elmex® – Kindertandverzorging
elmex® biedt speciaal ontwikkelde producten voor kinderen die eenvoudig in gebruik zijn en het tandenpoetsen leuk maken.
elmex®: 4 artikelen
elmex Kindertandpasta 2-6 Jaar, 50 ml
- Met aminefluoride
- Versterkt de tanden
- Mineraliseert het tandglazuur
€ 4,89 (€ 97,80 / L)
Bezorging uiterlijk op 07. oktober
elmex Kindertandenborstel Dubbelpak (2-6 jaar) Zacht, 2 stuks
- Kleine borstel
- Ergonomische handgreep
- Doseerhulp voor tandpasta
€ 7,29 (€ 3,65 / st.)
Bezorging uiterlijk op 07. oktober
elmex Junior Tandpasta, 75 ml
- Met aminefluoride
- Effectieve bescherming tegen cariës
- Voor kinderen van 6-12
€ 5,49 (€ 73,20 / L)
Bezorging uiterlijk op 07. oktober
elmex Junior Tandspoeling, 400 ml
- Voor kinderen van 6-12
- Ook voor beugeldragers
- Beschermt met aminefluoride
€ 7,29 (€ 18,23 / L)
Bezorging uiterlijk op 07. oktober
Uit ons magazine:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Veilige betaling
met SSL-codering