Lichaams- & gezichtsverzorging voor baby's & kinderen

Per categorie shoppen

Filteren & Sorteren

Prijs Merk Leeftijdsadvies vanaf Producteigenschappen Huidtype Haartype Certificaten en keurmerken Consistentie/doseringsvorm Highlights
Filters

Lichaams- & gezichtsverzorging: 1 - 30 van 162 artikelen

Weleda Calendula Luiercrème

Weleda Calendula Luiercrème, 75 ml

  • Voor gevoelige huid
  • De ideale verzorging voor het luiergebied
  • Verzorgt bijzonder zacht
€ 6,55 € 8,19 (€ 87,33 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

bebe ZARTPFLEGE Zachte Crème

bebe ZARTPFLEGE Zachte Crème, 150 ml

  • Voor jonge & droge huid
  • Milde verzorging voor kinderen
  • Zonder kleurstoffen
€ 3,39 (€ 22,60 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Penaten Baby Wondbeschermingscrème

Penaten Baby Wondbeschermingscrème, 200 ml

  • Beschermt de babyhuid
  • Lichte textuur
  • Met zinkoxide
€ 5,99 (€ 29,95 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Weleda Calendula Verzorgende Babyolie

Weleda Calendula Verzorgende Babyolie, 200 ml

  • Beschermt de huid
  • Geschikt voor babymassages
  • Comfortabel verwarmend
€ 11,39 (€ 56,95 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

HiPP Babysanft Luiercrème Sensitive

HiPP Babysanft Luiercrème Sensitive, 75 ml

  • Voor de gevoelige babyhuid
  • Met zink & panthenol
  • Zonder parfum
€ 4,39 (€ 58,53 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Penaten Baby Verzorgingsolie

Penaten Baby Verzorgingsolie, 500 ml

  • Voor de gevoelige babyhuid
  • Hydraterend
  • Ideaal voor babymassage
€ 6,09 (€ 12,18 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

lavera Cadeauset Hello Baby

lavera Cadeauset Hello Baby

  • 1x Waslotion & Shampoo, 200 ml
  • 1x Baby Verzorgingsolie, 100 ml
  • 1x Luiercrème, 20 ml
€ 9,58 € 10,09

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Panthenol Comfort Kalmerende Verzorgingscrème

Mixa Panthenol Comfort Kalmerende Verzorgingscrème, 50 ml

  • Voor de zeer gevoelige huid
  • Voor kinderen vanaf 3 jaar
  • Zonder parabenen & parfum
€ 6,69 (€ 133,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

HiPP Babyzacht Intensieve Verzorgingsbalsem

HiPP Babyzacht Intensieve Verzorgingsbalsem, 300 ml

  • Voor de droge & gevoelige huid
  • Met biologische amandelolie & panthenol
  • Vrij van microplastics & parabenen
€ 5,09 (€ 16,97 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Penaten Baby Verzorgingscrème voor Gezicht & Lichaam

Penaten Baby Verzorgingscrème voor Gezicht & Lichaam, 100 ml

  • Voor de tere babyhuid
  • Hydraterend
  • Trekt snel in
€ 4,49 (€ 44,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

HiPP Babysanft Verzorgingscrème Sensitive

HiPP Babysanft Verzorgingscrème Sensitive, 75 ml

  • Voor de gevoelige huid
  • Vanaf de eerste levensdag
  • Voor lichaam & gezicht
€ 2,99 (€ 39,87 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Weleda Calendula Bodymilk

Weleda Calendula Bodymilk, 200 ml

  • Geeft soepelheid
  • Met kalmerende eigenschappen
  • Beschermt ook de gevoelige volwassen huid
€ 9,43 € 11,79 (€ 47,15 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

PAEDIPROTECT Verzorgende Lotion

PAEDIPROTECT Verzorgende Lotion, 200 ml

  • Voor de gevoelige huid
  • Vegan & geurvrij
  • Met bamboe-extract
€ 3,39 (€ 16,95 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Mixa Panthenol Comfort Kalmerende Crème

Mixa Panthenol Comfort Kalmerende Crème, 400 ml

  • Ideaal voor de gevoelige huid
  • Voor lichaam, gezicht & handen
  • Met plantaardige glycerine
€ 8,29 (€ 20,73 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Provida Organics Beschermende Crème Biologisch Melkvet

Provida Organics Beschermende Crème Biologisch Melkvet, 250 ml

  • Voor ruwe en schrale huid
  • 100% natuurlijk
  • Verzachtende eigenschappen
€ 25,99 (€ 103,96 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Penaten Baby Ultra Sensitive Verzorgende Lotion

Penaten Baby Ultra Sensitive Verzorgende Lotion, 400 ml

  • Geschikt voor de zeer gevoelige huid
  • Zonder parfum & kleurstoffen
  • Hydraterend
€ 6,09 (€ 15,23 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Mixa Panthenol Comfort Kalmerende Body Balm

Mixa Panthenol Comfort Kalmerende Body Balm, 250 ml

  • Voor de zeer gevoelige huid
  • Voor het hele gezin
  • Parfumvrije formule
€ 5,89 (€ 23,56 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Kleine Hulpjes SOS Crème met Dexpanthenol

Penaten Baby Kleine Hulpjes SOS Crème met Dexpanthenol, 75 ml

  • Voor de geïrriteerde babyhuid
  • Geschikt voor het gezicht
  • Hydraterend
€ 4,79 (€ 63,87 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Weleda Skin Food

Weleda Skin Food, 10 ml

  • Natuurlijke basisverzorging
  • Geschikt voor het hele gezin
  • Al 85 jaar een klassiek Weleda-product
€ 1,99 (€ 199,00 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Ultra Sensitive Verzorgingscrème voor Gezicht & Lichaam

Penaten Baby Ultra Sensitive Verzorgingscrème voor Gezicht & Lichaam, 100 ml

  • Voor de zeer gevoelige huid
  • Hydraterend
  • Beschermt & voedt
€ 4,79 (€ 47,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Weleda Calendula Gezichtscrème, Parfumvrij

Weleda Calendula Gezichtscrème, Parfumvrij, 50 ml

  • Voor de gevoelige babyhuid
  • Hydrateert de huid
  • Beschermende eigenschappen
€ 5,99 (€ 119,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Weleda Calendula Billenbalsem - Geurvrij

Weleda Calendula Billenbalsem -​ Geurvrij, 75 ml

  • Voor de gevoelige huid
  • Ideale verzorging voor het luiergebied
  • Verzorgt en regenereert in alle zachtheid
€ 6,59 (€ 87,87 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

lavera Baby & Kids Verzorgingscrème

lavera Baby & Kids Verzorgingscrème, 75 ml

  • Voor gevoelige huidtypes
  • Met aloë vera en plantaardige lanoline
  • Biedt langdurige hydratatie
€ 5,09 (€ 67,87 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Akamuti Organic Virgin Shea Butter

Akamuti Organic Virgin Shea Butter, 40 g

  • Voor droge huidtypes
  • Ook ideaal als babybillencrème
  • Intens hydraterend
€ 9,69 (€ 242,25 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Töpfer Babycare Bodylotion

Töpfer Babycare Bodylotion, 150 ml

  • Voor de gevoelige babyhuid
  • Zacht en hydraterend
  • Met biologische olijfolie en tarwezemelen
€ 5,09 (€ 33,93 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Planet Kid Apricot and Coconut Oil

Planet Kid Apricot and Coconut Oil, 150 ml

  • Ideaal als lichaamsolie en badadditief
  • Hydraterend en voedend
  • Zonder sulfaten
€ 11,39 € 11,99 (€ 75,93 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Ceramide Protect Hydraterende Body Lotion

Mixa Ceramide Protect Hydraterende Body Lotion, 250 ml

  • Voor de droge huid
  • Parfumvrije formule
  • Hydraterend
€ 5,89 (€ 23,56 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Weleda Calendula Alles-in-één Balsem

Weleda Calendula Alles-​in-​één Balsem, 25 g

  • Geschikt voor elk huidtype
  • Geurvrij
  • Voor lichaam en gezicht
€ 9,09 (€ 363,60 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

La Saponaria Kokosnootolie

La Saponaria Kokosnootolie, 1 L

  • Voedend
  • Aanbevolen voor huid en haar
  • Koudgeperste olie
€ 16,19 (€ 16,19 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

lavera Basis Sensitiv Crème

lavera Basis Sensitiv Crème, 150 ml

  • Ideaal voor de zeer droge huid
  • Bescherming en intense hydratatie
  • Verzachtende eigenschappen
€ 6,09 (€ 40,60 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober