Producten voor ouders in de aanbieding

Filteren & Sorteren

Prijs Merk Voor wie? Materiaal Producteigenschappen Certificaten en keurmerken Highlights
Filters

Voor Ouders: 10 artikelen

eufy Breast Pump S2 Pro

eufy Breast Pump S2 Pro

  • 30% sneller afkolven
  • Zachte warmte & 300 mmHg zuigkracht
  • Dubbel verzegelde siliconen borstschilden
€ 339,99 € 403,32

Gratis bezorging uiterlijk op 06. oktober

eufy Breast Pump S1 Pro

eufy Breast Pump S1 Pro

  • Zachte warmtefunctie
  • Instelbare zuigkracht & snelheid
  • Ergonomisch design
€ 209,99 € 302,99

Gratis bezorging uiterlijk op 06. oktober

Mama Still Smoothie Rode Vruchten in Appel

HiPP Mama Still Smoothie Rode Vruchten in Appel, 200 ml

  • Vruchtensap
  • Met ijzer, jodium & zink
  • Vegan & glutenvrij
€ 1,43 € 1,79 (€ 7,15 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Weleda Zwangerschapsolie

Weleda Zwangerschapsolie, 100 ml

  • Geschikt voor elk huidtype
  • Beschermt de huid tegen uitdroging
  • Vanaf het begin van de zwangerschap
€ 14,47 € 18,09 (€ 144,70 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Natracare Maandverband Maxi Super

Natracare Maandverband Maxi Super, 12 stuks

  • Voor 97% gemaakt van plantaardige materialen
  • Individuele verpakkingen van papier
  • Veilige grip, ook zonder vleugels
€ 2,79 € 3,49 (€ 0,23 / st.)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober

Weleda Borstmassageolie

Weleda Borstmassageolie, 50 ml

  • Verwarmt
  • Met venkel, lavendel en marjolein
  • Stimuleert de bloedstroom
€ 11,35 € 14,19 (€ 227,00 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Duchesse Digitale Zwangerschapstest

Duchesse Digitale Zwangerschapstest

  • Gemakkelijk te gebruiken
  • Met akoestische signaaltoon
  • Resultaat in 3 minuten
€ 7,68 € 8,09

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Emil – die Flasche® Babyset

Emil – die Flasche® Babyset, BIO-​strepen

  • Voeden en drinken uit schoon glas
  • 100% lekvrij
  • In een geweldige cadeauset
€ 37,86 € 50,49

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Natural Point Magnesio Supremo FERRO

Natural Point Magnesio Supremo FERRO, 150 g

  • Natuurlijk magnesium
  • Liposomaal ijzer
  • Aangenaam zoete smaak
€ 21,84 € 22,99 (€ 145,60 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Duchesse Teststrips voor Zwangerschapstests

Duchesse Teststrips voor Zwangerschapstests

  • Eenvoudige toepassing
  • Resultaat in 3 minuten
  • Garandeert 99% zekerheid
€ 3,31 € 3,49

Bezorging uiterlijk op 06. oktober