Verzorgingsproducten voor baby's & mama's

I Provenzali is een Italiaans merk met meer dan 50 jaar ervaring in de productie van natuurlijke und biologische cosmeticaproducten. Met een productlijn die speciaal is ontwikkeld voor de gevoelige huid van baby's, biedt I Provenzali een milde verzorging met natuurlijke ingrediënten voor zowel mama's als baby's.

Filteren & Sorteren

Prijs Producteigenschappen Huidtype Certificaten en keurmerken
Filters

I Provenzali: 3 artikelen

I Provenzali Aloë Dermogel

I Provenzali Aloë Dermogel, 150 ml

  • Voor alle huidtypes
  • Heeft een verfrissend effect
  • Trek snel in
€ 8,59 (€ 57,27 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Baby Massage Oil

I Provenzali Baby Massage Oil, 150 ml

  • Hydraterende eigenschappen
  • Zorgt voor soepelheid
  • Ook voor de verzorging van hoofdhuidgneis
€ 6,59 (€ 43,93 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Milde Reinigingslotion voor Baby's

I Provenzali Milde Reinigingslotion voor Baby's, 200 ml

  • Voor handen, lichaam en luierstreek
  • Ondersteunt de natuurlijke beschermende barrière
  • Bijzonder mild voor de huid
€ 4,89 (€ 24,45 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober