Freche Freunde Biologische Krokante Reep - Banaan & Pompoen , 84 g

Knapperig, luchtig, heerlijk

€ 2,89

(€ 34,40 / kg, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 84 g

Op voorraad vanaf 05. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Vanaf de 8e maand
  • Lichte, natuurlijke zoetheid
  • Ideaal voor kleine handen

Vaak samen gekocht met Holle "Kiwi Koala" Knijpfruit met Peren, Bananen en Kiwi's, 100 g

Freche Freunde Biologische Krokante Reep - Banaan & Pompoen , 84 g € 2,89 (€ 34,40 / kg)
Holle "Kiwi Koala" Knijpfruit met Peren, Bananen en Kiwi's, 100 g € 0,99 (€ 9,90 / kg)
Totaalprijs: € 3,88
Beschrijving

Krokante snack met de lichte zoetheid van banaan en pompoen. Deze babyvriendelijke snacks zorgen voor spannende smaakervaringen. De handige schijfjes nodigen uit tot de eerste zelfstandige eetervaringen.

Art. nr.: XPI-MM-288
Inhoud: 84 g
EAN: 4260249140288
Producentnummer: 288
Merk: Freche Freunde
Leeftijdsadvies vanaf (babyvoeding): vanaf 8 maanden
Voor wie?: Baby's
Producteigenschappen: Vrij van toegevoegde suiker, Vrij van toevoegingen
Certificaten en keurmerken: Biologisch gecertificeerd volgens EU-eco verordening, EU- / Niet-EU biologisch logo
Bewaarinstructies: Koel, droog & lichtbeschermd bewaren, Verpakking na gebruik opnieuw sluiten
Ingrediënten

Rijstmeel[1], maïsmeel[1], boekweitmeel[1], 6 % Bananenpoeder[1], magere melkpoeder[1], 0,5 % pompoenpoeder[1], vitamine B1 (thiamine)

  1. uit biologische teelt
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 1507 / 360 kj / kcal
Vet 0,5 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 0,1 g
Koolhydraten 78,6 g
  waarvan Suiker 4,4 g
Vezels 3,5 g
Eiwitten 8,7 g
Zout 0,06 g
natrium 0,02 g
vitamine B1 (thiamine) 1 mg
Belangrijke aanwijzingen voor het gebruik van baby- & kindersnacks
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: erdbär GmbH, Eberswalder Straße 6-9 , 10437, Berlin, Duitsland, frechefreunde.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Freche Freunde Biologische Krokante Reep - Banaan & Pompoen

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder