soepelheid en glans
€ 8,19 (€ 40,95 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Eliah Sahil Bio Drakenbloed Shampoo voor Kinderen

Eliah Sahil Bio Drakenbloed Shampoo voor Kinderen, 100 g

  • Bevat kostbare plantenessenties
  • Kalmerende eigenschappen
  • Hervulbare container
€ 13,69 (€ 136,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Eliah Sahil Bio Kamille Shampoo voor Kinderen

Eliah Sahil Bio Kamille Shampoo voor Kinderen, 100 g

  • Mild op de huid
  • Met geselecteerde plantenessenties
  • Hervulbare container
€ 13,09 (€ 130,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

NeBiolina KIDS Shampoo Organic Oats

NeBiolina KIDS Shampoo Organic Oats, 200 ml

  • Bijzonder mild voor de huid
  • Voedt het haar en de hoofdhuid
  • Zacht voor de ogen
€ 7,09 (€ 35,45 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Urtekram Soft Wild Rose Shampoo

Urtekram Soft Wild Rose Shampoo, 250 ml

  • Voor gekleurd haar
  • Verzorgt de punten
  • Reinigt bijzonder mild
€ 8,09 (€ 32,36 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Provida Organics Bach-Flowers Baby Shampoo

Provida Organics Bach-​Flowers Baby Shampoo, 100 ml

  • Geschikt voor baby's en kinderen
  • Verdubbelt als een hoofdhuidverzorgingsproduct
  • Brengt de huid in balans en harmoniseert deze
€ 11,59 (€ 115,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Provida Organics Milde Kindershampoo

Provida Organics Milde Kindershampoo, 150 ml

  • Ideaal voor een gevoelige hoofdhuid
  • Hydraterende werking
  • Bijzonder mild
€ 14,59 (€ 97,27 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Baby & Kids Conditioner

Babyton Baby & Kids Conditioner, 250 ml

  • Voor gevoelig haar en hoofdhuid
  • Makkelijk te kammen
  • Zachtheid en glans
€ 9,89 (€ 39,56 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Baby & Kids Shampoo

Babyton Baby & Kids Shampoo, 400 ml

  • Voor gevoelige hoofdhuid
  • Milde formule die niet prikt in de ogen
  • Evenwichtige pH-waarde
€ 9,89 (€ 24,73 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober