Georganics – Natuurlijke tandverzorging voor het hele gezin

Georganics is een duurzaam merk voor natuurlijke tandverzorgingsproducten dat ook een productlijn voor kinderen heeft ontwikkeld. De producten zijn veganistisch, dierproefvrij en milieuvriendelijk verpakt.

Filteren & Sorteren

Prijs Leeftijdsadvies vanaf Voor wie? Producteigenschappen Certificaten en keurmerken Fluoridegehalte Taal
Filters

Georganics: 5 artikelen

geoKIDS Fluoride Toothpaste Strawberry & Hydroxyapatite

Georganics geoKIDS Fluoride Toothpaste Strawberry & Hydroxyapatite, 75 ml

  • Geschikt vanaf het eerste tandje
  • Fluoridegehalte: 1350 ppm
  • Bijzonder mild en zacht
€ 5,59 (€ 74,53 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Georganics geoKIDS Sonic Toothbrush Heads

Georganics geoKIDS Sonic Toothbrush Heads, 2 stuks

  • In twee verschillende kleuren
  • Zachte DuPont borstelharen
  • Voor de geokids Sonic tandenborstel
€ 8,09 (€ 4,05 / st.)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Georganics geoKIDS Sonic Toothbrush

Georganics geoKIDS Sonic Toothbrush

  • 1 x ultrasone tandenborstel
  • 2 x opzetborstels
  • 1 x draadloze USB-oplader
€ 50,49

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

geoKIDS Mineral Toothpaste Strawberry & Hydroxyapatite

Georganics geoKIDS Mineral Toothpaste Strawberry & Hydroxyapatite, 50 ml

  • Remineraliserende eigenschappen
  • Fluoridevrij en veganistisch
  • Voor kinderen tot 6 jaar
€ 7,09 (€ 141,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Georganics Fluoride Toothpaste Strawberry

Georganics Fluoride Toothpaste Strawberry, 60 ml

  • Voor gevoelige tanden
  • Bevordert remineralisatie
  • Met fluoride
€ 7,09 (€ 118,17 / L)

Tijdelijk niet leverbaar