ATTITUDE Universele Oppervlaktereiniger Citrus, 800 ml

Veelzijdig gebruik in het huishouden

€ 5,29

(€ 6,61 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 800 ml

Op voorraad vanaf 08. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 13. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Hypoallergeen
  • Biologisch afbreekbaar
  • Met essentiële oliën

Vaak samen gekocht met ATTITUDE Keukenreiniger, 800 ml

ATTITUDE Universele Oppervlaktereiniger Citrus, 800 ml € 5,29 (€ 6,61 / L)
ATTITUDE Keukenreiniger, 800 ml € 5,29 (€ 6,61 / L)
Totaalprijs: € 10,58
Beschrijving

De universele reiniger van ATTITUDE reinigt oppervlakken door het hele huishouden op basis van natuurlijke ingrediënten.

Kenmerken:

  • zonder kankerverwekkende toevoegingen
  • plantaardig en biologisch afbreekbaar
  • Geur afgeleid van natuurlijke ingrediënten
  • vegan en dierproefvrij

Toepassing: Op het oppervlak sprayen, kort laten inwerken en afvegen.

Art. nr.: XBO-AT-40180
Inhoud: 800 ml
EAN: 626232401806
Producentnummer: 40180
Merk: ATTITUDE
Producteigenschappen: 100% natuurlijke cosmetica, Vegan
Certificaten en keurmerken: Dierproefvrij gecertificeerd
Toepassingsgebied: Huishoudelijke schoonmaak: Oppervlakken, Universeel
Ingrediënten

Aqua (Water), Caprylyl Glucoside, Myristyl Glucoside, Alcohol, Terpineol, Decanal, Allyl Caproate

Juridische informatie
Fabrikant: ATTITUDE, 231 rue Saint-Honoré, 75001, Paris, Frankrijk, info@attitudeliving.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor ATTITUDE Universele Oppervlaktereiniger Citrus