Happy Earth – Natuurcosmetica

Vegane verzorgingsproducten voor de allerkleinsten

Filteren & Sorteren

Prijs Producteigenschappen Certificaten en keurmerken
Filters

Happy Earth: 6 artikelen

Happy Earth Baby & Kids Face & Body Oil

Happy Earth Baby & Kids Face & Body Oil, 150 ml

  • Voor de gevoelige en droge huid
  • Aangename, allergeenvrije geur
  • Geschikt voor pasgeborenen
€ 10,09 (€ 67,27 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Happy Earth Baby & Kids Wash & Bath Gel

Happy Earth Baby & Kids Wash & Bath Gel, 300 ml

  • Voor gevoelige huidtypes
  • Zeepvrij en mild voor de huid
  • Geschikt voor gebruik vanaf de geboorte
€ 10,09 (€ 33,63 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Happy Earth Baby & Kids Soft Body Lotion

Happy Earth Baby & Kids Soft Body Lotion, 200 ml

  • Voor de gevoelige huid
  • Hydraterend en verzachtend
  • Geschikt vanaf de geboorte
€ 10,09 (€ 50,45 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Happy Earth Baby & Kids Hair Lotion

Happy Earth Baby & Kids Hair Lotion, 150 ml

  • Ideaal voor de kleintjes
  • Ontwarrend en verzorgend
  • Geschikt vanaf de geboorte
€ 10,09 (€ 67,27 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Happy Earth Baby & Kids Shampoo

Happy Earth Baby & Kids Shampoo, 200 ml

  • Voor de gevoelige hoofdhuid
  • Prikt niet in de ogen
  • Geschikt voor gebruik vanaf de geboorte
€ 10,09 (€ 50,45 / L)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober

Happy Earth Baby & Kids Diaper Cream

Happy Earth Baby & Kids Diaper Cream, 75 ml

  • Voor de gevoelige huid
  • Met zinkoxide en sheaboter
  • Geschikt vanaf de geboorte
€ 8,59 (€ 114,53 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Happy Earth is ontwikkeld met een flinke portie vrolijkheid en optimisme voor jou en de aarde. Het Nederlandse merk staat bovendien voor 100% natuurlijke en duurzame verzorging - veganistisch en vrij van microplastics.