JOIK – Natuurlijke cosmetica uit Estland

JOIK Babyverzorging biedt je milde, natuurlijke verzorging voor je baby. De producten zijn veganistisch, parfumvrij und speciaal ontwikkeld voor de gevoelige huid – perfect voor de dagelijkse verwenroutine van je kleine lieveling.

Filteren & Sorteren

Prijs Producteigenschappen Huidtype Haartype Certificaten en keurmerken
Filters

JOIK: 4 artikelen

JOIK for BABY Extra Gentle Body Lotion

JOIK for BABY Extra Gentle Body Lotion, 150 ml

  • Hydrateert de huid
  • Heeft een voedende werking
  • Ook voor gevoelige volwassenen
€ 19,19 (€ 127,93 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

for BABY Relaxing Lavender Bath & Body Oil

JOIK for BABY Relaxing Lavender Bath & Body Oil, 100 ml

  • Voedt en kalmeert
  • Verzacht de huid
  • Ontspannende lavendelgeur
€ 14,19 (€ 141,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

JOIK for BABY Extra Gentle Cleansing Foam

JOIK for BABY Extra Gentle Cleansing Foam, 150 ml

  • Ideaal voor huid en haar
  • Mild op de huid
€ 18,19 (€ 121,27 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

JOIK for BABY Extra Gentle Body Soap

JOIK for BABY Extra Gentle Body Soap, 100 g

  • Zeer zacht voor de huid
  • Met voedende oliën
  • Kan worden gebruikt op de gevoelige volwassen huid
€ 12,19 (€ 121,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober