Biologische lichaamsverzorging voor zwangerschap, baby & gezin

Badger Balm is een Amerikaans familiebedrijf dat sinds 1995 biologische, plantaardige verzorgingsproducten produceert – met een niche die zich richt op milde, natuurlijke verzorging voor mama & baby.

Filteren & Sorteren

Prijs Voor wie? Producteigenschappen Huidtype Certificaten en keurmerken Highlights
Filters

Badger Balm: 4 artikelen

Badger Balm Baby Sunscreen Cream SPF 30

Badger Balm Baby Sunscreen Cream SPF 30, 87 ml

  • Evenwichtige UVA- en UVB-bescherming
  • Waterproof en zweetbestendig
  • Hydraterend en voedend
€ 13,75 € 17,19 (€ 158,05 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Badger Balm Mom Care Belly Butter

Badger Balm Mom Care Belly Butter, 59 ml

  • Voor alle huidtypes
  • Vermindert een trekkerig gevoel
  • Met een heerlijk natuurlijke geur
€ 12,09 (€ 204,92 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Badger Balm Mom Care Belly Oil

Badger Balm Mom Care Belly Oil, 118 ml

  • Trekt snel in zonder vettig te zijn
  • Verwent de gestreste huid
  • Verzachtend en voedend
€ 20,49 (€ 173,64 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Badger Balm Kids Clear Zinc Sunscreen SPF 30

Badger Balm Kids Clear Zinc Sunscreen SPF 30, 87 ml

  • Water- en zweetbestendig
  • Hydrateert en voedt
  • Heerlijke mandarijn-vanillegeur
€ 17,19 (€ 197,59 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober