Babypoeder voor baby's & peuters

Filteren & Sorteren

Prijs Merk Producteigenschappen Certificaten en keurmerken
Filters

Babypoeder: 3 artikelen

Sylveco Soothing Baby Powder

Sylveco Soothing Baby Powder, 100 g

  • Voor gevoelige huid
  • Absorbeert vocht
  • Voor baby's van alle leeftijden
€ 5,79 (€ 57,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Pilogen Carezza Bio Bio Babypoeder met Calendula

Pilogen Carezza Bio Bio Babypoeder met Calendula, 150 g

  • Voor gevoelige huidtypes
  • Verfrissend en beschermend
  • Zonder allergene ingrediënten
€ 6,49 (€ 43,27 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

La Saponaria Rijstzetmeel

La Saponaria Rijstzetmeel, 30 g

  • Voor de gevoelige babyhuid
  • Ook perfect als badadditief
  • Geurvrij
€ 3,79 (€ 126,33 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober