lavera Naturkosmetik – Gecertificeerde natuurcosmetica

Met lavera kies je voor hoogwaardige natuurcosmetica uit Duitsland die inzet op natuurlijke ingrediënten, duurzame productie und milde verzorging voor het hele gezin.

Filteren & Sorteren

Prijs Producteigenschappen Huidtype Haartype Certificaten en keurmerken
Filters

lavera: 8 artikelen

lavera Cadeauset Hello Baby

lavera Cadeauset Hello Baby

  • 1x Waslotion & Shampoo, 200 ml
  • 1x Baby Verzorgingsolie, 100 ml
  • 1x Luiercrème, 20 ml
€ 9,58 € 10,09

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

lavera Kids Tandpasta

lavera Kids Tandpasta, 75 ml

  • Verwijdert tandplak
  • Zonder fluoride
  • Fijne fruitsmaak
€ 3,39 (€ 45,20 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

lavera Basis Sensitiv Crème

lavera Basis Sensitiv Crème, 150 ml

  • Ideaal voor de zeer droge huid
  • Bescherming en intense hydratatie
  • Verzachtende eigenschappen
€ 6,09 (€ 40,60 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

lavera Baby & Kids Verzorgingscrème

lavera Baby & Kids Verzorgingscrème, 75 ml

  • Voor gevoelige huidtypes
  • Met aloë vera en plantaardige lanoline
  • Biedt langdurige hydratatie
€ 5,09 (€ 67,87 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

lavera Zonnelotion Sensitive Kids SPF 50

lavera Zonnelotion Sensitive Kids SPF 50, 100 ml

  • Voor gezicht en lichaam
  • UVA- en UVB-bescherming
  • Waterproof en ongeparfumeerd
€ 13,09 (€ 130,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

lavera Baby Verzorgingsolie

lavera Baby Verzorgingsolie, 100 ml

  • Perfect voor de gevoelige babyhuid
  • Met biologische amandel en jojoba olie
  • Hydrateert de huid
€ 6,73 € 7,09 (€ 67,30 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

lavera Baby & Kids Waslotion & Shampoo

lavera Baby & Kids Waslotion & Shampoo, 200 ml

  • Voor gevoelige huid- en haartypes
  • Bijzonder mild voor de ogen
  • Hydraterend
€ 5,09 (€ 25,45 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

lavera Baby & Kids Luiercrème

lavera Baby & Kids Luiercrème, 75 ml

  • Ideaal voor de gevoelige luierstreek
  • Met biologische aloë vera en zink
  • Natuurlijke formule
€ 5,09 (€ 67,87 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober