Lichaamsverzorging & hygiëne voor zwangeren

Gun jezelf tijdens de zwangerschap milde verzorging voor huid und lichaam. Ontdek producten die je verwennen.

Filteren & Sorteren

Prijs Merk Producteigenschappen Huidtype Haartype Certificaten en keurmerken Consistentie/doseringsvorm Highlights
Filters

Lichaamsverzorging & hygiëne: 1 - 30 van 32 artikelen

Weleda Zwangerschapsolie

Weleda Zwangerschapsolie, 100 ml

  • Geschikt voor elk huidtype
  • Beschermt de huid tegen uitdroging
  • Vanaf het begin van de zwangerschap
€ 14,47 € 18,09 (€ 144,70 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Weleda Borstmassageolie

Weleda Borstmassageolie, 50 ml

  • Verwarmt
  • Met venkel, lavendel en marjolein
  • Stimuleert de bloedstroom
€ 11,35 € 14,19 (€ 227,00 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Lansinoh Intiemdouche

Lansinoh Intiemdouche

  • Zachte waterstraal
  • Eenvoudig in gebruik
  • Praktisch voor onderweg
€ 11,69

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Natracare Safe to Flush Vochtig Toiletpapier

Natracare Safe to Flush Vochtig Toiletpapier, 30 stuks

  • Gemaakt van 100% echt papier
  • Veilig door te spoelen
  • Biologisch afbreekbaar in water
€ 2,79 (€ 0,09 / st.)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Weleda Lichte Benen Verfrissende Gel

Weleda Lichte Benen Verfrissende Gel, 200 ml

  • Voor alle huidtypes
  • Voor verlichting na inspanning
  • Verkwikkend en voedend
€ 13,09 (€ 65,45 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Natracare Intieme Verzorgingsdoekjes

Natracare Intieme Verzorgingsdoekjes, 12 stuks

  • Ook voor de gevoelige huid
  • Zonder uitdrogende alcoholtoevoegingen
  • Verpakking van BPA-vrij plastic
€ 2,99 (€ 0,25 / st.)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

ATTITUDE Super Leaves Nourishing Lotion

ATTITUDE Super Leaves Nourishing Lotion, 473 ml

  • Voor de gestresste huid
  • Versterkt de elasticiteit
  • Rijk aan antioxidanten
€ 17,29 (€ 36,55 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Weleda Zwangerschap Body Butter

Weleda Zwangerschap Body Butter, 150 ml

  • Geschikt voor normale huidtypes
  • Voorkomt striae
  • Subtiele bloemengeur
€ 17,09 (€ 113,93 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Weleda Perineum Massageolie

Weleda Perineum Massageolie, 50 ml

  • Voor massages
  • Voor soepel weefsel
  • Voor het losmaken van het perineale weefsel
€ 14,19 (€ 283,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Weleda Venadoron®

Weleda Venadoron®, 200 ml

  • Voor alle huidtypes
  • Frisheid & lichtheid
  • Verzorgt vermoeide benen
€ 27,49 (€ 137,45 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

ATTITUDE Super Leaves Shampoo Maternity

ATTITUDE Super Leaves Shampoo Maternity, 473 ml

  • Voor alle haartypen
  • Milde reiniging
  • Hypoallergeen
€ 12,29 (€ 25,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Blooming Belly Stretch Oil Almond & Argan

ATTITUDE Blooming Belly Stretch Oil Almond & Argan, 150 ml

  • Voor een gestreste huid
  • Bevordert de elasticiteit
  • Heeft een verstevigend en voedend effect
€ 17,29 (€ 115,27 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Blooming Belly Natural Foaming Face Cleanser

ATTITUDE Blooming Belly Natural Foaming Face Cleanser, 150 ml

  • Voor alle soorten huid
  • Bijzonder mild en zorgzaam
  • Hypoallergeen
€ 16,99 (€ 113,27 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Memì - Natural Baby Care Soft Body Cream

Memì - Natural Baby Care Soft Body Cream, 200 ml

  • Voor een gestreste huid
  • Tijdens en na de zwangerschap
  • Intensief hydraterend
€ 25,49 (€ 127,45 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Blooming Belly Natural Nursing Balm Argan

ATTITUDE Blooming Belly Natural Nursing Balm Argan, 150 ml

  • Hydraterend
  • Repareert en kalmeert
  • Absorbeert snel
€ 17,29 (€ 115,27 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Badger Balm Mom Care Belly Butter

Badger Balm Mom Care Belly Butter, 59 ml

  • Voor alle huidtypes
  • Vermindert een trekkerig gevoel
  • Met een heerlijk natuurlijke geur
€ 12,09 (€ 204,92 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Memì - Natural Baby Care Soft Body Oil

Memì - Natural Baby Care Soft Body Oil, 120 ml

  • Voor een gestreste huid
  • Tijdens de zwangerschap en na de bevalling
  • Soepelheid en hydratatie
€ 24,49 (€ 204,08 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Burt's Bees Mama Bee Nourishing Body Oil

Burt's Bees Mama Bee Nourishing Body Oil, 147,80 ml

  • Voor alle huidtypes - vooral de droge huid
  • Hydrateert de huid
  • Zorgt voor soepelheid
€ 16,19 (€ 109,54 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

ohtastic Mama Care Mama Oil

ohtastic Mama Care Mama Oil, 75 ml

  • Voor buik & perineum
  • Parfumvrije formule
  • Met jojoba & marula olie
€ 15,09 (€ 201,20 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

youfreen funky breeze Vaste Douchegel

youfreen funky breeze Vaste Douchegel, 75 g

  • Voor alle huidtypes
  • Met een mediterrane geur
  • Geeft soepelheid
€ 5,99 (€ 79,87 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

youfreen lovely berry Vaste Douchegel

youfreen lovely berry Vaste Douchegel, 75 g

  • Voor alle huidtypes
  • Geeft soepelheid
  • Duurzaam en milieuvriendelijk
€ 5,99 (€ 79,87 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Pilogen Carezza Bio Mamma Zoete Amandelolie

Pilogen Carezza Bio Mamma Zoete Amandelolie, 200 ml

  • Ideale behandeling tijdens de zwangerschap
  • Laat de huid zacht en soepel aanvoelen
  • De huid wordt intensief beschermd
€ 9,39 (€ 46,95 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Burt's Bees Mama Bee Leg & Foot Cream

Burt's Bees Mama Bee Leg & Foot Cream, 100 ml

  • Verkoelend effect
  • Met waardevolle verzorgingsoliën
  • Hydraterende werking
€ 15,69 (€ 156,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Pilogen Carezza Bio Mamma Striae Crème

Pilogen Carezza Bio Mamma Striae Crème, 150 ml

  • Rijk aan voedende natuurlijke oliën
  • Behoudt de elasticiteit van de huid
  • Regenereert reeds beschadigde huid
€ 18,29 (€ 121,93 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Pilogen Carezza Bio Mamma Borstcrème

Pilogen Carezza Bio Mamma Borstcrème, 50 ml

  • Voorkomt pijnlijke tepels
  • Voorkomt striae
  • Verbetert de veerkracht van de huid
€ 14,09 (€ 281,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Badger Balm Mom Care Belly Oil

Badger Balm Mom Care Belly Oil, 118 ml

  • Trekt snel in zonder vettig te zijn
  • Verwent de gestreste huid
  • Verzachtend en voedend
€ 20,49 (€ 173,64 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

NeBiolina Bebé Mom & Baby Massage Oil

NeBiolina Bebé Mom & Baby Massage Oil, 100 ml

  • Hydrateert de huid
  • Zorgt voor een zachte huid
  • Ook geschikt tijdens de zwangerschap
€ 10,49 (€ 104,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Akamuti Mums Tummy Butter

Akamuti Mums Tummy Butter, 100 ml

  • Met rijke sheaboter & cacaoboter
  • Met vitamine rijke tarwekiemolie
  • Bestrijdt striae
€ 24,49 (€ 244,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Yukies Gift Box

Yukies Gift Box

  • Voor alle huidtypes & gevoelige huid
  • Peeling, massage stick, olie & body butter
  • Verzorging voor baby & mama
€ 87,99

Gratis bezorging uiterlijk op 06. oktober

Yukies Sugar Scrub

Yukies Sugar Scrub, 200 g

  • Voor alle huidtypen
  • Uit rozenblaadjes
  • Biologische suiker kristallen
€ 25,49 (€ 127,45 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober