Alete – Babypap

Filteren & Sorteren

Prijs Merk Voor wie? Producteigenschappen Certificaten en keurmerken
Filters

Babypap: 8 artikelen

Alete bewusst Melk en granen - Vanille

Alete bewusst Melk en granen -​ Vanille, 400 ml

  • Vanaf 10 maanden
  • 2 x 200 ml afgewerkte maaltijd
  • 100% palmolievrij
€ 2,59 (€ 6,48 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Alete bewusst Melk-Granen-Koekje

Alete bewusst Melk-​Granen-​Koekje, 400 ml

  • Vanaf de 10e maand
  • Zonder palmolie
  • Met zink, jodium, ijzer & calcium
€ 2,59 (€ 6,48 / L)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober

Biologische Avondpap - Volkoren Speltkoek

Alete bewusst Biologische Avondpap -​ Volkoren Speltkoek, 190 g

  • Vanaf de 6e maand
  • Zonder toegevoegde suiker
  • 100% palmolievrij
€ 1,89 (€ 9,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Alete bewusst Melk en granen - Banaan

Alete bewusst Melk en granen -​ Banaan, 400 ml

  • Vanaf 10 maanden
  • 2 x 200 ml afgewerkte maaltijd
  • Gluten- en palmolievrij
€ 2,59 (€ 6,48 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biologische Pasta met Tomaten-Roomkaassaus

Alete bewusst Biologische Pasta met Tomaten-​Roomkaassaus, 250 g

  • Baby's vanaf 1 jaar oud
  • Zonder toegevoegd zout
  • Met stukjes
€ 1,99 (€ 7,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Alete bewusst Avondmelk-Graanmaaltijd - Meergranen

Alete bewusst Avondmelk-​Graanmaaltijd -​ Meergranen, 400 ml

  • Vanaf de 10e maand
  • Praktische drinkbare maaltijd
  • Ook ideaal voor onderweg
€ 2,69 (€ 6,73 / L)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober

Alete bewusst Vanille Griesmeelpap

Alete bewusst Vanille Griesmeelpap, 400 g

  • Vanaf de 10e maand
  • 4 x 100 g kant-en-klare griesmeelpap
  • Geen koeling nodig (hittebehandeld)
€ 2,19 (€ 5,48 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Melk en Granen - Meergranen met Honingsmaak

Alete bewusst Melk en Granen -​ Meergranen met Honingsmaak, 400 ml

  • Vanaf 10 maanden
  • 2 x 200 ml afgewerkte maaltijd
  • 100% palmolievrij
€ 2,59 (€ 6,48 / L)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober