Alteya Organics – Natuurlijke biologische verzorgingsproducten

Alteya Organics staat voor gecertificeerde biologische verzorgingsproducten uit Bulgarije, die met hoogwaardige plantaardige oliën en rozenextracten speciaal voor de gevoelige babyhuid zijn ontwikkeld.

Filteren & Sorteren

Prijs Producteigenschappen Huidtype Haartype Certificaten en keurmerken
Filters

Alteya Organics: 5 artikelen

Alteya Organics Organic Calming Massage Oil

Alteya Organics Organic Calming Massage Oil, 110 ml

  • Voor de gevoelige huid
  • Met roos en calendula
  • Voedt en hydrateert
€ 22,49 (€ 204,45 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Alteya Organics Organic Kids & Baby Wash

Alteya Organics Organic Kids & Baby Wash, 400 ml

  • Voor de gevoelige huid en haar
  • Fijn geparfumeerd met roos
  • Zachte en milde reiniging
€ 15,19 (€ 37,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Alteya Organics Organic Diaper Rash Cream

Alteya Organics Organic Diaper Rash Cream, 30 ml

  • Voor de gevoelige luierstreek
  • Met zinkoxide en abrikozenpitolie
  • Hydraterend
€ 8,59 (€ 286,33 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Alteya Organics Organic Kids & Baby Balm

Alteya Organics Organic Kids & Baby Balm, 90 ml

  • Voor de gevoelige en geïrriteerde huid
  • Met andiroba-olie en bijenwas
  • Voedt intensief
€ 18,19 (€ 202,11 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Alteya Organics Organic Kids & Baby Lotion

Alteya Organics Organic Kids & Baby Lotion, 110 ml

  • Voor de gevoelige babyhuid
  • Hydraterend
  • Met aloë vera en kokosolie
€ 16,19 (€ 147,18 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober