Eliah Sahil – Biologisch gecertificeerde natuurcosmetica uit Oostenrijk

Eliah Sahil staat voor milde, natuurlijke verzorgingsproducten, waaronder ook formules die speciaal zijn ontwikkeld voor de gevoelige huid van baby's und kinderen.

Filteren & Sorteren

Prijs Producteigenschappen Huidtype Haartype Certificaten en keurmerken
Filters

Eliah Sahil: 4 artikelen

Eliah Sahil Biologische Amandel Babyolie

Eliah Sahil Biologische Amandel Babyolie, 100 ml

  • Ideaal voor zachte massages
  • Ook geschikt als badtoevoeging
  • Koud geperst
€ 13,09 (€ 130,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Eliah Sahil Bio-Douchepoeder Meloen voor Kinderen

Eliah Sahil Bio-​Douchepoeder Meloen voor Kinderen, 90 g

  • Bijzonder mild & zacht voor de huid
  • pH-neutrale formule
  • Met een fruitige geur
€ 10,09 (€ 112,11 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Eliah Sahil Bio Drakenbloed Shampoo voor Kinderen

Eliah Sahil Bio Drakenbloed Shampoo voor Kinderen, 100 g

  • Bevat kostbare plantenessenties
  • Kalmerende eigenschappen
  • Hervulbare container
€ 13,69 (€ 136,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Eliah Sahil Bio Kamille Shampoo voor Kinderen

Eliah Sahil Bio Kamille Shampoo voor Kinderen, 100 g

  • Mild op de huid
  • Met geselecteerde plantenessenties
  • Hervulbare container
€ 13,09 (€ 130,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober