Zonnebescherming voor baby's & kinderen

Filteren & Sorteren

Prijs Merk Leeftijdsadvies vanaf Producteigenschappen Huidtype Certificaten en keurmerken Consistentie/doseringsvorm Zonnebrandcrème (SPF) Highlights
Filters

Zonnebescherming: 1 - 30 van 39 artikelen

PAEDIPROTECT Zonnespray SPF 50+

PAEDIPROTECT Zonnespray SPF 50+, 150 ml

  • Trekt snel in
  • Vegan & parfumvrij
  • Zonder octocryleen
€ 11,21 € 13,19 (€ 74,73 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

PAEDIPROTECT Familie Zonnecrème SPF 50+

PAEDIPROTECT Familie Zonnecrème SPF 50+, 200 ml

  • Zonder octocryleen
  • Gemakkelijk smeerbaar
  • Met paardenbloemextract
€ 15,35 € 19,19 (€ 76,75 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Sol de Ibiza Natural Mineral Sunscreen LSF 30

Sol de Ibiza Natural Mineral Sunscreen LSF 30, 100 g

  • Voor gezicht en lichaam
  • Hoge UVA/UVB-breed spectrum bescherming
  • Plasticvrij en veganistisch
€ 21,19 € 26,49 (€ 211,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Badger Balm Baby Sunscreen Cream SPF 30

Badger Balm Baby Sunscreen Cream SPF 30, 87 ml

  • Evenwichtige UVA- en UVB-bescherming
  • Waterproof en zweetbestendig
  • Hydraterend en voedend
€ 13,75 € 17,19 (€ 158,05 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

PAEDIPROTECT Zonnecrème voor het Gezicht SPF 50+

PAEDIPROTECT Zonnecrème voor het Gezicht SPF 50+, 30 ml

  • Voor de gevoelige gezichtshuid
  • Trekt snel in
  • Parfumvrij
€ 7,89 (€ 263,00 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

SUN Kids Sensitive Protect & Play Zonnemelk SPF 50+

NIVEA SUN Kids Sensitive Protect & Play Zonnemelk SPF 50+, 200 ml

  • Voor een gevoelige kinderhuid
  • Pediatrisch getest
  • Vermindert allergierisico's
€ 17,41 € 20,49 (€ 87,05 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

eco cosmetics Baby & Kids Zonnecrème SPF 50+ Neutraal

eco cosmetics Baby & Kids Zonnecrème SPF 50+ Neutraal, 50 ml

  • Waterproof en hypoallergeen
  • Uitgebalanceerde UVA/UVB-filters
  • Direct effectief
€ 23,49 (€ 469,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Acorelle Sonnenspray Kids LSF 50

Acorelle Sonnenspray Kids LSF 50, 150 ml

  • Praktisch formaat en gemakkelijk aan te brengen
  • Antioxidant en voedend
  • Waterdicht en ongeparfumeerd
€ 25,99 (€ 173,27 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Acorelle Baby Sunscreen SPF 50+ unscented

Acorelle Baby Sunscreen SPF 50+ unscented, 50 ml

  • Hypoallergeen en geurvrij
  • Zuivere minerale filters
  • Verzorgt met hoogwaardige oliën
€ 21,49 (€ 429,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Acorelle Unscented Sunscreen Spray SPF 50

Acorelle Unscented Sunscreen Spray SPF 50, 100 ml

  • Voor het gezicht en lichaam
  • Geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar
  • Waterproof en zinkvrij
€ 25,99 (€ 259,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

lavera Zonnelotion Sensitive Kids SPF 50

lavera Zonnelotion Sensitive Kids SPF 50, 100 ml

  • Voor gezicht en lichaam
  • UVA- en UVB-bescherming
  • Waterproof en ongeparfumeerd
€ 13,09 (€ 130,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biosolis Face Cream SPF 30

Biosolis Face Cream SPF 30, 50 ml

  • Zuivere minerale filters
  • Vrij van geurstoffen
  • Waterafstotend
€ 16,29 (€ 325,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biosolis Sunscreen Face SPF 50+

Biosolis Sunscreen Face SPF 50+, 50 ml

  • Minerale UVA- en UVB-bescherming
  • Geschikt voor een lichte huid
  • Waterbestendig
€ 17,79 (€ 355,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biosolis Zonnemelk SPF 30

Biosolis Zonnemelk SPF 30, 100 ml

  • Waterproof
  • Beschermt en voedt
  • Vrij van nanodeeltjes
€ 22,49 (€ 224,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biosolis Kids Sun Milk SPF 50+

Biosolis Kids Sun Milk SPF 50+, 100 ml

  • 100% minerale filters
  • Uitgebalanceerde UVA/UVB-bescherming
  • Voedend en hydraterend
€ 25,49 (€ 254,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biosolis Zonnebrandspray SPF 50

Biosolis Zonnebrandspray SPF 50, 100 ml

  • Zuivere minerale & natuurlijke filters
  • Uitgebalanceerde UVA/UVB-bescherming
  • Met voedende oliën
€ 25,49 (€ 254,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biosolis Sun Spray SPF 30

Biosolis Sun Spray SPF 30, 100 ml

  • Ideaal voor de gebruinde huid
  • Verzorgt het gezicht en lichaam
  • Puur op basis van mineralen
€ 22,99 (€ 229,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Baby & Kids Mineral Daily Sunscreen Stick SPF30

Babyton Baby & Kids Mineral Daily Sunscreen Stick SPF30, 20 g

  • Voor gevoelige huidtypes
  • Breedspectrum UVA- en UVB-bescherming
  • Eenvoudig aan te brengen
€ 6,89 (€ 344,50 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Baby & Kids Mineral Daily Sunscreen Spray SPF30

Babyton Baby & Kids Mineral Daily Sunscreen Spray SPF30, 200 ml

  • Voor gevoelige huidtypes
  • Breedspectrum UVA- en UVB-bescherming
  • Waterbestendig en rifvriendelijk
€ 18,99 (€ 94,95 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Baby & Kids Mineral Atopic Sunscreen SPF30

Babyton Baby & Kids Mineral Atopic Sunscreen SPF30, 100 ml

  • Voor de gevoelige en atopische huid
  • Breedspectrum UVA- en UVB-bescherming
  • Waterbestendig en rifvriendelijk
€ 13,99 (€ 139,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Baby & Kids Mineral Sport Sunscreen SPF30

Babyton Baby & Kids Mineral Sport Sunscreen SPF30, 100 ml

  • Voor de gevoelige huid
  • Breedspectrum UVA- en UVB-bescherming
  • Waterbestendig en rifvriendelijk
€ 12,99 (€ 129,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Baby & Kids Mineral Daily Sunscreen SPF30

Babyton Baby & Kids Mineral Daily Sunscreen SPF30, 50 ml

  • Voor de gevoelige huid
  • Lichte, niet-vette formule
  • Evenwichtige UVA/UVB-bescherming
€ 7,89 (€ 157,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Baby & Kids Organic Mineral All-In-One Holiday Cream LSF 30

Sol de Ibiza Baby & Kids Organic Mineral All-​In-​One Holiday Cream LSF 30, 100 g

  • Zonder nanotechnologie
  • Waterbestendig en ongeparfumeerd
  • Voor gezicht en lichaam
€ 26,49 (€ 264,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Babyzacht Zonnespray Ultra Sensitive SPF 50+

HiPP Babyzacht Zonnespray Ultra Sensitive SPF 50+, 150 ml

  • SPF 50+
  • Voor de gevoelige huid & waterproof
  • Beschermt tegen UVA- & UVB-stralen
€ 17,09 (€ 113,93 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

La Saponaria osolebio Zonnemelk SPF 50+

La Saponaria osolebio Zonnemelk SPF 50+, 50 ml

  • Ook voor kinderen en gevoelige huid
  • Voor gezicht en lichaam
  • UVA- en UVB-bescherming
€ 11,99 (€ 239,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Clinians Zonnemelk Spray Kids SPF 50+

Clinians Zonnemelk Spray Kids SPF 50+, 150 ml

  • Ideaal voor de gevoelige huid
  • Vrij van parfum & kleurstoffen
  • Trekt snel in
€ 16,14 € 16,99 (€ 107,60 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Sol de Ibiza Super Zinc Stick LSF 30

Sol de Ibiza Super Zinc Stick LSF 30, 45 g

  • Voor de gevoelige huid, incl. de getatoeëerde huid
  • UVA- en UVB-breedband bescherming
  • Voor gezicht en lichaam
€ 20,49 (€ 455,33 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Sol de Ibiza Magic Sun Oil LSF 15

Sol de Ibiza Magic Sun Oil LSF 15, 100 ml

  • Voor kinderen en volwassenen
  • Voor gezicht en lichaam
  • UVA/ UVB breedspectrum bescherming
€ 40,49 (€ 404,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

eco cosmetics Baby- en kinderzonnebrandcrème  SPF 45

eco cosmetics Baby-​ en kinderzonnebrandcrème SPF 45, 50 ml

  • Snel opgenomen
  • Waterproof
  • Vrij van alcohol en allergenen
€ 15,19 (€ 303,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Clinians Zonnebrandspray Kids SPF 30

Clinians Zonnebrandspray Kids SPF 30, 150 ml

  • Voor de gevoelige kinderhuid
  • Met aloë vera & kamille
  • Formule zonder kleurstoffen
€ 14,89 (€ 99,27 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober