Alete bewusst – Bijvoedingsproducten

Alete bewusst – Natuurlijke babyvoeding met traditie

Met Alete bewusst bied je je kind natuurlijke producten, heldere recepturen en voeding met traditie.

Per categorie shoppen

Filteren & Sorteren

Prijs Leeftijdsadvies Voor wie? Producteigenschappen Certificaten en keurmerken
Filters

Alete bewusst: 1 - 30 van 38 artikelen

Alete bewusst Melk en granen - Vanille

Alete bewusst Melk en granen -​ Vanille, 400 ml

  • Vanaf 10 maanden
  • 2 x 200 ml afgewerkte maaltijd
  • 100% palmolievrij
€ 2,59 (€ 6,48 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alete bewusst Melk-Granen-Koekje

Alete bewusst Melk-​Granen-​Koekje, 400 ml

  • Vanaf de 10e maand
  • Zonder palmolie
  • Met zink, jodium, ijzer & calcium
€ 2,59 (€ 6,48 / L)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober

Biologische Avondpap - Volkoren Speltkoek

Alete bewusst Biologische Avondpap -​ Volkoren Speltkoek, 190 g

  • Vanaf de 6e maand
  • Zonder toegevoegde suiker
  • 100% palmolievrij
€ 1,89 (€ 9,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alete bewusst Kinderkoekjes

Alete bewusst Kinderkoekjes, 180 g

  • Vanaf de 8e maand
  • Zonder palmolie
  • Praktisch formaat
€ 2,59 (€ 14,39 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Mueslireep Banaan Framboos Appel

Alete bewusst Biologische Mueslireep Banaan Framboos Appel, 25 g

  • Vanaf 3 jaar
  • Geen toegevoegde suiker
  • Vrij van kunstmatige smaakstoffen
€ 0,89 (€ 35,60 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alete bewusst Biologische Groentelasagne

Alete bewusst Biologische Groentelasagne, 250 g

  • Vanaf 1 jaar
  • Met stukjes
  • Heerlijke groenten
€ 1,99 (€ 7,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alete bewusst Biologische Babylasagne

Alete bewusst Biologische Babylasagne, 220 g

  • Vanaf de 8e maand
  • Met kleine stukjes
  • Ideaal als lunchmaaltijd
€ 2,09 (€ 9,50 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alete bewusst Melk en granen - Banaan

Alete bewusst Melk en granen -​ Banaan, 400 ml

  • Vanaf 10 maanden
  • 2 x 200 ml afgewerkte maaltijd
  • Gluten- en palmolievrij
€ 2,59 (€ 6,48 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Kleurrijke Aardappelgroenten met Biologische Kip

Alete bewusst Biologische Kleurrijke Aardappelgroenten met Biologische Kip, 250 g

  • Vanaf 1 jaar
  • Geen toegevoegd zout of suiker*
  • Met stukjes
€ 1,99 (€ 7,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Tuingroenten met Biologische Kalkoen

Alete bewusst Biologische Tuingroenten met Biologische Kalkoen, 250 g

  • Vanaf 1 jaar
  • Met stukjes
  • Met lavas & peterselie
€ 1,99 (€ 7,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Groenten met Spaghetti en Biologische Kalkoen

Alete bewusst Biologische Groenten met Spaghetti en Biologische Kalkoen, 250 g

  • Vanaf 1 jaar
  • Geen toegevoegd zout of suiker*
  • Met stukjes
€ 1,99 (€ 7,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Pasta met Tomaten-Roomkaassaus

Alete bewusst Biologische Pasta met Tomaten-​Roomkaassaus, 250 g

  • Baby's vanaf 1 jaar oud
  • Zonder toegevoegd zout
  • Met stukjes
€ 1,99 (€ 7,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alete bewusst Biologische Macaroni in Broccolicrème

Alete bewusst Biologische Macaroni in Broccolicrème, 220 g

  • Vanaf de 8e maand
  • Met kleine stukjes en zonder toegevoegd zout
  • Ideaal als lunchmaaltijd
€ 2,09 (€ 9,50 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Fruit Mueslireep Banaan Appel

Alete bewusst Biologische Fruit Mueslireep Banaan Appel, 25 g

  • Vanaf 3 jaar
  • Met de zoetheid van fruit
  • Zonder smaakversterkers
€ 0,89 (€ 35,60 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alete bewusst Biologische Crèmegroenten met Macaroni

Alete bewusst Biologische Crèmegroenten met Macaroni, 250 g

  • Vanaf 1 jaar
  • Zonder toegevoegd zout & suiker*
  • Vegetarisch recept met stukjes
€ 1,99 (€ 7,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Pasta - Romige Groenten en Biologisch Varkensvlees

Alete bewusst Biologische Pasta -​ Romige Groenten en Biologisch Varkensvlees, 190 g

  • Vanaf de 6e maand
  • Zonder kleurstoffen en conserveermiddelen
  • Vrij van toegevoegde suiker* en smaakstoffen
€ 1,89 (€ 9,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Obsties Bosbessen Banaan met Yoghurt

Alete bewusst Biologische Obsties Bosbessen Banaan met Yoghurt, 20 g

  • Vanaf 3 jaar
  • Voor tussendoor & onderweg
  • Zacht geproduceerd
€ 2,89 (€ 144,50 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Obsties Aardbei Banaan met Yoghurt

Alete bewusst Biologische Obsties Aardbei Banaan met Yoghurt, 20 g

  • Vanaf 3 jaar
  • Fruitig tussendoortje
  • Glutenvrij
€ 2,89 (€ 144,50 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alete bewusst Biologisch Speltkoekje

Alete bewusst Biologisch Speltkoekje, 125 g

  • Vanaf 10 maanden
  • Ideaal voor tussendoor
  • Zonder tafelsuiker en palmolie
€ 2,59 (€ 20,72 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alete bewusst Chocoladekoekje voor Kinderen

Alete bewusst Chocoladekoekje voor Kinderen, 180 g

  • Vanaf 8 maanden
  • Gevormd voor kleine handjes
  • 4 pakketjes met elk 8 koekjes
€ 2,59 (€ 14,39 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Koekjes - Volkoren & Rood Fruit

Alete bewusst Biologische Koekjes -​ Volkoren & Rood Fruit, 132 g

  • Voor kinderen vanaf 3 jaar
  • Zoetheid alleen van fruit
  • 6 koekjes
€ 2,89 (€ 21,89 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Speltsterren met Groenten in Kaassaus

Alete bewusst Biologische Speltsterren met Groenten in Kaassaus, 220 g

  • Vanaf de 10e maand
  • Lunchmaaltijd
  • Met kleine stukjes
€ 2,09 (€ 9,50 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Roomwortelen met Biologische Kalkoenrijst

Alete bewusst Biologische Roomwortelen met Biologische Kalkoenrijst, 220 g

  • Vanaf de 10e maand
  • Glutenvrij
  • Met kleine stukjes
€ 2,09 (€ 9,50 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Botergroenten met Aardappelen en Biologische Kip

Alete bewusst Biologische Botergroenten met Aardappelen en Biologische Kip, 190 g

  • Vanaf de 6e maand
  • Zonder kleurstoffen en conserveermiddelen
  • Vrij van toegevoegde suiker* en smaakstoffen
€ 1,89 (€ 9,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alete bewusst Avondmelk-Graanmaaltijd - Meergranen

Alete bewusst Avondmelk-​Graanmaaltijd -​ Meergranen, 400 ml

  • Vanaf de 10e maand
  • Praktische drinkbare maaltijd
  • Ook ideaal voor onderweg
€ 2,69 (€ 6,73 / L)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober

Alete bewusst Biologische Koekjes - Volkoren & Appel

Alete bewusst Biologische Koekjes -​ Volkoren & Appel, 132 g

  • Voor kinderen vanaf 3 jaar
  • Zoetheid alleen van fruit
  • 6 koekjes
€ 2,89 (€ 21,89 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alete bewusst Vanille Griesmeelpap

Alete bewusst Vanille Griesmeelpap, 400 g

  • Vanaf de 10e maand
  • 4 x 100 g kant-en-klare griesmeelpap
  • Geen koeling nodig (hittebehandeld)
€ 2,19 (€ 5,48 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alete bewusst Griesmeelpap Koekje

Alete bewusst Griesmeelpap Koekje, 400 g

  • Vanaf de 10e maand
  • 4 x 100 g kant-en-klare griesmeelpap
  • Geen koeling nodig (hittebehandeld)
€ 2,19 (€ 5,48 / kg)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober

Melk en Granen - Meergranen met Honingsmaak

Alete bewusst Melk en Granen -​ Meergranen met Honingsmaak, 400 ml

  • Vanaf 10 maanden
  • 2 x 200 ml afgewerkte maaltijd
  • 100% palmolievrij
€ 2,59 (€ 6,48 / L)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober

Biologische Avondpap - Granen Banaan-Cacao

Alete bewusst Biologische Avondpap -​ Granen Banaan-​Cacao, 190 g

  • Vanaf de 8e maand
  • Zonder toegevoegde suiker
  • 100% palmolievrij
€ 1,89 (€ 9,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober