Freche Freunde – Knijpzakjes

Filteren & Sorteren

Prijs Merk Voor wie? Producteigenschappen Certificaten en keurmerken
Filters

Knijpzakjes: 9 artikelen

Knijpzakje Yoghurt, Banaan, Aardbei, Appel & Framboos

Freche Freunde Knijpzakje Yoghurt, Banaan, Aardbei, Appel & Framboos, 100 g

  • Vanaf 6 maanden
  • Zonder toevoegingsstoffen
  • Ideaal voor tussendoor
€ 1,19 (€ 11,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober

Biologische Squeeze - Appel, Aardbei, Bosbes & Framboos

Freche Freunde Biologische Squeeze -​ Appel, Aardbei, Bosbes & Framboos, 100 g

  • Vanaf de 6e maand
  • Natuurlijk tussendoortje voor kinderen
  • Met heerlijke bessenkracht
€ 1,39 (€ 13,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Knijpzakje Appel, Aardbei, Framboos met Griesmeel

Freche Freunde Knijpzakje Appel, Aardbei, Framboos met Griesmeel, 100 g

  • Vanaf 6 maanden
  • Romig-fijne textuur
  • Zonder toegevoegde suiker
€ 1,19 (€ 11,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Freche Freunde Knijpzakje Appel, Perzik & Aardbei

Freche Freunde Knijpzakje Appel, Perzik & Aardbei, 100 g

  • Vanaf 6 maanden
  • Handige verpakking
  • Alleen natuurlijke suikers
€ 1,19 (€ 11,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Squeeze - Banaan, Aanas & Kokosnoot

Freche Freunde Biologische Squeeze -​ Banaan, Aanas & Kokosnoot, 100 g

  • Vanaf de 6e maand
  • Zoete fruitcombinatie
  • Zorgeloos genieten
€ 1,39 (€ 13,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Knijpzakje Banaan, Aardbei met Haver & Quinoa

Freche Freunde Knijpzakje Banaan, Aardbei met Haver & Quinoa, 100 g

  • Vanaf 6 maanden
  • Ideaal voor onderweg
  • Alleen met fruitsuiker
€ 1,29 (€ 12,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Squeeze - Appel, Peer & Passievrucht

Freche Freunde Biologische Squeeze -​ Appel, Peer & Passievrucht, 100 g

  • Vanaf de 6e maand
  • Heerlijke vruchtenpuree
  • Heerlijk voor onderweg
€ 1,39 (€ 13,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Squeeze - Banaan, Appel, Aardbei & Framboos

Freche Freunde Biologische Squeeze -​ Banaan, Appel, Aardbei & Framboos, 100 g

  • Vanaf de 6e maand
  • Met een extra portie fruit
  • Fijn gepureerd
€ 1,39 (€ 13,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Squeeze - Appel, Mango & Perzik

Freche Freunde Biologische Squeeze -​ Appel, Mango & Perzik, 100 g

  • Vanaf de 6e maand
  • Natuurlijk zoet
  • Zonder extra smaakstoffen
€ 1,39 (€ 13,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober