Allegro Natura – Biologische babyverzorging uit Italië

Allegro Natura combineert duurzame natuurcosmetica uit Italië met een liefdevol ontwikkelde babyverzorgingslijn – plasticvrij, vegan en ideaal voor gezinnen die waarde hechten aan milieubewuste verzorging.

Filteren & Sorteren

Prijs Producteigenschappen Huidtype Certificaten en keurmerken
Filters

Allegro Natura: 5 artikelen

Allegro Natura Diaper Cream

Allegro Natura Diaper Cream, 150 ml

  • Met zinkoxide
  • Hydraterend
  • Met calendula en haver
€ 16,09 (€ 107,27 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Allegro Natura Body Cream

Allegro Natura Body Cream, 150 ml

  • Hydraterend
  • Balancerende eigenschappen
  • Met biologische olijfolie
€ 19,09 (€ 127,27 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Allegro Natura Baby Oil

Allegro Natura Baby Oil, 100 ml

  • Voedende eigenschappen
  • Geeft soepelheid
  • Hydraterend
€ 17,09 (€ 170,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Allegro Natura Bath Oil

Allegro Natura Bath Oil, 200 ml

  • Voedende eigenschappen
  • Hydraterend
  • Met biologische calendula & kamille
€ 15,09 (€ 75,45 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Allegro Natura Body Cleanser

Allegro Natura Body Cleanser, 250 ml

  • Rijke formule
  • Bijzonder mild voor de huid
  • Met biologische haver en calendula
€ 10,99 (€ 43,96 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober