Bebivita – Melkvoeding

Filteren & Sorteren

Prijs Merk Voor wie?
Filters

Melkvoeding: 4 artikelen

Volledige Zuigelingenvoeding op Basis van Koemelk Pre

Bebivita Volledige Zuigelingenvoeding op Basis van Koemelk Pre, 500 g

  • Vanaf de geboorte
  • Met lactose & DHA
  • Ook voor bijvoeding
€ 8,59 (€ 17,18 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Opvolgzuigelinigenvoeding op Basis van Koemelk 3

Bebivita Opvolgzuigelinigenvoeding op Basis van Koemelk 3, 500 g

  • Voor baby's vanaf 10 maanden oud
  • Geen vervanging voor moedermelk
  • Aanvullend met vast voedsel
€ 8,39 (€ 16,78 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Koemelk 2

Bebivita Opvolgzuigelingenvoeding op Basis van Koemelk 2, 500 g

  • Na de 6e maand
  • Geen vervanging voor moedermelk
  • Verzadigt passend bij de leeftijd
€ 8,19 (€ 16,38 / kg)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober

Gehydrolyseerde Volledige Zuigelingenvoeding op Basis van Koemelk Pre HA

Bebivita Gehydrolyseerde Volledige Zuigelingenvoeding op Basis van Koemelk Pre HA, 500 g

  • Vanaf de geboorte
  • Sterk gesplitst eiwit
  • Lactose als koolhydraat
€ 11,59 (€ 23,18 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober