Eco Cosmetics – Natuurcosmetica voor baby's & kinderen

Eco Cosmetics biedt 100% natuurlijke babyverzorging, met ingrediënten uit gecontroleerde biologische teelt, op milde wijze geproduceerd und transparant gecertificeerd.

Filteren & Sorteren

Prijs Producteigenschappen Huidtype Haartype Certificaten en keurmerken
Filters

eco cosmetics: 9 artikelen

eco cosmetics Baby & Kids Zonnecrème SPF 50+ Neutraal

eco cosmetics Baby & Kids Zonnecrème SPF 50+ Neutraal, 50 ml

  • Waterproof en hypoallergeen
  • Uitgebalanceerde UVA/UVB-filters
  • Direct effectief
€ 23,49 (€ 469,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

eco cosmetics Baby Bodylotion

eco cosmetics Baby Bodylotion, 200 ml

  • Ideale verzorging na het baden
  • Vermindert irritatie
  • Zorgt voor voldoende vocht
€ 12,59 (€ 62,95 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

eco cosmetics Baby Gezichtscrème

eco cosmetics Baby Gezichtscrème, 50 ml

  • Intensieve bescherming tegen alle weersomstandigheden
  • Hydraterend
  • Ondersteunt de functies van de gevoelige huid
€ 12,59 (€ 251,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

eco cosmetics Baby- en kinderzonnebrandcrème  SPF 45

eco cosmetics Baby-​ en kinderzonnebrandcrème SPF 45, 50 ml

  • Snel opgenomen
  • Waterproof
  • Vrij van alcohol en allergenen
€ 15,19 (€ 303,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

eco cosmetics Baby Shampoo & Douchegel

eco cosmetics Baby Shampoo & Douchegel, 200 ml

  • Prikt niet in de ogen
  • Hydraterend
  • Verbetert de doorkambaarheid
€ 10,59 (€ 52,95 / L)

Tijdelijk niet leverbaar

eco cosmetics Baby Lichaamsolie

eco cosmetics Baby Lichaamsolie, 100 ml

  • Kalmeert & hydrateert
  • Ideale verzorging na het baden
  • Aangename milde geur
€ 10,39 (€ 103,90 / L)

Tijdelijk niet leverbaar

eco cosmetics Babycrème

eco cosmetics Babycrème, 50 ml

  • Voorkomt uitdroging van de huid
  • Zorgt voor voldoende vocht
  • Ondersteunt het huideigen evenwicht
€ 12,59 (€ 251,80 / L)

Tijdelijk niet leverbaar

eco cosmetics Baby Schuimbad

eco cosmetics Baby Schuimbad, 200 ml

  • Kalmeert de gevoelige huid
  • Hydrateert
  • Beschermt de huid tegen droogheid
€ 10,59 (€ 52,95 / L)

Tijdelijk niet leverbaar

eco cosmetics Baby & Kids Zonnecrème SPF 50+

eco cosmetics Baby & Kids Zonnecrème SPF 50+, 50 ml

  • Voor gezicht en lichaam
  • Waterproof en allergeenvrij
  • Vrij van alcohol en aluminiumzouten
€ 20,49 (€ 409,80 / L)

Tijdelijk niet leverbaar