Holle – Biodynamische babyvoeding

Sinds 1934 biedt Holle biodynamische babyvoeding van de hoogste biologische kwaliteit. Als eerste Demeter-producent voor baby- en peutervoeding volgt Holle een holistische benadering en neemt het merk verantwoordelijkheid voor mens, natuur en toekomstige generaties.

Per categorie shoppen

Filteren & Sorteren

Prijs Leeftijdsadvies Voor wie? Producteigenschappen Certificaten en keurmerken Consistentie/doseringsvorm Highlights
Filters

Holle: 1 - 30 van 117 artikelen

Biologische Demeter Junior Muesli met Cornflakes

Holle Biologische Demeter Junior Muesli met Cornflakes, 250 g

  • Voor kinderen vanaf 10 maanden
  • Lactosevrij en vegan
  • Ingrediënten uit biologisch-dynamische teelt
€ 3,39 (€ 13,56 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Holle Biologische Demeter Volkoren Baby Muesli

Holle Biologische Demeter Volkoren Baby Muesli, 250 g

  • Vanaf de 6e maand
  • Zorgvuldig geselecteerde granen
  • Fijne biologische volkorenvlokken
€ 3,49 (€ 13,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biologische Demeter Volkoren Havermoutpap

Holle Biologische Demeter Volkoren Havermoutpap, 250 g

  • Geschikt voor baby's vanaf 5 maanden
  • Bevat van nature suiker
  • Gemaakt met delicate biologische volkoren haver
€ 2,99 (€ 11,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biologische Volkoren Gierstpap (glutenvrij)

Holle Biologische Volkoren Gierstpap (glutenvrij), 250 g

  • Geschikt voor baby's vanaf 5 maanden
  • Fijne biologische volkoren vlokken
  • Makkelijk te bereiden
€ 3,49 (€ 13,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Holle Biologisch Potje Groenterisotto Demeter

Holle Biologisch Potje Groenterisotto Demeter, 220 g

  • Vanaf de 8e maand
  • Stimuleert de kauwreflex
  • Zonder gluten, lactose & zoutadditieven
€ 1,11 € 1,39 (€ 5,05 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Holle Babywasser

Holle Babywasser, 500 ml

  • Vanaf de geboorte
  • Klaar voor gebruik, zonder te koken
  • Evenwichtig mineraalgehalte en laag natriumgehalte
€ 0,89 (€ 1,78 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Holle Bio-Mango Morning Crunchy Muesli

Holle Bio-​Mango Morning Crunchy Muesli, 200 g

  • Vanaf 1 jaar
  • Zoetheid uitsluitend uit fruit
  • Met haver- en speltvolkorenvlokken
€ 3,59 (€ 17,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biologische Demeter Volkoren Griesmeelpap

Holle Biologische Demeter Volkoren Griesmeelpap, 250 g

  • Vanaf de 5e maand
  • Gemakkelijk te bereiden
  • Zonder toegevoegde suiker
€ 2,99 (€ 11,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Holle Biologische Rijstepap (Glutenvrij)

Holle Biologische Rijstepap (Glutenvrij), 250 g

  • Geschikt voor baby's vanaf 5 maanden
  • Fijne biologische volkoren vlokken
  • Zorgvuldig geselecteerde biologische granen
€ 3,49 (€ 13,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

"Veggie Bunny" Knijpfruit met Wortelen, Zoete Aardappelen en Erwten

Holle "Veggie Bunny" Knijpfruit met Wortelen, Zoete Aardappelen en Erwten, 100 g

  • Vanaf de 6e maand
  • Zonder toegevoegd zout
  • Veganistisch en glutenvrij
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Holle Biologische 1-2-3 Pretzelsnack

Holle Biologische 1-​2-​3 Pretzelsnack, 80 g

  • Vanaf 3 jaar
  • Zonder zout
  • Gemaakt van spelt
€ 1,79 (€ 22,38 / kg)

Tijdelijk niet leverbaar

Holle Biologisch Kippenvlees

Holle Biologisch Kippenvlees, 125 g

  • Vanaf de 5e maand
  • Land van herkomst: Duitsland
  • Zonder toegevoegd zout, kruiden & aroma's
€ 1,59 (€ 12,72 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Holle Biologisch Rundvlees

Holle Biologisch Rundvlees, 125 g

  • Vanaf de 5e maand
  • Land van herkomst: Duitsland
  • Zonder toegevoegd zout, kruiden & aroma's
€ 1,99 (€ 15,92 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biologische Geitenmelkpap Bosbes & Banaan

Holle Biologische Geitenmelkpap Bosbes & Banaan, 200 g

  • Vanaf de 6e maand
  • Zonder palmolie en glutenvrij
  • Zeer milde smaak
€ 3,89 (€ 19,45 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Holle Biologische Crispy Cereals Lama Loops

Holle Biologische Crispy Cereals Lama Loops, 125 g

  • Vanaf 1 jaar
  • Met de zoetheid van fruit
  • Gepofte ontbijtgranen
€ 2,29 (€ 18,32 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biologische Fruit Mix, Gevriesdroogde Biologische Fruitmix

Holle Biologische Fruit Mix, Gevriesdroogde Biologische Fruitmix, 13 g

  • Vanaf 3 jaar
  • Zongerijpt fruit
  • Geen toegevoegde suiker
€ 1,99 (€ 153,08 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

"Carrot Cat" Knijpzakje net Wortel, Mango, Banaan en Peer

Holle "Carrot Cat" Knijpzakje net Wortel, Mango, Banaan en Peer, 100 g

  • Geschikt voor baby's vanaf 6 maanden
  • Demeter kwaliteit
  • Makkelijk voor onderweg
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Holle Biologische Babythee

Holle Biologische Babythee, 30 g

  • Vanaf de 5e maand
  • 20 zakjes van elk 1,5 g
  • Met kamille
€ 2,69 (€ 89,67 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biologische 3-granen Volkoren Pap (glutenvrij)

Holle Biologische 3-​granen Volkoren Pap (glutenvrij), 250 g

  • Gezonde voeding
  • Voor baby's vanaf 6 maanden
  • Lactosevrij en vegan
€ 3,49 (€ 13,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biologische Crispy Cereals Choco Chipmunk

Holle Biologische Crispy Cereals Choco Chipmunk, 125 g

  • Vanaf 1 jaar
  • Voor de hele familie
  • Met Fairtrade cacao
€ 2,29 (€ 18,32 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Holle Biologische Melkpap Banaan

Holle Biologische Melkpap Banaan, 250 g

  • Vanaf de 6e maand
  • Gemakkelijk te bereiden
  • 100% volkoren
€ 3,59 (€ 14,36 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Holle Bio Porridge Purple Panther

Holle Bio Porridge Purple Panther, 200 g

  • Vanaf 1 jaar
  • Gemaakt van haver- en speltvlokken
  • Met bosbessen
€ 2,89 (€ 14,45 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biologische "Mango Monkey - Mango" Yoghurtzakje

Holle Biologische "Mango Monkey -​ Mango" Yoghurtzakje, 85 g

  • Voor baby's vanaf 8 maanden
  • Een handig tussendoortje
  • Geen toegevoegde suiker
€ 0,87 € 1,09 (€ 10,24 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

"Kiwi Koala" Knijpfruit met Peren, Bananen en Kiwi's

Holle "Kiwi Koala" Knijpfruit met Peren, Bananen en Kiwi's, 100 g

  • Geschikt voor baby's vanaf 8 maanden
  • Demeter kwaliteit
  • Makkelijk voor onderweg
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biologische Mini's Banaan Sinaasappel Repen

Holle Biologische Mini's Banaan Sinaasappel Repen, 100 g

  • Geschikt voor kinderen vanaf 12 maanden
  • Handig en praktisch formaat
  • Apart verpakt
€ 3,39 (€ 33,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

"Rode Bij" Knijpfruit met Appels en Aardbeien

Holle "Rode Bij" Knijpfruit met Appels en Aardbeien, 100 g

  • Geschikt voor baby's vanaf 8 maanden
  • Demeter kwaliteit
  • Fruitige smaak
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

"Croco Coco" Knijpfruit met Appels, Mango en Kokos

Holle "Croco Coco" Knijpfruit met Appels, Mango en Kokos, 100 g

  • Geschikt voor baby's vanaf 8 maanden
  • Demeter kwaliteit
  • Makkelijk voor onderweg
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Holle Pastinaakpuree

Holle Pastinaakpuree, 125 g

  • Vanaf 5 maanden
  • Zachte smaak
  • Zonder toegevoegd zout en suiker
€ 0,99 (€ 7,92 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

"Pear Pony" Knijpfruit met Peren, Perziken en Frambozen met Spelt

Holle "Pear Pony" Knijpfruit met Peren, Perziken en Frambozen met Spelt, 100 g

  • Geschikt voor baby's vanaf 8 maanden
  • Demeter kwaliteit
  • Makkelijk voor onderweg
€ 0,99 (€ 9,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Biologische Demeter Junior Múesli met Fruit

Holle Biologische Demeter Junior Múesli met Fruit, 250 g

  • Voor baby's vanaf 10 maanden
  • Gemaakt zonder zoetstoffen
  • Lactosevrij en vegan
€ 3,39 (€ 13,56 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober