Essentiq Beauty – Kids Care

Essentiq Beauty – Kids Care biedt milde, veganistische verzorgingsproducten voor kinderen vanaf 1 jaar, die de tere huid verzorgen en ondersteunen met natuurlijke ingrediënten zoals aloë vera en haver.

Filteren & Sorteren

Prijs Producteigenschappen Huidtype Haartype Certificaten en keurmerken
Filters

Essentiq: 4 artikelen

KIDS 2in1 Aloe Vera & Papaya Shower Gel & Shampoo

Essentiq KIDS 2in1 Aloe Vera & Papaya Shower Gel & Shampoo, 250 ml

  • Droogt de huid niet uit
  • Zorgt mild voor de huid
  • Geschikt voor kinderen vanaf 1 jaar
€ 11,49 (€ 45,96 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

KIDS 2in1 Aloe Vera & Oats Shower Gel & Shampoo

Essentiq KIDS 2in1 Aloe Vera & Oats Shower Gel & Shampoo, 250 ml

  • Ideaal voor de gevoelige huid
  • Heeft een voedende werking
  • Hydraterend
€ 10,91 € 11,49 (€ 43,64 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Essentiq KIDS Aloe Vera & Oats Body Lotion

Essentiq KIDS Aloe Vera & Oats Body Lotion, 250 ml

  • Hydrateert
  • Milde omstandigheden
  • Trekt snel in
€ 12,99 (€ 51,96 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

KIDS Aloe Vera & Vanilla Kids Facial Cream

Essentiq KIDS Aloe Vera & Vanilla Kids Facial Cream, 50 ml

  • Heeft een voedende werking
  • Met vitamine E
  • Rijk aan plantaardige oliën
€ 14,79 (€ 295,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober