Holle – Biologische baby- & melkpap

Filteren & Sorteren

Prijs Merk Voor wie? Producteigenschappen Certificaten en keurmerken
Filters

Baby- & Melkpappen: 13 artikelen

Biologische Demeter Volkoren Havermoutpap

Holle Biologische Demeter Volkoren Havermoutpap, 250 g

  • Geschikt voor baby's vanaf 5 maanden
  • Bevat van nature suiker
  • Gemaakt met delicate biologische volkoren haver
€ 2,99 (€ 11,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Holle Biologische Rijstepap (Glutenvrij)

Holle Biologische Rijstepap (Glutenvrij), 250 g

  • Geschikt voor baby's vanaf 5 maanden
  • Fijne biologische volkoren vlokken
  • Zorgvuldig geselecteerde biologische granen
€ 3,49 (€ 13,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Demeter Volkoren Griesmeelpap

Holle Biologische Demeter Volkoren Griesmeelpap, 250 g

  • Vanaf de 5e maand
  • Gemakkelijk te bereiden
  • Zonder toegevoegde suiker
€ 2,99 (€ 11,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Geitenmelkpap Bosbes & Banaan

Holle Biologische Geitenmelkpap Bosbes & Banaan, 200 g

  • Vanaf de 6e maand
  • Zonder palmolie en glutenvrij
  • Zeer milde smaak
€ 3,89 (€ 19,45 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Volkoren Gierstpap (glutenvrij)

Holle Biologische Volkoren Gierstpap (glutenvrij), 250 g

  • Geschikt voor baby's vanaf 5 maanden
  • Fijne biologische volkoren vlokken
  • Makkelijk te bereiden
€ 3,49 (€ 13,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische 3-granen Volkoren Pap (glutenvrij)

Holle Biologische 3-​granen Volkoren Pap (glutenvrij), 250 g

  • Gezonde voeding
  • Voor baby's vanaf 6 maanden
  • Lactosevrij en vegan
€ 3,49 (€ 13,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Holle Biologische Melkpap Banaan

Holle Biologische Melkpap Banaan, 250 g

  • Vanaf de 6e maand
  • Gemakkelijk te bereiden
  • 100% volkoren
€ 3,59 (€ 14,36 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Biologische Geitenmelkpap Framboos & Banaan

Holle Biologische Geitenmelkpap Framboos & Banaan, 200 g

  • Vanaf de 6e maand
  • Glutenvrij recept
  • Zeer milde smaak
€ 3,89 (€ 19,45 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Holle Biologische Melkpap Haver Aardbei

Holle Biologische Melkpap Haver Aardbei, 250 g

  • Vanaf de 6e maand
  • Express voorbereiding
  • Zonder palmolie
€ 3,59 (€ 14,36 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Holle Bio Porridge Otter Oats

Holle Bio Porridge Otter Oats, 200 g

  • Vanaf 1 jaar
  • Gemaakt van haver- en speltvlokken
  • Met appels, bananen en pruimen
€ 2,89 (€ 14,45 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Holle Biologische Melkpap Koekje Appel

Holle Biologische Melkpap Koekje Appel, 250 g

  • Vanaf de 6e maand
  • Express voorbereiding
  • Zonder palmolie
€ 3,59 (€ 14,36 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Holle Biologische Demeter Volkoren Speltpap

Holle Biologische Demeter Volkoren Speltpap, 250 g

  • Met fijne, biologische volkoren vlokken
  • Makkelijk te bereiden
  • Geschikt voor baby's vanaf 5 maanden
€ 2,99 (€ 11,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Holle Biologische Volkoren Havermoutpap

Holle Biologische Volkoren Havermoutpap, 250 g

  • Geschikt vanaf 5 maanden
  • Gemaakt van biologische volkoren haver
  • Vrij van gluten, melk en toegevoegde suikers
€ 3,49 (€ 13,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober