FruchtBar Biologisch Knijpzakje Aardbeien-Appel , 100 g

Lekkere traktatie voor fruitliefhebbers

€ 1,39

(€ 13,90 / kg, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 g

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Vanaf 6 maanden
  • Puur fruit
  • Met veel vitamine C

Vaak samen gekocht met FruchtBar Biologische "Knusper-Brezeln" met Maïs en Wortelen, 25 g

FruchtBar Biologisch Knijpzakje Aardbeien-Appel , 100 g € 1,39 (€ 13,90 / kg)
FruchtBar Biologische "Knusper-Brezeln" met Maïs en Wortelen, 25 g € 1,29 (€ 51,60 / kg)
Totaalprijs: € 2,68
Beschrijving

Aardbeien- en appelfruitpuree

De biologische knijpzakjes van FRUCHTBAR zijn het perfecte tussendoortje voor je kinderen. Of het nu thuis, op de kleuterschool of onderweg is: de handige knijpzakjes passen in elke zak en staan ​​altijd klaar om een ​​kleine honger te stillen. De natuurlijke recepten gemaakt van hoogwaardige biologische ingrediënten bevatten geen extra suiker, smaakstoffen of conserveringsmiddelen.

  • Ideaal tussendoortje voor onderweg
  • Biologische ingrediënten van hoge kwaliteit
  • Recept zonder toegevoegde suiker, smaakstoffen en conserveringsmiddelen
  • Recyclebare verpakking
  • Extra grote deksel minimaliseert het risico op verstikking
Art. nr.: XPI-MM-3821
Inhoud: 100 g
EAN: 4260133231924
Producentnummer: 3821
Merk: FruchtBar
Leeftijdsadvies vanaf (babyvoeding): vanaf 6 maanden
Voor wie?: Baby's
Producteigenschappen: Vrij van aromastoffen, Vrij van conserveringsmiddelen, Vrij van toegevoegde suiker, Vrij van gluten, Vrij van lactose, Vegan
Certificaten en keurmerken: Biologisch gecertificeerd volgens EU-eco verordening, EU- / Niet-EU biologisch logo
Bewaarinstructies: Na opening gekoeld bewaren en binnen enkele dagen consumeren
Ingrediënten

75 % appelpuree[1], 25 % aardbeienpuree[1]

  1. van biologische landbouw
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 214 / 51 kj / kcal
Vet 0,5 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 0,2 g
Koolhydraten 9,9 g
  waarvan Suiker 9,1 g
Vezels 1,9 g
Eiwitten <0,5 g
Zout <0,01 g
natrium <0,01 g
Belangrijke aanwijzingen voor het gebruik van baby- & kindersnacks
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: jufico GmbH, Justus-von-Liebig-Ring 4–6, 82152 , Krailling, Duitsland, www.fruchtbarewelt.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor FruchtBar Biologische Knijpzakje Aardbeien-Appel

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder