pandoo Kindertandenborstels, 4 stuks

Duurzame mondhygiëne voor de allerkleinsten

€ 5,09

(€ 1,27 / st., Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 4 stuks

Nog 2 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op maandag, 05. oktober als je bestelt voor dinsdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor kinderen vanaf 3 jaar
  • Medium-zachte hardheid
  • Met BPA-vrije borstelharen

Vaak samen gekocht met elmex Kindertandpasta 2-6 Jaar, 50 ml

pandoo Kindertandenborstels, 4 stuks € 5,09 (€ 1,27 / st.)
elmex Kindertandpasta 2-6 Jaar, 50 ml € 4,89 (€ 97,80 / L)
Totaalprijs: € 9,98
Beschrijving

Je kunt nooit vroeg genoeg leren om voor het milieu te zorgen. De grondstofbesparende tandenborstels van pandoo reinigen tanden en tandvlees voorzichtig met de medium zachte nylon borstelkop. Het ergonomische handvat ligt goed in de hand en kan zelfs worden gecomposteerd, terwijl de borstelkop aan het einde van zijn levensduur bij het restafval kan. Het natuurlijke materiaal is van nature bestand tegen schimmelgroei.

Art. nr.: XBO-PAN-POBCTB04
Inhoud: 4 stuks
EAN: 4280001327856
Producentnummer: POVPE-POBCTB04
Merk: pandoo
Producteigenschappen: Natuurlijk, Gepolijst
Juridische informatie
Fabrikant: pandoo GmbH, Am Wollmatinger Ried 13, 78479, Reichenau, Duitsland, www.gopandoo.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor pandoo Kindertandenborstels